Callanetics Egzersizleri

siz ne zamandır yapıyorsunuz?faydasını gördünüz mü?

ben 2-3 ay önce tam hatırlamıyorum ama yapmıstım 21 e yakın faydasını görmüyorum sandım bıraktım abur cubur yemeye baslamıstım o sıralar ve kilo aldım yine vermeye calısıyorum bugün 5. call yapıcam henüz yapmadım ama etki ediyor basenlerin ve bacaklarım incecik duruyodu mesela simdide öyle ama sarkıklık var belimde daha toparlanmıs duruyodu göbeğim falan

ah keşke benimde bacaklarım incecik olsa benimde vücudumda tek fazlalıklı görünen kısımdır alt bacaklarım. bende fit görünmek için yapmak istiyorum .

36.yaptım :))) ama hala öğreniyorum,sürekli kendimi deniyorum. Neresi sıkışıyor,neresi ağrıyor,yanıyor o pozisyonda yapmaya çalışıyorum... 40tan sonra süper geçmeye düşünüyorum.Fakat bu hareketlerde bile tam rahatlayamadım :))) Hayırlısı....

ben öylesine yapayım dedim daha başlamamıştım videonun yarısına gelince ter içinde kaldım bıraktım duş aldım hemen gerçekten çok yorucu bende başlayacağım umarım devam ettirebilirim.

inşallah istikrarlı bir şekilde devam edebiliriz hırslı olmak gerek zorlayacağım kendimi bikinili selülitli bir resmimi gözümün önüne koyayım diyorum görünce uyuz olurum daha iyi

Ertelemek yok caadıkazanı ertelemek yokk ömürden gidiyor söylüyorum ben sana... Kilo verirken sıkılaş ikisini bir arada yapabilirsin... silkin ve kendine gel...hadi hadi hadiiii.....

benim erteleme şeklimi bir duysan topa tutarsın herhalde
geçen yıl indirdim videoyu ve bir ay önce anca yapmaya başladım iki hafta geçti sıcaklar var vs diye bıraktım dün tekrar başlayayım dedim ve yapamadım ya hamlık ya tutulma bilemedim ta ta meğer regl olmuşum ondan hamti damti gibiymişim
regl iken de yaptın mı sen sakıncası olur mu acaba bilemedim?

cok tesekkür canim, bakicam mutlaka:)

3/21.. kaldı 18. yalnız o kadar kilo verdim. yıllardır hayal ettiği kiloya ulaştım. boyum 1.65 kilom 58.7 ama istediğim ince narin görüntüye ulaşamadım. şuan alt yapımdan da dolayı sporcu gibi görünüyorum. neyse napalım buna da şükür. belki callen sayesinde biraz daha ince görünmeyi başarabilirim.

2 gun yaptım dun temizlik yaptıgım icin cok yorgundum yapamadım
3ü bugun yaptımm umarım sonucu etkilemezzz bigun ara vermek:26:

Kızlarrrrrr selam :)

Bende callan yapmak istiyorum. Ama sorucaklarım var nolur yardımmm!

Ben dün bir siteden indirdim 1 saatlik callan videosu. Birde kitabı varmış onuda indirdim ama açılmadı bi türlü adobe reader'da.
Kitabı okumasam çok şey kaçırır mıyım?

21 gün boyunca hep aynı 1 saatlik videoyu mu yapıcam kızlar? indirmem gereken başka video var mı? kademe kademe değil mi yani?

Bir de burdan okudum bazı arkadaşlar 36. yapıcağım yazmışlar.Bu callan 21 günlük değilmi?

Çok sey sordum ama tecrüceli arkadaşlardan rica ediyorum lütfen yardımcı olun. Şöle baştan sona bir anlatsanız. :)
Çok acil zayıflamam lazım.Şimdiden çok teşekkürler.

Sevgiler :)

kusura bakmayın da madem internette videoyu bulup indirebilecek kadar google kullanabiliyorsunuz bu sorularınızı da aratıp baksaydınız ve görseydiniz ki kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç defa bunlar tekrar tekrar anlatıldı, sayfa sayısının bu kadar fazla olmasının sebebi ne anlardınız bu sayede.

Ben rica ettim lütfen anlatabilir misiniz tecrübeli arkadaşlar dedim!
Birde sizin bana verdiğiniz cevaba bakın.Ne gerek iğneli iğneli konuşmaya!
Üstünüze alınmasaydınız, kaale almayıp cevap yazmasaydınız.
Ne oldu bana şimdi böyle bir cevap verdiniz de içiniz mi rahatladı?
Bana o cevabı yazdınız bende utanıcam falan mı sandınız?
Bana ders mi verdiğinizi sandınız?

O kadar rica ettim insanca, madem eliniz klavyeye bana cevap vermek için gitti,bana güya haddimi bildirmek yerine cevabını yazsaydınız nolurdu. Siz kendiniz dediniz kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç defa anlatıldı bunlar. Bunca kaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaç defa anlatılınca birşey olmuyor da bana gelince mi patlanıyor.
Pardon ama tek suçum 545 sayfanın tamamını okumamak olsun.Konuyu başından takip etmek başka, sonradan dahil olmak başka.
Sizi bilemem ama benim o kadar boş vakitim yok.Elimden geldiğince sayfalara baktım fakat hala ne olduğunu anlamadığım için sormuştum.
Zaten 2 gündür arıyordum sorularımın cevabını.İstedim ki artık birilerine sorayım, cevabımı alıp hemen başlamak istedim egzersize.

canim sorularinin cevabini ben de tam olarak bilmiyorum ama eger kilo vermeye ihtiyacin varsa once diyet yapman dahha dogru olur. Ben dukanla kilo verdim mesela. Cunku bu callen daha ziyade sikilasmak icin yapiliyor. En az 21 gunluk seriler halinde yapiyosun istesigin vucudu elde edene kadar. Netteki o bi saatlik video. Sonra hareketlerde tam yetkinlige ulastigin zaman daha ileri seviye videosu var ona gecebiliyosun. Bide 15 dk lik koruma videosu varmis. Benim bildigim bu kadar

Günaydın yelser,

Ve lütfen yazıp durma böyle:)

Deliriyorum tembelliğime.

Sıkısıkıya ayda bir beden. Harikasın:)

Canımm burada okadar yazıyorum,anlatıyorum. Ben mutluyum sizde mutlu olun istiyorum. Hadi artık sende bize katıl :)))))

Ben hiç bırakmadım regl iken daha çok yaptım çünkü ben sancılı olurum,spor yaparsan osterojen salgılarmışsın ve bu ağrı kesici içerirmiş bende inadına regl iken yaptım :))) yapabilirsin:)))

mükemmelsinn :)))))))))))))))
callan yaptığın sürece yediklerine dikkat ettinmi?
yoksa istediklerinide yiyormusun

Canım ben dukan yaparken callan ile tanıştım, şimdi güçlendirmedeyim zayıflamıştım ama sarkıktım. Callandan sonra ne kadar kilo verdiğimi daha iyi anladım :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…