Callanetics Egzersizleri

:)) belim incelmesin diyee de ilkkez rastladım:)) ama haklısın bel incelince basen daha fazla göze batıyor. belde en etkilisi 3. hareket el kalçada sağa sola 100 defa yapılan, hiç yapmamak olmaz beli ısıtıp diğer hareketlere hazırlamak için gerekli bir hareket ama sayısını azaltabilirsin, koruma programında 75 tavsiye ediliyor. 75 tane yaparak bi dene istersen incelmesi devam ederse tekrar konuşuruz..
10. calldaymışsın süperi yapmak için aceleye gerek yok bence, kasların hazır olmadan başlayınca istediğin verimi alacak gerekli pozisyonda hareketi tamamlayamıyorsun, video bitmek bilmiyor, bezdriyor resmen...
belki bacak ve kalça için ek hareket olabilir. süper call yada quickcall hip&behinddaki(iki videoda da aynı hareketler var) 2 kalça hareketini ekleyebilirsin bu hareketler kitaptada anlatılıyor video olmadıysa kitabada bak hem kitap türkçe.
bacak için callanetiks evolotiondaki 15.dk civarındaki masaya tutunarak yaptıkları bacak hareketlerini de ekleyebilirsin onlarda feciii yakıcı, birde kitapda, yere oturup sandalye bacağını sıkarak yaptığıız hareketin ileri versiyonunu anlatıyor ona da bak derim...

10 saat videosunda bana da kalça için hareket az gibi geldi. Sizin dediğiniz gibi ek egzersiz yapacağım ben de :)
Ek olmadan da kalçamın çalıştığını hissediyorum ama biraz daha çalışsın :KK1:

:)) belim incelmesin diyee de ilkkez rastladım:)) ama haklısın bel incelince basen daha fazla göze batıyor. belde en etkilisi 3. hareket el kalçada sağa sola 100 defa yapılan, hiç yapmamak olmaz beli ısıtıp diğer hareketlere hazırlamak için gerekli bir hareket ama sayısını azaltabilirsin, koruma programında 75 tavsiye ediliyor. 75 tane yaparak bi dene istersen incelmesi devam ederse tekrar konuşuruz..
10. calldaymışsın süperi yapmak için aceleye gerek yok bence, kasların hazır olmadan başlayınca istediğin verimi alacak gerekli pozisyonda hareketi tamamlayamıyorsun, video bitmek bilmiyor, bezdriyor resmen...
belki bacak ve kalça için ek hareket olabilir. süper call yada quickcall hip&behinddaki(iki videoda da aynı hareketler var) 2 kalça hareketini ekleyebilirsin bu hareketler kitaptada anlatılıyor video olmadıysa kitabada bak hem kitap türkçe.
bacak için callanetiks evolotiondaki 15.dk civarındaki masaya tutunarak yaptıkları bacak hareketlerini de ekleyebilirsin onlarda feciii yakıcı, birde kitapda, yere oturup sandalye bacağını sıkarak yaptığıız hareketin ileri versiyonunu anlatıyor ona da bak derim...

evet bende oyuzden bel ıcın olan hareketı hem rahatsız oldugum ıcın hemde ıncelmesını ıstemdıgım ıcın sadece yerdekı karın hareektlerını yapmıyorum dedıgın gıbı azda olsa belıde ısıtmak gerek dıyerek sago sola olan bel esnetme hareketını yapıyorum superı yapmama daha var en 21 yapıcam belkı daha fazla hatta cunku klasık yaparken bıle hala agrılarım zor yaptıgım yerler var buna ıyıce alısıp oyle yapmak ıstıyorum bıde super turkce degılmıs ya nasıl yapılır kı o sekılde gercı klasıkte dıkkat edılmesı gereken yerlerı bılıyorum kalcayı sık pelvısı kaldır gıbı ama yınede dusunduruyo keşke ıyı bı ıngılızcem olsaydı bı sekılde ugrasır kesınlıkle turkçeye çevırdım neyse cok tesekkurederım guzel fıkırlerın ıcın bu arada tebrıkte ederım 1.5 cok ıyı kendındekı gelısmeler nedır pekı sende degısen ıncelen yerler :)

11/21 tamamladım ama kaç cm gıttı bılmıyorum adet olduğum için ölçüm doğru olmayacağını düşündüm

kızlar bısey sormak ıstıyorum ben gunde ortlama 1 aaat cardıo calısıyorum en az yarım saat yuruyorum 15 yada 20 dakıka da dusuk ayarda bısıklet yapıyorum hem kılo olarak bı kac kılo vermek ıcın cardıo yapıyorum hemde callantencs destek olsun dıye yapıyorum ma acaba dogrumu yapıyorum destek oluyomudur callanetıcs yanında bunları da yapmamda bı sakınca var mı sızce kulube gıdıyorum uzun zamandır gıttıgım sevdıgım bı kulub orda spor yapmayıda sevıyorum yanı bırakmak ıstemıyorum yanı sımdılık sız ne dersın yanlıs yapmıyorumdur dımı

10 saat videosunda bana da kalça için hareket az gibi geldi. Sizin dediğiniz gibi ek egzersiz yapacağım ben de :)
Ek olmadan da kalçamın çalıştığını hissediyorum ama biraz daha çalışsın :KK1:

kalça için yeterli hareket var canım, doğru şekilde yapılırsa klasik video tüm vücutta inanılmaz sonuç veriyor. arkadaş kalça bacak çok fazla dediği için ekstra hareket önerdim, problemli yeri fazladan çalıştırsın diye.

kızlar bısey sormak ıstıyorum ben gunde ortlama 1 aaat cardıo calısıyorum en az yarım saat yuruyorum 15 yada 20 dakıka da dusuk ayarda bısıklet yapıyorum hem kılo olarak bı kac kılo vermek ıcın cardıo yapıyorum hemde callantencs destek olsun dıye yapıyorum ma acaba dogrumu yapıyorum destek oluyomudur callanetıcs yanında bunları da yapmamda bı sakınca var mı sızce kulube gıdıyorum uzun zamandır gıttıgım sevdıgım bı kulub orda spor yapmayıda sevıyorum yanı bırakmak ıstemıyorum yanı sımdılık sız ne dersın yanlıs yapmıyorumdur dımı

yok canım sorun olmaz, belki biraz yorucu olur ilk zamanlar.. cardio yada diyetle kilo verirsen call verdiğin her 1 kiloyu 2 kilo gibi gösterir, süper olur...

ayy cok gaza geldimmm:KK52::KK52:
ama kizlar biriniz özelden link atabilir misiniz ben bikac yerden indirmeye calistim sacma sapan seyler indi yaa:26:
bir de korkuyorm virus fln olur diye

merhaba canlar. bana da adresi yazarmisiniz,nerden indiricem lutfeeeen....

arkadaşlar linkleri bulamadım ben nerde?daha önce vardı bende ama silinmiş

kızlar tüm linkler sayfa 599.da var bizzat ben paylaştım.
her videonun ne işe yaradığı kimin ne yapması ne kadar yapması gerektiğide linklerden sonraki mesajımda var.
güle güle kullanın linkleri :KK66:

kızlar tüm linkler sayfa 599.da var bizzat ben paylaştım.
her videonun ne işe yaradığı kimin ne yapması ne kadar yapması gerektiğide linklerden sonraki mesajımda var.
güle güle kullanın linkleri :KK66:

Ben de ordan indirdim teşekkürler :) çok işe yaradı daha şimdiden :) yarın 3.günüm olmasına rağmen görenler hemen zayıfladın mı demeye başladı :)

Bakalım denemeye devam :KK1:

kalça için yeterli hareket var canım, doğru şekilde yapılırsa klasik video tüm vücutta inanılmaz sonuç veriyor. arkadaş kalça bacak çok fazla dediği için ekstra hareket önerdim, problemli yeri fazladan çalıştırsın diye.

Benim belim de ince 64 cm. O yüzden basenlerim çok göze batıyor. Bacaklarım da üst kısmıma göre kalın duruyor. Ondan yapmak istiyorum :KK43:

1-1,5 sene pilates yaptım sonra 1,5 sene kadar da callanetics... kesinlikle call derim, çok çok daha hızlı sonuç veriyor. daha yuvarlak hatlar, daha belirgin kıvrımlar ve dikkat çekici bir duruş sağladı bende...

1,5 sene callanetics yaptığınızı yazmışsınız. Bu 1,5 senelik süre içerisinde yaptığınızda callan'da haftada 6 gün yapıp 1 gün dinlenme olarak mı prograıma devam ettiniz?

12/21 tamamladım dun akşam ama kılo veremedım dıyet yapamıyorum emzırdığım için bıraz göruntude duzelme olsa çok iyi olur ama ne olur ne bıter bılmıyorum

12/21 tamamladım dun akşam ama kılo veremedım dıyet yapamıyorum emzırdığım için bıraz göruntude duzelme olsa çok iyi olur ama ne olur ne bıter bılmıyorum

Baslangıc ölcülerini yaz. bir de foto cek. önceki sonraki degişimin icin takip eder motive olursun.

düzelir dert etme. :KK34:

--

bende bu aksam 8/21 yapcam

callanetıcsımı aksama almak zorunda kaldım bende bu aksam 11. tmamlıcam ınsallah :)

ilginc, dedigim gibi hata mesajinin ne oldugunu gorsem belki yorum yapabilirim ama su an aklima baska bisey gelmiyor..
o videolara baktim.. onlar burda genel olarak takip edilen bi 10 saatte 10 yas genclesin videosu var onun modeifiye edilmis kisaltilmis hali sanirim.. sabahlari yapmak isteyenlere yonelik belli hareketleri iceriyor.. 599. sayfada bi arkadas detayli anlatmisti hangi video ne ise yarar diye, A.M. olani senin su an takip ettigin, ordan tekrar okuyabilirsin.

benim bilg. hala gelmedi.. su an kullandigim bilg. indirmek istemiyordum ama olmadi bi denerim buna indirebilirsem sana da yollarim..

ben simdi yukardaki mesaji yazdiktan sonra denedim indirmeyi ve hic bir sorun olmadan bi kac dk icinde indirdim.. bs player yuklu su an kullandigim bilgisayarda onunla da aciliyo sorun yok, daha oncekinde de vlc ile acmistim.. sorun likte degil sanirim senin bilg ile alakali..
neyse burdan dosya gonderilebiliyor mu ozel mesajla filan bilmiyorum , link degil de dosyayi yollayayim
bu msj yazdigim yerde eklenti ekle diye bisey var onu da denedim ama olmadi sanirim o sadece resim dosyalarina izin veriyor

cokcok tsk ederim cnm en sonunda oldu:KK76::KK76:
digerinde 4 gün yaptim bu gunde artik buna basliyorum
yardim ettigin icin cok saol:KK71::KK71::KK71::KK71::KK71::KK71:

4. günümdü. Eskiden yarım saatte bitirirdim. Şimdiyse 45 dk hatta daha uzun sürüyor. Bu arada karın egzersizinin ilk aşamasını 100' e tamamalayıp bırakıyorum. :/ Fazlasını da yapabileceğimi sanmıyorum. :/

1,5 sene callanetics yaptığınızı yazmışsınız. Bu 1,5 senelik süre içerisinde yaptığınızda callan'da haftada 6 gün yapıp 1 gün dinlenme olarak mı prograıma devam ettiniz?

yok canım hatta belki 6 gün üst üste yaptığım bile olmamıştır. ortalama haftada 3-4 gündür. genelde, canım istedikçe yaparım, 3-4 günde bir mutlaka bişey olur boş geçerim, bazen başka bir spor denerim, bazen canım çeker yüzerim, pilates yada yoga yaparım calla vakit kalmaz bazen de sabah akşam yaparım:))

X