Callanetics Egzersizleri

bugün 9 /21 yapcam :KK76::KK76::KK76:

dün dayanamayıp belimi ölçtüm 2 cm incelmişim kızlar :21::21::21::21: bi mutlu oldum.

chaning nerdesin yaa sen özlettin :KK1: :KK54:

dün dayanamayıp belimi ölçtüm 2 cm incelmişim kızlar :21::21::21::21: bi mutlu oldum.

Canım, ben görmeyeli üstüme gül koklamışsın bakıyorum :KK9:

Nasılsın? Herşey yolunda gibi görünüyor. Benim de acilen başlamam lazım ama bir türlü kıramadım şu şeytanın bacağını ya, 10 günde ne kadar farkeder sence midem, göbüşüm :) 10 gün sonra kokteylim var yumurta sıkışana kadar bekleme durumu oldu da :KK9:

Canım, ben görmeyeli üstüme gül koklamışsın bakıyorum :KK9:

Nasılsın? Herşey yolunda gibi görünüyor. Benim de acilen başlamam lazım ama bir türlü kıramadım şu şeytanın bacağını ya, 10 günde ne kadar farkeder sence midem, göbüşüm :) 10 gün sonra kokteylim var yumurta sıkışana kadar bekleme durumu oldu da :KK9:

ekim gözlerime inanamıyorum nerelerdesin yahuu sen :KK1::KK1: gül koklamam :KK19: :KK53: o da aynı dönemde baslamıstı bizim eskilerden :KK9:

fark eder belin özellikle ve popon kalkar :KK1: memişler sıkılasır
:KK53:

Bugün call 3'ü yapacağım .
Yaparken zorlanıyorum çünkü kondisyonum iyi .

ekim gözlerime inanamıyorum nerelerdesin yahuu sen :KK1::KK1: gül koklamam :KK19: :KK53: o da aynı dönemde baslamıstı bizim eskilerden :KK9:

fark eder belin özellikle ve popon kalkar :KK1: memişler sıkılasır
:KK53:

Valla canım bir yoğunluk ki sorma, ruhlar geride kaldı, o kadar yani :KK9:

Bu akşam başlıyım artık ben de, 4 gün yapınca bile farketmişti mide göbek, şimdi kilom aynı olmasına rağmen gevşedi yine, hemen başlamalıyım. Popom kalksın kalksın çok kalkmasın da, sonra indiremem neme lazım. :KK1:

Burada olabilsem daha rahat yaparım ama iş güç işte, yine de fırsat yaratıcam inşallah. Öpüyorum canım, sağlıklı incelmeler sana, herkese:KK19:

Valla canım bir yoğunluk ki sorma, ruhlar geride kaldı, o kadar yani :KK9:

Bu akşam başlıyım artık ben de, 4 gün yapınca bile farketmişti mide göbek, şimdi kilom aynı olmasına rağmen gevşedi yine, hemen başlamalıyım. Popom kalksın kalksın çok kalkmasın da, sonra indiremem neme lazım. :KK1:

Burada olabilsem daha rahat yaparım ama iş güç işte, yine de fırsat yaratıcam inşallah. Öpüyorum canım, sağlıklı incelmeler sana, herkese:KK19:

canım benimmmmmm :KK16::KK16: cok özletme. Allah kolaylık versin sana çok.. :KK31: sana da güzel incelmeler :KK54::KK54:

canım 3 aydan sonra pistlere geri döndüm :KK9: tatil,iş başlangıcı yoğunluğu falan derken yeni toparlandım :KK34: şimdi tam gaz devam bakalım.bugün dörtliycem ilerleyen saatlerde :KK31::KK54:

kızlar 10 saatte gençleş videosunu kısaltmaya kalktım başındaki ve aralardaki konuşma ve görüntü kısmını kaldırayım dedim taktım kafaya ama bir türlü bulamadım
bildiğiniz bir program ismi varsa yardımlarınızı bekliyorum (türkçe tercihimdir) :))))

:KK16::KK16::KK16::KK16:

evet 12 saatda tamamdır :) sanırım sag bacagımı zorlamısım bıraz ust bacagımın damarı cekılıyo sankı acıyo bıraz :KK43: neysekı yarın dınlenme gunum buyuk ıhtımalle o acıda gecer ..

evet canım dınlenmen gerekıyo 6 gunde bır bı gun dınlenmek gerekıyomus bende ole yapıyorum kasların gelısmesı ıcın kaslarında dınlenmeye ıhtıyacı var:)

Dinlenmeyi hiç istemiyorum. Yapmazsam eksik yapmış gibi hissedeceğim :)

evet 12 saatda tamamdır :) sanırım sag bacagımı zorlamısım bıraz ust bacagımın damarı cekılıyo sankı acıyo bıraz :KK43: neysekı yarın dınlenme gunum buyuk ıhtımalle o acıda gecer ..

Kötü olmuş :KK43: En azından dinlenme gününe denk gelmiş. Yarın geçer büyük ihtimal.
Benim hafiften kalça kaslarım ağrıyor. Ondan pek dinlenmek istemiyorum. Boğazımı durduramıyorum zaten. Bir şeyler yapma ihtiyacı duyuyorum.

kızlar 10 saatte gençleş videosunu kısaltmaya kalktım başındaki ve aralardaki konuşma ve görüntü kısmını kaldırayım dedim taktım kafaya ama bir türlü bulamadım
bildiğiniz bir program ismi varsa yardımlarınızı bekliyorum (türkçe tercihimdir) :))))

windows movie maker kullanabilirsin.
bende çok gereksiz bulmuştum videonun bazı kısımlarını ve 5-6 gün izledim sonra fotoğraf haline getirdim her hareketin görüntüsünü.iphone'a attım ordan bakarak yaptım daha kolay ezberledim hem hareketleri.istersen fotoları mail atarım sana da.

Bir diğer yöntem de benim yaptığım. Videodan sadece 1 gün yaptım. O da hareketleri anlamak için.

Hareketleri kağıda yazdım tekrar sayılarıyla. Önce bakarak yaptım. Sonra ezberledim zaten.

Şimdi hangi hareketi yapıyor diye ekrana bakmadan rahatça yapıyorum.

Klasik müzik de açıyorum. İnanılmaz rahatlatıcı oluyor. Tavsiye ederim.:KK34:

ya kızlar ben yeni başladım callana siz hangisini yapıyosunuz nette 2 tane ayrı egzersiz var benim indirdiğim türkçe dublajlı olan :KK3:

X