Callanetics Egzersizleri

Ağırlık çalışmadıkça kolay kolay kas olmaz diye biliyorum canım ama zaten bir sürü şey yapıyorsun. O da eksik olsun :)
Yengen dediğine göre fark ediliyor artık demek ki. Çok sevindim senin için. Bırakmak yok devaam :)
Bu arada dün ben de pantolonumu yukarı çekiştirdiğimi fark ettim :) Bırakmayacağım :)

Rica ederim canım. Bugün yarın ben de reglimi bekliyorum :/ Neyse ki ağrım olmuyor benim. Sadece adet öncesi iştahım çok açılıyor. Ağrısa daha mı iyi ne :KK53:

evet fark edılıyo demekkı sok oldum falan dedı :) ozellıkle bır suredır gorusmedıgım bı arkadsım ne zamandır gorusmuyoruz ona callan yapdıgımı soyledım anlattım falan 21. gun yada daha sonra ıste ama once degıl gorusucez dıye anlasttık bakalım oda fark edıcek mı :) aynen katılıyorum bırakmak yok yola devam :)

bırazdan spor kulubume gıdıcem en az 1 saat orta tempoda spor yapıp gelıcem sonra 15 gun yada 16 tam emın degılım callanımı yapıcam :)

buseancım o dediğin 18 dk .videoyu indirdim. bende call dan sonra yapacagım bu aksam.zevkli gözüküyor.tesekkür ederim
:KK16:

brezil butt u inceleyemedim henüz :KK34:

:KK16: Evet canım. Mari abla çok şeker bir kadın zaten. Nasıl geçtiğini anlamıyorsun :)
Brazil butt için üstte bir link verdim. İncelemeye oradan başla :KK34:

Ben de dün baştan savma yaptım. :/ Böyle yaptıkça da iyice soğuyorum. Bakalım bugün eksiksiz yapmaya çalışacağm. Bu arada bugün 10. saatim.

Midem bütün gündür çok kötü :KK43: Hareketleri yapmama engel oldu. Ben de soğumaktan korkuyorum. Yine de yapmaya çalıştım ama :KK43:

Ben de uzun zamandır yazmıyordum. Bugün 45 nciyi yapacağım, ama artık bundan sonra saymayı bırakacağım herhalde. Geçen gün akşam kendimi çok yorgun hissettim ve yapmadım, ama içim rahat etmedi ve gece 23.30 gibi kalkıp yaptım hareketleri, ya bu hareketler gerçekten de bağımlılık yapıyor, yapmayınca insan kendini suçlu gibi hissediyor gerçekten. Bu arada yazmadığım dönemde yeni arkadaşlar katılmış aramıza, başarılar arkadaşlar...

Maşallah :nazar:

evet fark edılıyo demekkı sok oldum falan dedı :) ozellıkle bır suredır gorusmedıgım bı arkadsım ne zamandır gorusmuyoruz ona callan yapdıgımı soyledım anlattım falan 21. gun yada daha sonra ıste ama once degıl gorusucez dıye anlasttık bakalım oda fark edıcek mı :) aynen katılıyorum bırakmak yok yola devam :)

:)) Ay hadi inşallah. Bir an önce günler geçsin incelelim :KK1:

evet 16 callan'ımıda yapmıs bulunuyorum 40 dakıka yuruyus 20 dakıka bısıklet bıde callanı yeter valla haftda dort gun bole ya :) ama olsun sonuclar ıyı olsunda :)yeşil cayımıda aldım elıme ohhh bugunde tamam huzur doluyum resmenn :) yasasın callan kardeşlıgı :):)

oh ne guzel tadini cikarin callaneticsin
super otesi birsey :KK34: cok faydali
ben de dogumdan sonra hemen baslamanin hayalini kuruyorum simdiden :KK1:
pelvis hareketleri ozellikle kadinlar icin cok faydali ben hamile kaldigim ay cok yaptim ve etkili olduguna inaniyorum:KK34:

günaydın kızlar sabah 4/21 yaptım :KK16::KK16::KK16: cidden vücudum acıldı ya .inanılmaz rahat hissediyorum kendimi. bu arada regl oldugum icin karın egzersizlerini 50-60 yapabildim.(Sancıdan zorlayamadım)

buseancım mari winsoru de yaptım ama biraz zorlandım :KK53:bacaklar ham oldugundan . o bir bacagı dizde kırıp arka bacagı kaldırma hareketleri beni mafetti. yarıda pes ettim.brazil but icin verdiğin linki de inceleyecegim..

spordan sanırım bu sabah kendimi cidden cok mutlu hissediyorum ya. mutluyum.cok.kus gibi hissediyorum
:KK8:

10 gün önce yeniden başlamıştım, saçma sapan mevzulardan yapamadım, bugün 3.yü yaptım, içime sinmedi ölçü alıp baştan başlayayım saymaya diyordum ki bir de ne göreyim belden 2cm kalça göbek 1-1,5cm bacaktan 2cm incelme var:))) callın mucizesine defalarca tanık oldum ama bu kadarını beklemiyordum doğrusu...

busean linke baktım ama o butt beni asar :KK19: ben call ver mari winsor ve mekik+ stepper ile devam etme kararı aldım :KK9:

11. saati de bitirdim. Bitirdim de ben de bittim. Midem berbat... Çok kötü bulanıyor. Üstüne bir de halsizlik var. :S Uyuyayım biraz dedim o da olmuyor. pffffff :S

busean linke baktım ama o butt beni asar :KK19: ben call ver mari winsor ve mekik+ stepper ile devam etme kararı aldım :KK9:

Evet canım beni de aşıyor :) Tek başına yapmak lazım o programı. Callenı bırakmak da istemiyorum. En iyisi winsoru eklemek. Bu şekilde bir aya tamamlayıp süpere ya da evoya geçmeyi düşünüyorum.

Evet canım beni de aşıyor :) Tek başına yapmak lazım o programı. Callenı bırakmak da istemiyorum. En iyisi winsoru eklemek. Bu şekilde bir aya tamamlayıp süpere ya da evoya geçmeyi düşünüyorum.

winsor dediğiniz plates değil mi? hangi videosunu yapıyorsunuz ki?

güzel hareketler ama bunlarda call gibi sıkıştırmaya ve şekillendirmeye yönelik şeyler. sizin ihtiyacınız kilo vermek değil miydi? bence bunun yerine 10-15dklık HIIT cardio yapsanız daha hızlı ilerlersiniz. mesela şunun gibi Zuzka Light's channel - YouTube
bunlar ağır gelirse şu da eğlenceli ve hafif bişey http://www.youtube.com/watch?v=5ME3Ae6fhbM ama bunu diğer videolarla harmanlayıp 30dk yapmak lazım ki cardio olsun. tabii öncesinde mutlaka ısınmada yapılmalı..

Son düzenleme:
17. saatte tamamdır yarın dınlenme :) alıştım ıyıce galıba hareketlere artık süpere gecme vaktı geldı bence :) hareketlerı yapıyorum son sayılarına dogru tam yanmalrı hıssetmeye baslıyorum kı sayıyı tamalamıs oluyorum zaten 21 de bısey kalmadı gercı vıdeoları ındırıyorum suan ınsallah acmayı basarabılırsem pazar gunu supere gecmek ıstıyorum zamanıdır dımı artık kızlar :)

17. saatte tamamdır yarın dınlenme :) alıştım ıyıce galıba hareketlere artık süpere gecme vaktı geldı bence :) hareketlerı yapıyorum son sayılarına dogru tam yanmalrı hıssetmeye baslıyorum kı sayıyı tamalamıs oluyorum zaten 21 de bısey kalmadı gercı vıdeoları ındırıyorum suan ınsallah acmayı basarabılırsem pazar gunu supere gecmek ıstıyorum zamanıdır dımı artık kızlar :)

Hareketleri tamamıyla yapıyorsan ve alıştıysan bence de geç... :)

Karın egzersizlerini 100' de bırakıyorum mesela ben... Yani ilk aşamayı yapıyorum sadece... :/ Bu gidişle vücudum 28 günden sonra hazır olur mu hiç sanmıyorum! :/

Hareketleri tamamıyla yapıyorsan ve alıştıysan bence de geç... :)

Karın egzersizlerini 100' de bırakıyorum mesela ben... Yani ilk aşamayı yapıyorum sadece... :/ Bu gidişle vücudum 28 günden sonra hazır olur mu hiç sanmıyorum! :/

ben karın egzersızlerını yapmıyorum ılk bı kac gun yaptım hemen ınceldı zaten ınce dahada ıncelsın ıstemıyorum oyuzden orayı gecıyorum karın agzersızlerını yanı gerısınıde rahat yapıyorum tam yanmalar oluyo hareketın sonu gelmıs oluyo halbukı bence bıldıgım kadarıyla yanı yanmaları hıssedınce bıraz daha devam etmek daha ıyı yoksa tam calısmaya baslıyo kaslar ama bırakıyorum ınsallah vıdeoların ındırmesı bıtsın acılırsa pazar gunu baslıcam :) daha once bıle alısırsın bence 21 den fazla yapmayı dusunuyodum bende hatta daha oncekı sayfalardada yazmıstım 21 gecıcem galıba dıye ama baslamıs olsam bı kac gun oncesınden bıle supere hazırmısım bence senınde ole olucaktır alısmıcanı dusunuyo ınsan ama alısıyo :)

ben karın egzersızlerını yapmıyorum ılk bı kac gun yaptım hemen ınceldı zaten ınce dahada ıncelsın ıstemıyorum oyuzden orayı gecıyorum karın agzersızlerını yanı gerısınıde rahat yapıyorum tam yanmalar oluyo hareketın sonu gelmıs oluyo halbukı bence bıldıgım kadarıyla yanı yanmaları hıssedınce bıraz daha devam etmek daha ıyı yoksa tam calısmaya baslıyo kaslar ama bırakıyorum ınsallah vıdeoların ındırmesı bıtsın acılırsa pazar gunu baslıcam :) daha once bıle alısırsın bence 21 den fazla yapmayı dusunuyodum bende hatta daha oncekı sayfalardada yazmıstım 21 gecıcem galıba dıye ama baslamıs olsam bı kac gun oncesınden bıle supere hazırmısım bence senınde ole olucaktır alısmıcanı dusunuyo ınsan ama alısıyo :)

ben de tam 2.3. karın hareketini bacağı uzatarak ve indirerek yapabiliyorsan geç diyecektim ki zaten yapmıyormuşsun, peki karnın yumuşak falan değil mi? hmm çocuk yapmadıysan ve kilo alış verişi olmadıysa sarkmaz zaten, tabii ben o günlerimi çoktaan unuttuğum için düşünemedim:)))

ben kalça çalışırken kalçamı daha fazla sıkıp pelvisi daha fazla kaldırarak yanmayı daha erken ilk 10da hissedebiliyorum, bacağı serbest bırakıp kalçayı daha fazla sıkamıyor musun? daha dik oturmakda zorlaştırıyor, tabi bu arada beli kıvırmayıp düz tutup esnetmek lazım, ellerini bırakarak yapabliyor musun? bir de yerdeki bacağını daha yukarıya çekersen yani sağ bacağı kaldırmadan önce sol dizi daha sola doğru koyacak şekilde oturursan hareketin zorluğu artıyor...

Son düzenleme:
X