Callanetics Egzersizleri

yelserim sana tekrar çok teşekkür ederim. sayende 8/21 yaptım bugün. ama gerçekten sayende. süpersin. yaşadıklarını da okudum. allah bu azminin karşılığını kat kat versin güzelim. iyiki varsın...

28.için düşünmeye başladım bakalım yapabilecekmiyim :)))

Yelsercim, maşallah 28 olmuş senin ya, süpersin. Ben de başladım söylediğim gibi, ilk 2 de hepsini kesintisiz yapamadım ama dün tamamını hiç bırakmadan ve daha düzgün bir şekilde yapabildim. Bugün inşallah 4. yapacağım.

ben de iki gece yaptım 3. gece yapamadım ama çok etkili diyebilirim ben de kas varmış ya dedim ,bacaklarımı ve karnımı iyi hamlattı ,devamlı yapıldığı taktirde sonuç verecek gibi ,yalnız şu pelvis olayını yapamadım tam olarak çok zor ,bugün tekrar başlıyorum 21 gün sıkacam dişimi bakalım sonuç ne olacak ,bu akşam resim çekecem sonuçlarımıza bakarız

28.için düşünmeye başladım bakalım yapabilecekmiyim :)))

ben de iki gece yaptım 3. gece yapamadım ama çok etkili diyebilirim ben de kas varmış ya dedim ,bacaklarımı ve karnımı iyi hamlattı ,devamlı yapıldığı taktirde sonuç verecek gibi ,yalnız şu pelvis olayını yapamadım tam olarak çok zor ,bugün tekrar başlıyorum 21 gün sıkacam dişimi bakalım sonuç ne olacak ,bu akşam resim çekecem sonuçlarımıza bakarız

Canım, ben de bundan önce 1 er hafta arayla 2 defa yaptım evet pelvisi yapamadım ama bu defa 3 akşam arka arkaya yaptım ve 3. seferde hepsini yapabilir duruma geldim. Ara vermeden yapınca farkı gördüm ben. Resmi nasıl çekeceksin, nereden anlayacağız :)

Canım, ben de bundan önce 1 er hafta arayla 2 defa yaptım evet pelvisi yapamadım ama bu defa 3 akşam arka arkaya yaptım ve 3. seferde hepsini yapabilir duruma geldim. Ara vermeden yapınca farkı gördüm ben. Resmi nasıl çekeceksin, nereden anlayacağız :)

şimdiki halimi ve bir ay sonraki halimi çekeyim diyorum canım video da 19 saatlik sonunda kadının basen inin nasıl inceldiğini gösteriyor ya ben de aynı öyle yapayım diyorum ,zaten bende ki basen öyle incelirse değil bir ay bir yıl bile yaparım bunu felaket haldeyim hem popo hem bacak ,özellikle iç bacaklar lımbır lımbır

4 de bitti :KK52:

ya bazı hareketlerde hiç yorulmadım şaşırdım hatta ..yanlış mı yaptım yoksa dedim

benimde bugün 8/21
pelvis hareketleri zorluyor.
maalesef havaların sıcak olması insanı daha yoruyor.

4 de bitti :KK52:

ya bazı hareketlerde hiç yorulmadım şaşırdım hatta ..yanlış mı yaptım yoksa dedim

benimde bugün 8/21
pelvis hareketleri zorluyor.
maalesef havaların sıcak olması insanı daha yoruyor.

Bravo cemre, ben de 4. de aynı şeyi hissettim.

Pelvis evet, hah bu sondu bu sondu derken karşıma pelvis hareketleri çıkıveriyor, kabusum oldu gerçekten. :KK9:

Çok yoğun spor yaptığımda dahi terlemezdim ben bunda duştan ötesi kurtarmıyor :KK16:

ben o kadar terlemiyorum :)

şu ilk 6 günden sonra günde 2 ye belki çıkartırım :) halim kalırsa tabi

aslında cardio yapmam lazım

ben o kadar terlemiyorum :)

şu ilk 6 günden sonra günde 2 ye belki çıkartırım :) halim kalırsa tabi

aslında cardio yapmam lazım

canım günde 2 defa 1er saat zor oluyor gerçekten hele bu sıcaklarda onun yerine 2. seferde sadece sorunlu yerler için quick call karın yada quick call kalça gibi 20dk olan videolardan birini yapabilirsin. videoları bulmak biraz zor oluyor ama..
bulamazsan şöyle bişeyde yapabilirsin;
1-baştaki 5 ısınma hareketini
2-karın yada kalça hareketi (zaten quick callanetics videolarında da bunlara ek 1-2 hareket daha var ama sen zaten 1 saatliği de yapacağın için aşağı yukarı aynı verimi sağlar)
3-kalça çalıştıysan kalça esnetme ve sırt esnetmeyi yapıp bırakabilirsin.

cardio yapacaksanda bodyrock tavsiye ederim hem kısa(10-20dk) hem saatlerce çalışmak kadar verimli..

arkadaşlar ben 26 gün yaptıktan sonra 1 hafta ara vermek zorunda kaldım:KK43:..misafirim vardı...bugün yine başladım..yaptığım 26 gün güme gitmişmidir?acaba...yoksa sıfırdan başlamış gibi..etkisi azmı olur?

arkadaşlar ben 26 gün yaptıktan sonra 1 hafta ara vermek zorunda kaldım:KK43:..misafirim vardı...bugün yine başladım..yaptığım 26 gün güme gitmişmidir?acaba...yoksa sıfırdan başlamış gibi..etkisi azmı olur?

yok canım olur mu öyle şey, hep derim bu doğum kontrol hapımı 1-2 gün unutunca bütün yaptıkların boşa gitsin, kendin de anlarsın zaten bunu vücudun 1 ay önceki gibi değildir.
ben 1,5 senedir yapıyorum bazen haftada bir bazen günde 2 defa yaparım 1-2 aydan fazla ara verdiğimde bile tamamen eskiye dönmedi tabii kalçada düşme göbekte gevşeme oldu ama tekrar başlayınca hemen 3-5 seans sonra eski haline geldi.
bırakıp tekrar başlayan biri ilkkez yapana göre çok avantajlı oluyor hem hareketleri öğrenmekle zaman kaybetmiyor hemde zaten eskiden oluşturduğu kasları tamamen kaybetmediği için daha kolay şekilleniyor..

Son düzenleme:
Biliyorum,kizacaksiniz,oku arkadasim yulariyi diceksiniz,inanin okudum elimden geldigi surece,ne dediyseniz oyle araattim solediginiz bi kac siteye girdim,yok,indiremedim.ya link bozuk cikior ya da hic cikmior.pes etim

merhabalar,

bende bir sürü sitede arama yaptım, ama söylenildiği gibi ya linklerde sorun var, ya da dosya açılmıyor vesaire. rica etsem birisi bana da gönderebilir mi lütfen?

Annecik, ben de anneym ama benim oğlum 14 yaşında :)

26 defa yaptıktan sonra fark olmadı mı hiç, anlamadım ben?

yok canım olur mu öyle şey, hep derim bu doğum kontrol hapımı 1-2 gün unutunca bütün yaptıkların boşa gitsin, kendin de anlarsın zaten bunu vücudun 1 ay önceki gibi değildir.
ben 1,5 senedir yapıyorum bazen haftada bir bazen günde 2 defa yaparım 1-2 aydan fazla ara verdiğimde bile tamamen eskiye dönmedi tabii kalçada düşme göbekte gevşeme oldu ama tekrar başlayınca hemen 3-5 seans sonra eski haline geldi.
bırakıp tekrar başlayan biri ilkkez yapana göre çok avantajlı oluyor hem hareketleri öğrenmekle zaman kaybetmiyor hemde zaten eskiden oluşturduğu kasları tamamen kaybetmediği için daha kolay şekilleniyor..

Ne güzel söylemişsin :) Ne güzel, uzun süredir yapıyorsun. Ben de 4. yapacağım bu akşam kısmetse. Sadece pelviste zorlanıyorum ama umarım o da kolayca yapılır hale gelir. Dukanla 13 kg verdim ben o yüzden kalça ve göbek toplanmaya ihtiyacı var, herkesin vücudu tabi ki farklı tepki verir ama gerçekten popoyu sıktığımız hale yakın bir hale dönüşüyor mu sıkmadan da? Karışık oldu sanırım ama umarım anlatabilmişimdir iş arasında :)

merhabalar,

bende bir sürü sitede arama yaptım, ama söylenildiği gibi ya linklerde sorun var, ya da dosya açılmıyor vesaire. rica etsem birisi bana da gönderebilir mi lütfen?

Canım, ben de diyetcenter.com diye girip indirmiştim ama

Callanetics 10 Year Younger in 10 Hour

burada sayfanın ortalarına doğru (kırmızılarla NOT yazan bölümün hemen üzerinde) 3 bölüm var oradan indirebilirsiniz.

herkese merhaba:) call hakkında size danışmak için üye oldum buraya:) birkaç şey sormak istiyorum. boyum 170 ve 51 kiloyum. sorunlu olan tek bölgem üst bacak ve bacak içlerim. diğerlerine gerek duymadığım için sadece call bacak egzersizlerini yapıyorum ve pilates çemberi ile bacak içi hareketleri, winsor bacak pilatesi. callda sadece bacak egzersizlerini yaparak bu bölgede sonuca ulaşabilir miyim? diğerlerine gerek duymuyorum çünkü.
ve uzun süredir yapanlar üst bacak bölgesindeki değişimden memnunlar mı?:)

çok çok teşekkür ederim :KK16:

Rica ederim canım, umarım başarırsın. :):KK54:

herkese merhaba:) call hakkında size danışmak için üye oldum buraya:) birkaç şey sormak istiyorum. boyum 170 ve 51 kiloyum. sorunlu olan tek bölgem üst bacak ve bacak içlerim. diğerlerine gerek duymadığım için sadece call bacak egzersizlerini yapıyorum ve pilates çemberi ile bacak içi hareketleri, winsor bacak pilatesi. callda sadece bacak egzersizlerini yaparak bu bölgede sonuca ulaşabilir miyim? diğerlerine gerek duymuyorum çünkü.
ve uzun süredir yapanlar üst bacak bölgesindeki değişimden memnunlar mı?:)

Oooo mankensin sen zannımca tatlım :KK9: Maşallah yapmadığın spor da yok.
Buradaki arkadaşlar üst bacaklarının inceldiğini söylüyorlar ama ben de acemiyim, ilk ağızdan üstadlarımız cevap versin bu soruya :))
:KK16:

yelserim sana tekrar çok teşekkür ederim. sayende 8/21 yaptım bugün. ama gerçekten sayende. süpersin. yaşadıklarını da okudum. allah bu azminin karşılığını kat kat versin güzelim. iyiki varsın...

Canım çok teşekkür ederim, devam et sakın bırakma ilerleyen zamanlarda değişimleri gördükçe daha da şaşırıyorsun ve tahmin etmediğin yada umudunu kestiğin yerler bile inceliyor. İç bacaklarımın sıkılaşması piyango gibi ,göbeğim desen aynı tek isteğim kalçamın küçülmesiydi hep incelirdim ama o hep aynıydı 27bedene girersinde ama şekil istediğin gibi olmaz şimdi istediğime neredeyse ulaştım hani bu bile yeterli düşün artık diyesim geliyor amaaaaa bırakmayacağım callenetics artık benim hayatımde hep olacak:))))

X