Callanetics Egzersizleri

ya tienen benimki farklı sırtımı hiç bükemiyorum sanki odun gibiyim böle ya..
moralim bozuldu ilk günden

kızlar diz kapağım kırık şuan 2 3 hafta sonra dizliği çıkaracağım. iyileştikten dizliği çıkardıktan sonra ne zaman başlayabilirim callaneticse ? ilk kez yapacağım.? birde ben bilgisayara indiremedim. internetten 58 dklık buldum bi video onu yapsam olur mu ?? cevap lütfen ikisinedee ???

bulduğun video büyük ihtimal doğru videodur 58.dakikalık.
bence doktoruna danısarak yapmalısın

benim bugün 25/42 kolay gelsin herkese...

Benimde dizimde problem vardı dizlerime çok yüklenmeden yaptım... Ama en doğrusu dizliği çıkardıktan sonra doktoruna danışarak hareket etmen,ben öyle yaptım çünkü... Birde eski bir video ise ve kendini tanıtarak başlıyorsa doğrudur... Asla dizlerini zorlama ileride daha kötü bir problemle karşılaşmamak için dikkatli olmalısın...

sizce bu spor bele zarar verirmi

Aksine bel rahatsızlıklarına iyi geldiğini söylüyor videoda ama en önemli ne biliyormusun? Hareketleri kendini kasmadan ve yavaş yavaş yapman... Ağrın varsa zorlama sakın ve herhangi bir bel sıkıntın varsa doktoruna bu hareketleri izletip onay alırsan devam etmelisin.Kitabında bu egzersizlerinizi doktorlarınıza iyice gösterin geçiştirmeyin diyor...

Hiç üzülme çünkü bende resmen kalas gibiydim bacağımı bara uzatıp esnediğimiz harekette sadece boynumu eğebilmiştim.. Ama şimdi dizlerime değiyor başım... Kendi kulvarınızda heraketleri yapın diyor callan acelemiz yok.Sakın sıkılıp moralini bozma,sonunda çok mutlu olacaksın...

ben pelvis hareketlerinden 1.'yi doğru yapamıyorum bir türlü o hareket çok zor call teyze bile zorlanıyor

1hareketi başlarda hemen doğru yapan varmıdır bilemiyorum... İlk zamanlar parça parça yapabildim... Ama şimdi tam oluyor özellikle bazı hareketleri yaparken aynada kendinizi izlemenizi tavsiye ederim...Yanlışlarınızı daha net görebiliyorsunuz...

bacakları açıp başı öne eğme hareketinde asla yere kadar yapamam diyodun şimdi 4 parmak kaldı. yerle aramdaki tek engel koca göbeğim. eğilince engel oluyor.

ona gecmedimde gecmek isterim linki lazım ilk önce ve merak ettiğim bir şey var callan yapan bu kadar az kişimiyiz kimse gelişme yazmıyor :S

öyle bir düsüncem var ama 42. tamamlandıktan sonra 1.58 boyum

ctesi sabahı oruçlu olmadığım için başlayayım bari dedim
anacım onlar nasıl birşeymiş öyle.
keşke dinleseydim de 90 yerine 50 yapaydım.
hareketler çok da zorlu değiller, amaaa sonraki kas ağrılarım neden onu anlamadım. sanki bacak kaslarımı biri yukarıdan aşağıya doğru kestiler
göbeğimde sızı falan yok ama bacaklarım felaket. bir aydır ne yürüyüş yapıyordum ne de başka bir şey, hamlamışım demek ki
neyse 1 gün bitti. bugün hala ağrım çok olduğu için hareket edemicem, anca yarına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…