Callanetics Egzersizleri

dün 6. yi yapacaktim yapamadim cocuklarim rahatsizdi bu gün 2 defa yapmak istedim ama cok eriniyorum nasil gaza gelirim
bide sanki bi faydasi olmuyor gibi göbecik ayni bacaklardada hic sikilasma yok acaba daha cokmu erken sonuc almak icin

Son düzenleme:

Hareketleri yaparken kalça ister istemez sıkılıyor zaten ama pelvisi kaldırmakta zorlanıyorum :26: Yine de yaparken o bölge ağrıyor. Yandığını hissediyorum. Dediğin gibi sabır. Hemen dümdüz olmayı beklemiyorum zaten :) Zamanla olacak inşallah.

aynı dertten yakınıyoruz anlasılan canım gercı benım derdım totomun tamamı ya neyse:) bu dedıgın Brazil butt lift nedir merak ettım basen bacaklara yonelık bısey galıba dımı

Sen gerçekten iyi çalıştırıyorsun bacakları :) 14 gündür bu şekilde yapıyorsan yakında meyveleri toplarsın. Umutsuzluğa kapılmadan devam etmek lazım.
Benim de bacaklarım kalın, basenim var. Var da var işte Brazil butt lift direk kalça ve basene yönelik. Forumda konusu var. Bir bak istersen.

Ben bugün call esneme egzersizlerinden önce mari winsorun 20 dk lık buns&thighs videosunu yaptım. Aşırı çalıştı basenim :)

Brazil butt lift fazla gelebilirdi şimdi ama bu video iyi geldi. Bitene kadar birlikte yapacağım. Onun da konusu var ona da bakabilirsin. :)

Bu arada 10. saat bitti

merhaba kızlar yazamadım. ben gecenlerde 3 gün ara verdim.

sonra tekrardan basladım . bugün 2/21 yaptım millet vücudunda sekillenme var diyor .

--

busean basen icin ne yapıyorsun özelden bana mesaj atar mısın? brezil butt mu ? benim en büyük sorunum o suan. tsk

dün 6. yi yapacaktim yapamadim cocuklarim rahatsizdi bu gün 2 defa yapmak istedim ama cok eriniyorum nasil gaza gelirim
bide sanki bi faydasi olmuyor gibi göbecik ayni bacaklardada hic sikilasma yok acaba daha cokmu erken sonuc almak icin

biraz daha bekle canım özellikle göbek için, en son göbek düzleşiyor. sanırım yeni başladın, ilk 2-3 seans zaten yarım olmuştur onları öğrenme süreci say, 10.da bidaha bak ölçülerine...

sen daha öncede yapıyordun biliyorsun hareketleri onun için hemen fark eder. 2-3 ay araverdikten sonra 2. seansımı yaptığım gün annem, naaptın sen bi farklılık var demişti:))

brazil but lifti bi arkadaşım yapıyordu kalçamı çoook güzel şekillendirdi demişti ona call da tavsiye etmiştim aradaki farkı görmek istemiştim aslında:)) ama cadı 2-3 yapıp salladı:))) deneyecekseniz videoyla birlikte birde pdf var onuda indirin mutlaka, orda kalçanın şekline göre program veriyor küçükse, düzse, sarkıksa falan ayrı program yaptırıyor.

nnnyyy çok güzel anlatmış canım brazil butt lifti. Dediği gibi poponun şekline göre programı yapıyorsun. Öncesi sonrası fotolarında muhteşem farklar var. İndirip bir bak.

brazil butt mı hemen bakmam lazım

Bak bak :) Çok güzel bir program ama call yaptığım için ona başlayamadım.

ahh ahh hemde ne çalıstırmak :)brazıl buutt lıft de mı yapsam dedım ama sanmıyorum yapabılıcegım sabıt olarak hergun yanı hafta dort gun kulube gıdıyorum yazdıgım gıbı yuruyus ve bısıklet yapıyorum baya sonra hemen eve gelıp callan yapıyorum kulube gıtmedıgım gunlerde zaten callan var sadece onu yapıyorum gun bıtıyo zaten bıde sankı ard arda cok sey yapınca ıncelmek yerıne kaslarımın gelısmesın sonra dıyorum bole bı kafa karısıklıgı oldu yanı bu kadar yeterlı herhalde sımdılık bu arada 15. callanımı sımdı yaptım aksam yengem geldı bı 20 gundur gormuyoruz bırbırımızı sen ne guzel zayıflamıssın ya şok oldum ne yaptın bacaklarına falan dedı tabı bı mutlu oldum bı mutlu oldum kı sormayın kızlar :)

günaydın kızlar

bu sabah kalktım 3. yapacagım diye ama siddetli regl sancısından tekrar yattım. akşama iş cıkısı yapacagım.

--

nnyyy ve busean tesekkür ederim cevaplarınıza. brezil butt 'u fırsat buldugumda inceleyeceğim. ama sanırım cok hareketli. ben bi yerlerimi incitebilirim

buseancım o dediğin 18 dk .videoyu indirdim. bende call dan sonra yapacagım bu aksam.zevkli gözüküyor.tesekkür ederim

brezil butt u inceleyemedim henüz

Ağırlık çalışmadıkça kolay kolay kas olmaz diye biliyorum canım ama zaten bir sürü şey yapıyorsun. O da eksik olsun :)
Yengen dediğine göre fark ediliyor artık demek ki. Çok sevindim senin için. Bırakmak yok devaam :)
Bu arada dün ben de pantolonumu yukarı çekiştirdiğimi fark ettim :) Bırakmayacağım :)

Rica ederim canım. Bugün yarın ben de reglimi bekliyorum :/ Neyse ki ağrım olmuyor benim. Sadece adet öncesi iştahım çok açılıyor. Ağrısa daha mı iyi ne

ricaederim canım. yapabiliyorsan yap tabii bende regl olurken ilk 1-2 gün çok halsiz oluyorum ama en azından yarım seans sadece karın hareketine kadar ve sonraki esnemeleri falan yapmaya çalışıyorum, yapmazsam kanamam çok oluyor, uzun sürüyor, daha şiş, gergin ve huysuz oluyorum...

yok canım korkma brazil but bi yerini incitecek kadar değil:)) sıkman gereken yeri sıkıp hareketi kontrollü yaptığın sürece bişii olmaz.. her tür sporda ısınmayı yapmayınca sakatlık oluyor, birde hareket eden yeri serbest bırakıp savurunca incinme oluyor. yorulunca videoya yetişmek için yada sayıyı tamamlamak için baştan savma yapıyoruz. kontrolü kaybedince de olan oluyor. oysa o kontrolsüz yapılan hareketin bize bi faydası da olmuyor, 10 tane baştan savma yapacağına 3 tane hakkıyla yap daha faydalı..

Son düzenleme:

kesinlikle haklısın sıkılınca bazen ben de kendimde onu fark ediyorum.benim düğüne kadar acil sonuc almam gerek. göbek ve basenden. sence brazil le call mı yapayım. diyet de yapıyorum.

sen tecrübelisin. bana faydalı bilgiler verecegini düsünüyorum

kilo fazlan var mı? yoksa cardioya hiç gerek yok bence call zaten çok yoruyor. daha önce yapmıştın yeterli olmamış mıydı?

brazil but için fazla bişii diyemem deneyerek farkı görmedim ama izlediğim kadarıyla güzel bir programa benziyor. amacı kalçayı yeniden yapılandırmak brazilyalı hatunlarınki gibi bi şekil vermek yani iri, dolgun ve kalkık yapmak. senin ihtiyacın buysa dene derim...
benim kalçam zaten şeklen kötü değildi sadece genişti basen vardı düşüktü selülitliydi bööle yazınca kötü geliyor kulağa ama yinede pantolonda fena durmazdı :))
call küçültüp şekillendirme de çok başarılı oldu bayaa yuvarlak ve kalkık yaptı, başka bir şeye gerek duymadım hiç. brazil but pdf de bi kalem testi var, kalça kalkık mı anlamak için, call ile o testide geçiyorum. şeklende videodaki kızlara benziyorum, benim için gereksiz diye düşündüm.

ama mesela küçük düz bi popoyu call ne hale getirir bilmiyorum. kaldırır, yuvarlaklaştırır orası kesin de dolgunluk verir mi bilmiyorum. ama brazil düz bir popoyu da dolgun çıkık yüksek vs.. yapacağını iddia ediyor, bunuda üst kalça kasını şişkinleştirerek yapıyor.. onun için yapacaksanız pdfini de indirip uygun programı seçin dedim, küçültcem derken şişirmeyin diye:))

Son düzenleme:

benim kilo fazlam var.önceden yapıp cok bıraktım.. acıkcası
popom kücük ve düz calla kalkmaya basladı iyi oldu ama. basen ve göbek sikayetim var. cardio call indirdim. altyazısı yok. yapmadım ve hareketler sıktı biraz beni

Son düzenleme:
Ben de uzun zamandır yazmıyordum. Bugün 45 nciyi yapacağım, ama artık bundan sonra saymayı bırakacağım herhalde. Geçen gün akşam kendimi çok yorgun hissettim ve yapmadım, ama içim rahat etmedi ve gece 23.30 gibi kalkıp yaptım hareketleri, ya bu hareketler gerçekten de bağımlılık yapıyor, yapmayınca insan kendini suçlu gibi hissediyor gerçekten. Bu arada yazmadığım dönemde yeni arkadaşlar katılmış aramıza, başarılar arkadaşlar...

45 gün mü? Vay bee... :)

Evet, yapamayınca insan kendini suçlu hissediyor. 10. saati hala yapmadım. İçim hiç rahat değil ama ne bileyim fena üşeniyorum. :/

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…