Callanetics Egzersizleri

Kızlarrrrrr selam :)

Bende callan yapmak istiyorum. Ama sorucaklarım var nolur yardımmm!

Ben dün bir siteden indirdim 1 saatlik callan videosu. Birde kitabı varmış onuda indirdim ama açılmadı bi türlü adobe reader'da. :KK43:
Kitabı okumasam çok şey kaçırır mıyım?

21 gün boyunca hep aynı 1 saatlik videoyu mu yapıcam kızlar? indirmem gereken başka video var mı? kademe kademe değil mi yani?

Bir de burdan okudum bazı arkadaşlar 36. yapıcağım yazmışlar.Bu callan 21 günlük değilmi?

Çok sey sordum ama tecrüceli arkadaşlardan rica ediyorum lütfen yardımcı olun. Şöle baştan sona bir anlatsanız. :)
Çok acil zayıflamam lazım.Şimdiden çok teşekkürler.

Sevgiler :)

merhaba,hoşgeldin.kitabı okumayınca bir şey kaçırmazsın,videoda olmayan bazı hareketler var,15dklık koruma programı falan vardı,video Türkçe dublajlı ise bi sorun olmaz,anlayarak ve zamanla hakkıyla yapınca hareketleri sonucunu alırsın.21 günde mucizeler yaratacak diye bi durum yok ama vücudunu görünce bunun da bi çeşit mucize olduğunu düşüneceksin:) istediğin forma kavuşuncaya kadar yapabilirsin,hareketleri zorlanmadan yapmaya başlayınca da ileri versiyonları var istersen onlara geçersin.bi kaç sayfa önce nnnyyy arkadaşımız eskiden paylaşılan fotoğrafları derlemişti,onlara bi göz at istersen değişiklikler çok güzel.unutmuşum,evet aynı videoyu yapıyoruz.sonra ileri versiyonlarını istersen yine indirirsin ama tabi bunun için biraz zaman geçmesi lazım:)umarım açıklayıcı olmuştur,mümkün mertebe herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyor burda,kolay gelsin şimdiden:KK66:

2 gun yaptım dun temizlik yaptıgım icin cok yorgundum yapamadım
3ü bugun yaptımm umarım sonucu etkilemezzz bigun ara vermek:26:

Etkilemez merak etme callanın mutlaka faydası oluyor verilen aralar gelişmeyi geciktirsede asla herşey bitti manasına gelmiyor her halükarda incelirsin...

2.yi şimdi yaptım daha kolay yaptım ohh bee :KK70: 100 e tamamlayabildim bu sefer :KK70: inşallah hareketleride dogru yapıyorumdur

MonalisaSmile ve opechancanough cevap verdiğiniz için çok teşekkürler kızlaar :))
Bugün başlıyacağım inşallah. :)

Ramazan girdiği icin artık full geceye kaldı
Bugece 4 yapcamm
Su 10gun bi dolsaydı değişiklik varmı yokmu bi gorseydimm:KK1:

Buarada yelser cvp icin tesekkurler:KK16:

ramazanın ilk günü ilk mola günüme denk geldii yarın tekrar kaldığım yerden devam edicem 6/21 durumdayım suan :))

Şimdi 37. yapacağım dün okadar sıcakta dolaştım ki akşam çok kullanmadığım o birgünlük izni kullanmak zorunda kaldım:))) ama bugünde ramazan mağduru ablamla acilde geçirilen bir kaç saatten sonra ancak eve geldim.Biraz dinlenip yapacağım... Bu kadar gelişme kaydettim bırakamammmm.

video yu indiriyorum su an kizlar, hele sükür...kac gündür isyerindeyken indiremiyordum. Iki hafta izinliyim yani evdeyim yupiiee:) bu iki hafta icersinde hergün yapmayi planliyorum, ya gercekten de etki gösteriyormu öyle kisa zamanda?

benim kilo problemim yok, zayifim, sorunum su karin bölgesi ve belde, yanlarindaki yaglar:S nasil sinir oluyorum anlatamam, vücut sikilassin istiyorum ben , simdi daha cok zayirflarsam diye tasa etmiyorum da degil hani... kas yaparken göz cikartmiyim sakin?:44:

arkadaşlar yeni üye oldum siteye. ya videoları bir türlü bulamadım günlerdir araştırıyorum.. lütfen biri bana şu callanetics in 50 dklık yani herkesin yaptığı videonun linklerini atabilirmi özelden lütfennn...

Şimdi 37. yapacağım dün okadar sıcakta dolaştım ki akşam çok kullanmadığım o birgünlük izni kullanmak zorunda kaldım:))) ama bugünde ramazan mağduru ablamla acilde geçirilen bir kaç saatten sonra ancak eve geldim.Biraz dinlenip yapacağım... Bu kadar gelişme kaydettim bırakamammmm.

37 kadar gelmişsin ne güzel :KK56: bacakların arası inceldi mi :KK31: En çok hangi bölgelerine etki etti ?

hani 21 gün yapınca tam oluyordu neden 37 lere kadar yapıyorsun ki :S

37 kadar gelmişsin ne güzel :KK56: bacakların arası inceldi mi :KK31: En çok hangi bölgelerine etki etti ?

37.deyim ama 4gün ara vermiştim yani buna 9gün daha ekleyebilirsin:) Bacak aralarım inceldi aslında bacaklarım şekle girdi,göbeğim ve yanlarım artık yok, kalçam ise hayatımda hiç olmadığı kadar şekilli ve küçük görünüyor...Yani ben çok memnunum hatta çok çok çok çok memnunum... sıkılaştım,selilütlerim kalmadı... aslında şu an umut ettiğimden çok daha iyiyim ama baktım mucize yaratıyor neden daha iyisi olmasın :))) demekki sıkılaşabiliyorum,gittiği yere kadar yapacağım açıkcası artık ben callanı hiç bırakmayacağım:))))))))
Bu arada bugün 38.yapacağım....

Son düzenleme:
hani 21 gün yapınca tam oluyordu neden 37 lere kadar yapıyorsun ki :S
21yapma sebebimiz farklı canım... 21günde alışkanlık ediniyormuş insan... 21günden sonra çok büyük gelişmeler yaşıyorsun ama istediğin belli hedefler varsa devam etmekte fayda var. İstediğini elde ettikten sonra onu korumak için en azından haftada 3gün yapmak bence makul.Malesef doğuştan şanslı değilim şu an kavuştuğum vücudu korumak için çaba harcamalıyım,şu an ki kadar sıkmasamda kendimi eskisi gibi rahatta bırakamam.. Callan yaptın diyelim 21gün sonra ne olacak vücut eski haline yavaş yavaş (callan yapan eski arkadaşlar çok daha yavaş geri dönüşüm yaşadıkların söylüyorlar )geri dönecek... Spor süreklilik isteyen birşey 40tamamlayıp sonra süpere geçmeyi düşünüyorum ve bunu haftada 3gün yada gün aşırı yapmayı ve birdahada bırakmamayı istiyorum...Ama sen21 yap çünkü ben daha 4.günden itibaren hissetmeye başladım daha doğrusu ablam farketti aynı diyeti yapıyorduk o sen inceldin dedi ve benimle birlikte yapmaya başladı 21.günde ne demek istediğimi anlayacaksın hatta daha da önce sonra zaten bırakmak istemiyor insan okadar farkediyor ki İNANAMAZSIN :KK66:)) hemen başla....

37.deyim ama 4gün ara vermiştim yani buna 9gün daha ekleyebilirsin:) Bacak aralarım inceldi aslında bacaklarım şekle girdi,göbeğim ve yanlarım artık yok, kalçam ise hayatımda hiç olmadığı kadar şekilli ve küçük görünüyor...Yani ben çok memnunum hatta çok çok çok çok memnunum... sıkılaştım,selilütlerim kalmadı... aslında şu an umut ettiğimden çok daha iyiyim ama baktım mucize yaratıyor neden daha iyisi olmasın :))) demekki sıkılaşabiliyorum,gittiği yere kadar yapacağım açıkcası artık ben callanı hiç bırakmayacağım:))))))))
Bu arada bugün 38.yapacağım....

Canım daha önceden paylaştın mi bilmiyorum :44: tahminince kaçar cm inceldin ?
Ben daha önceden 13 gün kadar call yaptım:nazar: ama pek etkili olmadığını düşünce bıraktmıştım .7 gündür Jillian yapıyorum :KK56: Onun bütün egzersizlerini bitirince buna geçebilirim ,bakalım :)

iftara son 40 dkka kala call yaptım videodaki kadar yavas olmadığım icin bitirebildim hatta 11 dk bekledim :KK70: sanki popom kalkıyo :KK70: 7.yapısım oldu bugün

Son düzenleme:
X