Callanetics Egzersizleri

bencede canım az önce yaptım jillian level1.ama fena terleti ve yordu callanda hiç ama hiç zorlanmıyorum hatta supere bile alıştım.ya ben baktımda aslında callan sayıca daha fazla kasları çalıştırıyo.jillian daha çok kardio hareketlerle yorarak kalori harcatıyo. ama callan genel olarak daha iyi şahsi fikrim.ama kilo vermek için de kardio şart onu da kabullendim.

jilllian ile peşpeşemi yapıysunuz kızlar o da çok iiye benziyo d,ğer konuyada baktımda biraz herkes baya memnun
hayır canım peşpeşe yapsak biteriz. ben 1 gün callan 1 gün jillian yaptım son 4 gündür ama yarından itibaren gün içinde jillian akşam callan yapıcam

Evet... Ben de 30 günlük jillian' dan sonra (tabi bırakmazsam) callan yapmayı düşünüyorum. Daha fazla kas çalıştırdığından... :) Bu arada neden bir gün onu bir gün de diğerini yapıyorsun... :26:

Herkes memnunda... Ben bi tür işkence çeşidi olduğunu düşünüyorum.

güzelleşmek için herşey mübahtr diyip gidiyorum şuan bakalım sonum ne olacak

hayır canım peşpeşe yapsak biteriz. ben 1 gün callan 1 gün jillian yaptım son 4 gündür ama yarından itibaren gün içinde jillian akşam callan yapıcam

bende akşam callen yapıyorum bugun bi deniycem jullianı

kızlar walk at home yapıyomsnz leslie idi galiba kadının adı ? o videoyu indirmek istiyorum yardım edebilcek biri var mı :44:

evde misafirim vardı o yüzden az vakit ayırabildim. birinden birini seçmek zorundaydım.bide callana en fazla 48 saat ara verilebiliyo ya o avantajı kullanmak istedim.1 gün jillianla ter atarken ertesi günde callan yapıp kaslarımın antrenmanını unutmasına izin vermemiş oldum.ama tabiki yinede callan yapmayınca da vicdanım rahat olmuyo...

kızlar walk at home yapıyomsnz leslie idi galiba kadının adı ? o videoyu indirmek istiyorum yardım edebilcek biri var mı :44:

ya canım ben pek sevmedim indirdim leslie sansone 3mil olanı.45dklık bir videoydu.ama yapanları görünce hiç çekici gelmedi.bacakları kalın kalın kadınlar zarif değiller hiç :))) ama callan teyze de jillian michaels de fit onları öyle görmek bile teşvik ediyo insanı.

bide şöyle bi baktım sırf bacak hareketi gibi geldi bana.ben karnım içinde işe yarasın istiyorum yapatığım sporun.
yinede sana link vereyim leslie yaparsın LESLİE SANSONE YÜRÜ VE İNCEL PROGRAMI

evet canım ben de bunu buldum googledan ben de callaneticsE başladım ondan önce leslieyle yürümeyi düşünüyorum da indirme işlemi bitince öyle yapıcam bakalım :)

gumushumm:) Selam canım..
Ben de sendenim.. Dün ben de Jillian'a başladım... Callan'ı da bırakmam asla. O nedenle ben de düşünüyordum 1 gün o, diğer gün öteki şeklinde gitmeyi...İkisini her gün yapmak hem ağır görnüyor hem de vücut alışırsa ve ileride yapamadığımız zamanlar olursa çok salar diye korkuyorum...

Sen ne düşünüyorsun?

Bugün aklıma şöyle bir şey yapmak geldi.. Cardio call'de, cardio kısmından sonra, Evolution'ın bazı hareketlerinin yapıldığı güçlenme bölümü var; yaklaşık yarım saat sürüyor.Acaba bir gün Call(Evolution veya Süper), diğer gün de Jillian+Cardio Call'ın güçlenme kısmı şeklinde mi yapsak?

Sonuç olarak her gün 1 saat spor yapmış oluyoruz...

Son düzenleme:
canım valla ben cardio call'ı indirmedim o yüzden onu bilmiyorum.araştırıken cardio ve evo'da tunning kısmı var diye okumuştum yani dediğin gibi güçlendirme oluyo onlar.Ama bence fikrin gayet iyi. normal bir cardio spor mutlaka lazım kilo vermek için. e bide sıkılaşmak için callan lazım.

dün gün içinde super callan akşamda jillian level 1 yaptım ama inan dayak yemiş gibiydim yataktan sürünerek uyandım resmen.işe gitmek zorunda olmasam yatıcaktım 10a kadar.ağır geliyo sanırım ikisi birden.
ben yine 1 gün callan bi gün jillian yapıcam gibi görünüyo.

Callen yapinca sirf en fazla 48 saatmi ara veriliyor ?
Neden öyle ?

ben 4-5 gün yapmadim bugün balarim insallah,

Ay simdi diger günler bosunami yapmis sayiliyorm ??

callanetics'de 42 günü tamamladım ve merak edenler için gelişmeleri yazayım;
ben çok fazla kilo verdiğim için (21 kg) vücudum sarkmıştı callanetics kollarımı toparladı,kalçam yuvarlaklaştı ve kalktı,göğüslerde dikleşme oldu,bel bölgem inceldi,karın bölgem sarkmış olduğu için sıkılaşmadı ama sarkmalar biraz toparlandı,basen ve bacak bölgesinde diğer yerlere oranlara daha az bir incelme oldu. eğer vücudumda sarkma olmasaydı daha çok faydasını göreceğimi biliyordum ancak sarkma olduğu için önce sarkmaları toplayıp sonra sıkılaştırmaya başlıyor.
hem kilo verip hem sıkılaşmak isteyenler için cardio bir egzersizle birlikte callanetics öneririm. ancak kilo vermek isteyenlere tek başına callanetics önermem önce sporlar kilo verilip daha sonra callanetics yapılmalı. incelmek isteyenlere tavsiye ediyorum call'ı vücudu çok esneten,toparlayan bi egzersiz :)

Callen yapinca sirf en fazla 48 saatmi ara veriliyor ?
Neden öyle ?

ben 4-5 gün yapmadim bugün balarim insallah,

Ay simdi diger günler bosunami yapmis sayiliyorm ??

tabiki boşa gitmiyor canım ama incelme etkisinin ortaya çıkmasını geciktirmiş oluyosun kaslara unutturmamak lazım çalışmayı.

Canım indir bence Cardio'yu ve yapalım o ikinci kısımla beraber.
Hem her gün 1 saate fikslemiş olmak da rahatlatıyor insanı. Fazlası her anlamda fazla; hem saat hem de vücut için...

1Haftadır ağır bir grip geçiriyorum.Spor yapmayı bırakın oturamıyorum bile geceleri uyku yok...bugün kendimi biraz toparlayabildim, akşam yapabildiğim kadar call yapacağım ama zorlamayacağım... Güçlendirmedeydim ama ona bile ara verdim...Sıcak çorba ve meyve yiyorum pazartesiye kadar böyle devam ama call yapamamak kendimi kötü hissetmeme sebep oluyor...Bu spora hastalık dolayısıyla bile ara vermek istemezdim inşallah yapabilirim...

Geçmiş olsun...

Aynı şey bende de oluyor ama 2 kere bıraktım. :) Şuan bile bıraktığıma pişmanım. Başka bi egzersize başladım onu bırakıpta yeniden mi call yapsam diye düşünüyorum. :26:va callan' ı bırakınca almamış olmama rağmen kilo almışım gibi hissediyorum nedense...

çok geçmiş olsun yelser.evet insan callan yapmaya alışınca yapmadığında vicdanen hiç rahat olamıyo bağımlılık sadakat gibi bişey oluşyoresmen :) inşallah bir an önce iyileşip yine callan yaparsın canım
Canım indir bence Cardio'yu ve yapalım o ikinci kısımla beraber.
Hem her gün 1 saate fikslemiş olmak da rahatlatıyor insanı. Fazlası her anlamda fazla; hem saat hem de vücut için...

tamam canım yarın indiricem inşallah.bu arada jillian hakikaten zorluyo beni kardiyo hareketleri çok yoruyo.geçen yıl temmuzda ciddi bir trafik kazası geçirip ağır yaralı kurtulmuştum.günlerce hastanede yatmıştım.ameliyat geçirmiştim iç organlarımdan.pelvis kemiklerimde de kırık vardı.solda kırık.sağda da parçalı kırık vardı ve 2.5 ay hiç ayağa kalkamadım.pelvislerim jillian yaparken zorlanıyo sanki.callan yaparken de yerde kalça için yaptığımız ayapı 1 cm aşağı yukarı kaldırma hareketinde sağ bacağımı yaparken de hissediyorum aynı zorlmayı. ama alıştım. fakat jillian yamak için kendimi gaza getirmem gerekiyo içimden gelmiyo callan gibi.

ay sonunda eliptik bisiklet alıcam.alınca da yarım saat eliptik bisiklette çalışıp birde super callan yapmayı planlıyorum. ozamana dek senin dediğin gibi devam edeyim bari

Son düzenleme:

Canımsın, çok büyük geçmişler olsun. Öyle bir durumdan sonra bu azmin takdire şayan gerçekten... Sen muhakkak daha iyisini bilirsin ama çok da zorlamamaya çalış. Doktora danıştın mı callan'a vs başlamadan?

Jillian konusunda sana tamamen katılıyorum, call gibi şevkle kalkıp da başlamıyor insan. Daha yeni olmasına rağmen böyle hissediyorum. Cardio sevmemekten kaynaklanıyor aslında işte...

Ben de sana imrenip Süper deneyeceğim haftaya. Evolution'dan memnunum aslında ama merak ediyorum Süper'i de...

saol canım Allah dayanma ve iyileşme gücü verdi şükürler olsun.doktoruma danıştım tabi ama zorlayacak hareketlerden kaçın dedi.zorlandığımı anladığım hareketleri az sayıda yapıyorum.

evet cardioyu sevmiyoruz sanırım genel olarak.superi de dene güzel videonun başında callan teyze tüm harektlerin nasıl yapıldığını tek tek gösteriyor yaklaşık 20 dk.sonra uygulamaya başlıyor öğrencileriyle.

yarın itibariyle cardio call yapcam bakalım bende senden heveslendim hem evo hemde cardio callanı indircem bugün.
dün 25 dk tempolu yürüdüm sırtımdan ter boşandı resmen.akşamda super callan yaptım.

1 hafta ara verdikden sonra tekrar basladim bugün, veya baya zorlandim nedense cok severek yapiyorum, ama bazen tembelik yorgunluk veya halsizlikden yapamiyorum . Yapinca da cok mutlu oluyorum.

Ama o son hareketler benim dizlerimi agirtiriyor hani diz üzerinde durup kalca hareketleri olan.
O benim dizlerimi maf ediyor , sizlerin ???

Small waist, tight butt, thin thighs in under 10 min. with this workout surprise. - YouTube

10 min Booty Shaking Waist Workout- Lose inches off your waist by shaking your hips! - YouTube

Get your SEXY BACK with this Fat Burning, Calorie Blasting, Body-Sculpting Workout by Tiffany Rothe - YouTube

merhaba arkadaşlar . anca yazıyorum kusura bakmayın. geçenlerde cardio bana göre değil onu yapamayacağım başka yapıyorum ilave demiştim. bu üstte linklerini verdiğim sporu yapıyorum. dans eder gibi çok güzel ve sıkmıyor. ama 10 dakikada ter su içinde kalıyorum. her videoyu günde 1 kere yapıyorum.

sabah normal call . aksam da bu tiffany bir de diyet. zayıflamamak için neden yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…