Callanetics Egzersizleri

Bugün itibariyle yeniden başlamış bulunmaktayım az önce bitirdimmm bu sefer 3. yapışından sonra bırakmak istemiyorum ve devamını getirmek istiyorum bana yardımmmm edinnnn :))) Başlarda callaneticsin durgunluğu bana sıkıcı gelsede bu yaz sıcaklarında hoplamalı zıplamalı sporları yapamıyorum oyüzden bu sakinlik benim hoşuma gitmeye başladı

Kolay gelsin 3.yapmışsın bundan sonra bırakmazsın artık emeğine yazık :) inceldiğini hissedince anlayacaksın nasıl doğru birşey yaptığını iyi ki başlamışım asla bırakamam... sarkmalar sallanmalar yok selilütler azalıyor karnımı içeri çekmeme gerek yok :) kalçamı saklamak için uzun bluzlara ihtiyaç yok,açık renk pantolanlar giyebiliyorsun... callaneticsten sonra tek alışamadığım şey incelen vücudum,eski alışkanlıklardan vazgeçmek zor ama bir okadar da zevkli....

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Konunun ilk sayfalarını okudum 500 küsür sayfa tamamını okumak kolay değil. Okuduğum kısımlarda aradığım cevabı göremedim.
Şimdi bu callanetics zayıflatıp sıkılaştırıyor ya. peki göğüs küçülüyor mu? yani kimisi göğüslerim küçüldü demiş kimisi dikleşti demiş biriside büyüdüğünü hissettim ve bıraktım demiş.
Şimdi hangisi doğru? Göğüslerde bir fark oluyor mu?

slm kızlar pat diye atlıyorum oku oku bitmiyor yorumlar ya beynim sulandı vallave neyi nerde bulacağımı hala anlamadım.bende yapmak istiyorumda bunu nerden baslıcam. bana yardımcı olurmusunuz? nette video bulamıyorum. kaçar dk yapıyosunuz nerden başladınız.7/21 felan gibi şeyler diyosunuz bunlar aşamalarımı.

merhaba canım,callanetics kilo verdirmiyor bildiğim kadarıyla,ama vermişsin gibi inceltiyor ve şekillendiriyor vücudunu.göğüsleri büyütüyor mu küçültüyor mu bilemem ama dikleştirdiği kesin.vücudun gibi onları da toparlıyor.beli incelttiği için sırt falan da şekilleniyor,o yüzden öyle bi algı oluşmuş olabilir.

hoşgeldin,ben çok uzun zaman önce indirdim videoyu,yeni indiren arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler.callanetics 10 years younger in 10 hours indir falan yazarsan çıkması lazım,bazen bilgisayarım virüs kaptı diyenler de oluyor,dikkatli ol.ilk sayfaları değil de son 10-20 sayfaya falan bakarsan nerden indirdiğini paylaşanlar oluyor,sürekli link isteniyor çünkü.video açıklamalarla falan 1 saat sürüyor,hareketlere alışınca daha kısa sürede bitiyor.80li yıllardan kalma mayolu bi grubun olması lazım:)Türkçe dublajlı olanı indir hareketleri anlaman açısından.alışkanlık kazandırsın diye 21 gün meselesi var.yapılan her günü 1/21,2/21 falan diye motivasyon amaçlı yazıyor arkadaşlarımız.6 gün yapıp 1 gün dinlenme şeklinde yapıyoruz.21 günde herkes hayallerindeki vücuda kavuşmuyor ama çoook fark ediyor o kesin,21 günden sonra da devam edebilirsin tabi.1 yıldır yapanlar da var,benim gibi birkaç aydır yapanlar da.farkı görünce devam etmek isteyeceksin zaten:)

hergün 1 saat yapıyoruz yani. bulamıyorum ya arayıp taradım beynim gitti bitti arık bidaha bakıyım senin dediğin şekilde.

Açıkcası benim göğüslerim küçüldü ama sıkılaştığı için küçülmüş gibi gelebilir, zaten çok büyük değildi ama şimdi de kötü değil...

canım çok motive edici konuşuyosun gaza geldimmm Merak ettiğim konu callanetics basenlerde ve üst bacakta etkilimi? Benim en sorunlu bölgem oralar :)

hareketleri öğrendiğim için,karın hareketlerinide ara sıra yaptığım için bu yapışımda zorluk çekmedim e daha önce yapmıştım birkaç kez

bitek şu bacağı arkaya uzatıp yukarı kaldırıp indirmede bacağım fena tutuluyo onun dışında çok zorluk çektiğim birşey yok :) ama aralarda 2-3 sn lik molalar verebiliyorum ki callan teyzede verin diyor :)

cemre25:1 diyorum..en az 15 yapmam lazım..çok fazlam da olmadığı için çabuk işe yaramasını istiyorum bakalım nolacak :)

tabi ona ek karın hareketleri,yürüyüş falanda yapcam

bide en iyisi bunu gece yapmak...sabah yapsam gün boyu bacağım titrer yoksa :)

8/21 oldu bugün :)
Ve ben hala hareketleri tam yapamıyorum Doğru düzgün yapmam ne kadar zaman alcak kim bilir :)
Bi de akşam yaptığımda sabah kalkıp yaptığıma göre daha rahat yapabiliyorum hareketleri ben, daha rahat esneyebiliyorum mesela. O yüzden en iyisi akşam yapıyım ben call ı :)
Gelişme olarak da henüz ben gözle görülür bişey farkedemedim. Bakalım ilerleyen zamanlarda neler olcak :)

canım çok motive edici konuşuyosun gaza geldimmm Merak ettiğim konu callanetics basenlerde ve üst bacakta etkilimi? Benim en sorunlu bölgem oralar :)

Sana sadece şunu söyleyeyim benim bacaklarımın üst kısmı birleşikti yani bazen birbirine öyle değerdi ki pişik olurdu yazın ama şimdi :))) süper diyeyim sana başka birşey söylemiyorum :)))

27yapacağım sabahtan bu yana yapmak için motive etmeye çalışıyorum kendimi buraya yazınca mecbur kalıyorum yalancı çıkmamak için :))))))

Son düzenleme:

Bacağını arkaya uzattığın o harekette biraz fazlaca eğil ozaman tutulma olmaz diye düşünüyorum,daha sonra hareketlere alıştıkça düzeliyorsun... bacak titremesi bende halaa oluyor :) ama inan düzenli yaparsan eğer kısa zamanda sonuçlarını görüyorsun kolay gelsinnn...

e 28 e gelmişsen yapabiliyorsun demektir :)

ben sabah mı yapsam mı daha iyi akşam mı bilemedim ya :/

bide 3 gün yapıp 1 mola versek nolur ?

Ben genelde akşam yapıyorum,duş alıp yatıyorum.Vallahi ben 2gün ara verilmeyecek diye biliyorum ama yapılsında 3günde olur gün aşırıda olur bence 21.güne kadar tam yaptım sonuçları çabuk aldım.Belki bu kadar çabuk almazsın ama eninde sonunda sıkılaşırsın diye düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…