Callanetics Egzersizleri

ben bugün 6.yı yapacaktım,dışardaydım yapamadım kızlar.bugünü izin günü sayıp yarın tam gaz devam edicem :26::KK76:

Dün tahmin ettiğim gibi yapamadım dinlenme günüm oldu. Çok yorgun olmasam onu da bırakmazdım ama :) Bugün 8. saatimi yapacağım.

bugun 14 saatımı yapacagım hatta bırazdan kalkıp yapacagım gorunurde cok bısey yok bıraz toparlanmıs gıbı hıssedıyorum kendımı benım basen bacaklar falan cok yumusamıstı sarkıklık coktu yanı bu kadar kısa surede zaten cok bısey degısıcegını dusunmuyordum once toparlanıp sonra sıkılasırım dıye dusunuyorum ama bu kadar zamanda olan toparlanma bıle kendı hıssettıgım yanı motıve edıyo sabırlı olmam lazım 21 saatte olculerıme bakıcam ınsallah :)

8. saatimi yaptım. Bende de cm bazında değişim yok. Üst bacağım sıkılaştığı için incelmiş görünüyor biraz. Basen aynı :KK25:

7. saatime başlamadan önce dayanamayıp ölçülerime baktım. Göğüs altı kısmından 3 cm gitmiş. :KK66:

Diğer bölgelerde değişim yok henüz. :/

7. saatime başlamadan önce dayanamayıp ölçülerime baktım. Göğüs altı kısmından 3 cm gitmiş. :KK66:

Diğer bölgelerde değişim yok henüz. :/

İncelmenin yukarıdan aşağı olduğunu söylüyorlar. İnşallah öyledir yoksa benim üstüm kopacak altım aynı kalacak :KK43: of şu basenler :KK37:

indikten sonra bilgisayara yükleyemiyorum çok karışık anlamadım hiçbişey =(
ben bugün hepsini indirdim, hepsi de çalışıyor. karıştıracak birşey yok. tüm partları indirdikten sonra 1. partın üstüne sağ tıkla ve klasöre çıkart de. örneğin 10 saatte 10 yaş isimli klasör oluşturup içine çıkartır. kolay gelsin. bilgisayarında winrar yüklü olmalı, o olmazsa açamazsın.

evet yaptım sonrada aşağıdaki cilt gerekiyor diyor ondan snrasını yapamadm neyse olmıcak galiba

evet yaptım sonrada aşağıdaki cilt gerekiyor diyor ondan snrasını yapamadm neyse olmıcak galiba
olacak olacak:) sen bütün partları indirmemişsin. 2 partlık olan var 6 partlık olan var. hangisini indiriyorsan önce bütün partların tam olarak indiğinden emin ol. ondan sonra aynı işlemi tekrar yap. eksik partı indirdikten sonra olacak.

Sadece basenlerden şikayetçiysen o bölgeye yönelik bi egzersiz seç derim. :26:

Bu hızlı sonuç veriyor diye denemek istedim. 10 saat videosunda basenli birinin incelmesini gösteriyordu 19 saatte. O yüzden bir umut yapıyorum :) Ayrıca yaptıktan sonra kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Diğer sporlarda böyle hissetmedim hiç. Bırakmayı da istemiyorum bu yüzden. 4 gündür falan Süperdeki ek kalça hareketlerini de yapıyorum. Fark yok gibi ama fotoğraftan net belli olacak. 10 gün sonra çekeceğim. Düşündüğüm kadar etkili olmazsa akşam yapmak için bir program daha eklerim. Brazil butt lift olabilir. Ne dersin :)

X