Callanetics Egzersizleri

bende yaptım bugün callaneticsimi 8/21. videoya bakmadan yaptım izleye izleye hareketleri ezberlemişim birde ben bir şey sormak istiyorum ben callanetics'i okullar açılana kadar yapsam yani 50-60 gün callanetics'i bıraktığım zaman vücudum yavaş yavaş eski haline mi dönecek ?

bırakırsan döner bence cünkü ben kilo aldım seklim semalim değişti örnek basenler

canım 21 kiloyu nasıl ve ne kadar zamanda verdin ..

nazfiliz süpercall icin link atmıssın cokk tesekkür ederim

bskn cım sen suan normal call icin mi istiyorsun link süper call icin mi ?

bişiy değil kızlarsiz klasik call yapıp tamı süpere geçiyosunuz..klasik call yaptıysanız sonuçlarınız nasıl güzel sonuçlar aldınız mı
ben daha klasik call ı düzene oturtamadım ramazanda zor oluyo bi 4yaptım ara verdim bugün yine başladım ..ama süperi hemen indirdim elimin altında olsun dimibelki süperi yapçak kadar süper olurum

bırakırsan döner bence cünkü ben kilo aldım seklim semalim değişti örnek basenler
anladıım o zaman okul açılınca haftada 1 kesin yaparım okul açılana kadar 6 gün arayla hergün yapıcam zaten inşallah sıkılaşıp korurum

canım 21 kiloyu nasıl ve ne kadar zamanda verdin ..
ben 13 mart 2011'de zayıflamaya karar verdim ve ilk olarak hayatımdan aburcuburu çıkardım yemek olarak ayırt etmedim sebze,et,mantı her türlü yemeği yedim ama tabi mantı gibi yemekleri pek sık olmamak kaydıyla. yeşilçay içtim hergün 2 bardak,yağsız süt,yoğurt gibi besinler tükettim hareketli olmaya çalıştım yazın bisiklet sürdüm yürüme bandında yürüyüş yaptım ve arada bir ara verdim ara verdim derken eski yeme düzenime dönmedim ama çokta sıkı dikkat etmedim ve verdiğim kiloyuda almadım geri ne kadar sürede verdim sorusuna tam bir cevap veremem çünkü ara vermeler,kilomun duraklamaları falan şuan 64 kiloyum ve yine diyetteyim az az sık sık besleniyorum ama ramazan dolayısıyla az az sık sık'a devam edemiyorum ama sahur ve iftarı 4 öğüne bölerek besleniyorum yediğime içtiğime dikkat ediyorum o şekilde. bi de callanetics yapıyorum işte vücudum sıkılaşsın diye .:) bundan öncede günde 45 dk'lık yürüyüş yapıyordum..

yamur00 dukanda seni okudum.canım bu callanı nasıl yaptığını yada cd sini nereden bulduğunu bana söylermisin.bende yapmak istiyorum.geçireceğim küçük bir oparasyondan sonra bu ekzersiz iyi olur.şimdiden teşekkürler.

canım ben de internetten indirmiştim ama bilgisayara format atınca gitti ,şimdi ben de arıyorum bulduğum an sana da veririm

özeline gönderdim canım linki

Eşim ayda 4-5gün ancak gelebiliyor sabah bir çıkıyoruz gece eve ancak giriyoruz:) şimdi onada sen dur ben spor yapacağım diyemiyorum.Bu gece gidiyor ( yarın iki gün atak yapıp normal call yapacağım sonra süpere başlamam lazım, ne yapacağımı merakla bekliyorum...Bayağı zorlayıcı egzersizler var :))) hepimize kolay gelsinnnnnnnnnnn

Cuma ve cumartesi yapamadım. Bugün 6/21 olarak devam edicem. Haftaya pazara kadar oruç iznindeyim. Bir haftalık bir dükan atağı yapasım var ne dersiniz?

Hep olumsuzluk hep olumsuzluk yok elbette, güzel şeylerde oluyor arada:) dün ve bugün mesalâ, yan basenler hafiften daha bir hoş geldi gözüme:)

aynen canım benim durumum da bu şekilde ,adam bir gidiyor iki aydan önce gelemiyor ,o yüzden böyle yarım yarım oldu ,ama sıkı bir şekilde başlayacağım ,yoksa bu zayıflıkta beni memnun etmeyecek ,lımbır lımbır :)

29 temmuz 14/21 yaptım
Şimdi sormak istediğim bir şey varr.. ben 1 saatlik videoyu 1 saat boyunca yapmıyorum ki nerden baksanız 15,20 dakkada tüm egzersizi bitiriyorum alışmışmıyım çözemedim ama başladığımda yine videodan önce bitiriyordum ama bu kadar erken değil sorunlumuyum aceba

hatunlar liposekşından sonra dukana devam edeceğim ama bu calleni nekadar sonra yaparım.doktorlar 1 hafta sonra hafif başlıya bilirsin diyor ancak bu ağır bir spor deyilmi.benim indirdiğim callen eski çekim en az 20 seneliktir.yenileri bundan farklımı 5-6 ana hareket etrafında yoğunlaşıyor.farklı bölümleri varmış. nasıl bilen varsa kısaca bahsederse sevinirim.

bendeki videodada konuşup anlatma çok hareketleri ezberleyip akışkan şekilde yapıyorsan ancak okadarbir zamanı alır gibime geliyor.:44:

Süpere henüz geçemedim 41.yapmıştım dün,eşim şehir dışında ve birkaçgün burada kalacak...Şimdilik süper call kaldı.Ama eşim gider gitmez ilk denememi yapacağımmm hepimize kolay gelsinnn...

süperin hareketleri farklımı? onunda başka bir videosu mu var. ve nezaman yapmak lazım onu. bu arada 41. süper sayı tebrik ederim. çok fark oldu mu ve diyet yaptın mı acaba?

superr ya bu
o kadar spor yaptim callenetics zorluyor beni
ve hosuma gidiyor
25 dk da yoruldugumu hissediyorum
daha 3.gun bugun ama zaen cok uzun sure yapamiycam 16.gunde briakirim
malum bebek planliyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…