Callanetics Egzersizleri

kalas gibiymişim de haberim yokmuş
vay arkadaş bu neymiş, mahvetti beni
brasil butt lift cardio axe yaptım
jillian filan daha insaflı
callan teyzem,
eyy sütun bacaklı, zalımsın bunu bil!!

Jilli mi insaflı onda resmen anam ağlıyordu :/ yüzümde tüp patlamış gibi ,kıpkırmızı oluyordum :)

Jilli mi insaflı onda resmen anam ağlıyordu :/ yüzümde tüp patlamış gibi ,kıpkırmızı oluyordum :)

ya ben iyiki bıraktım jillianı 10 gün yaptım ama değişiklik yoktu callanetics ve kendi yaptığım hareketler sayesinde değişime baslamıstım bıraktığım gün oryantale basladım ve haftasında eridim şuan belim 63.oldu callanetics üst karnıma cok yaradı galibaa oryantal aerobikte alt karnıda calıstırıyorum

Yaaaaa ben de öyle kollarım baya kaslanmıştı onun sayesinde.

Call sayesinde benim de üst karın kaslarım eridi gibi 1 ay dolmadan ölçülmek istemiyorum ama çünkü ölçüde değişiklik göremediğimde , pes edip bırakabiliyorum .
Oryantal egzersizlerine bir bakayım ,nasıl birşeymiş

özelden mesaj attım bakarsın

bayrama kadar 3 gün dayanabilirsem günde 2 kez yapayım diyorum bakalım bugün bi deniyeyim nası hissedicem :)
türkçe dublajlısı var tienencim.daha dün arkadaşım indirdi.problem yok yani gerekiyosa sanada mesaj atayım yada burdan yine link paylaşayım.

aaaa atabilirsin valla belki doğru yapıyorum sanıyorumdur ufak püf noktaları kacırıyorumdur :))

maritsa değişiklik varsa ne mutlu

gumushumm çok teşekkürederim. Şimdi çalışıyorum, ama akşam evden ilk işim bakacağım linke...

Bu arada özelden mesaj atamıyorum ben. Acemilik işte naparsın öğreneceğiz...

Bayramdan sonra hemen başlıcam. Değişiklikleri size yazcam inşallah..

önemli değil değişiklikleri yazmanı bekleriz mesajı acemilikten değil sitede üyeliğin yeni olduğu için atamıyosun.

Son düzenleme:
Aldıgım elbise de bacaklarım cok kötü durdu, bugün perşembe. Pazara kadar yapsam etki eder mi bilmiyorum ama denicem genede, en azından baslıyım ilerde de iyi olur benım icin

aaaa atabilirsin valla belki doğru yapıyorum sanıyorumdur ufak püf noktaları kacırıyorumdur :))

maritsa değişiklik varsa ne mutlu

gumushumm çevrimdışı göründüğü için sana yazıyorum..:)

türkçe dublaj videoyu bende istiyorum..gönderebilirsen çok sevinirim çünkü bende emin olamıyorum harektleri doğru yaptığıma..:/

mesela şu karın hareketlerinde call teyze dışında herkes bi bacak yere paralel bi diğeri dizden kırık şekilde duruyo..biz öğrencilerin yaptığı gibi yapıcaz..yoksa call teyze gibi mi..ya da call teyzenin yaptığı zamanla olacak bişey mi..

bunun gibi bi dolu soru işte..:) türkçe dublajlı videoyu gönderebilirseniz bugünkü 7/21 seansını o videoyla yapmak istiyorum..:)

linki gönderdi ark.ama ben mesajı sildim o yüzden nerden olduğunu bilmiyorum :S ama o dediğin hareketi call gibi yapcaz

linki gönderdi ark.ama ben mesajı sildim o yüzden nerden olduğunu bilmiyorum :S ama o dediğin hareketi call gibi yapcaz

anladım neyse sağlık olsun..gumushunn u bekliycem demekki..:) o hareketi de 6 güngür işime geldiği gibi yani öğrenciler gibi yapıyomuşum demek..bende diyorum o kadar da zor değilmiş..:) daha neleri eksik ya da yanlış yapıyorum kimbilir..zamanla rayına oturur umarım..teşekkürler..

türkçe dublajlı videoyu bana da gönderebilirseniz çok sevinicem..çünkü baya baya yanlış yapıyorum sanırım hareketleri..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…