Callanetics Egzersizleri

gumushumm taktım ya kafaya şimdi kolay kolay dönemem :) programı araştırıyorum istediğimi bulamazsam sana dönücem mail için
teşekkür ederim canım

sende haklısın busean video olarak yapmaktaki ısrarım sayım sırasında video daha doğru sayıyor ben hızlı geciyorum kısaltarak kaytarıyomuşum gibi geliyo
bide bu hareketleri sürekli yapmak zor geliyor o yüzden beynim ezberlemeyi reddediyor belkide balık hafızalıyımdır kim bilir :)))))))))
sağol tatlım cevabın için

hepimiz istediğimiz vücuda tez zamanda kavuşuruz inşallah

İnşallah Bu arada bugün dinlenmedim 7. saati de yaptım. Belki yarın dinlenirim. 1 aydır görüşmediğim bir arkadaşım gelecek. Fırsatım olmayabilir.
Bu programa başlamadan önce 54.7 54.8 falan çıkıyordum. Bir hafta geçti 53.3 çıktım bugün. Görünürde bence bir fark yok ama bakalım arkadaşım ne diyecek

evet dınlenme gunume denk geldı cok sukurde gectıde zaten yarın sabah tekrar baslıyorum bı kac gundur bende tutamıyorum bopgazımı ama sadece bı kac gunluk bıseydi tekrar tutmayı basaracagım ınsallah :)tabı sen bılırsın ama dınlenmek daha ıyıymıssonuc almak ıcın burdakı baska arkadslar spylemıstı

kızlar bende vardı fakat silinmiş lütfen bana link atabilirmisiniz yada cd gönderebilirmisiniz?

bana da atabilir misinz benim bütün videoları vardı ama hepsi silindi malesef

40 dakıka orta tempo yuruyus 25 dakıka dusuk sevıyede orta hızda bısıklet bıraz mola ve sonra 13 gun callanetıcs egzersızımıde yaparak gunumu tamamladım kızlar :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…