Callanetics Egzersizleri

21leride göreceğiz inşallah kolay gelsin :))))

@yelser özellikle siz de yazarsanız deneyimlerinizi sevinirim. önceki cevaplarınızda bununla ilgili birkaç şey söylemiştiniz. kaç günde ve ne kadar etkili oluyor? dediğim gibi sadece bacak egzersizleri işime yarar mı? teşekkürler:)

Canım yazılarını okudum cevap yazmak istedim ama sadece bacak egzersizi yapmadım ben, hep hareketlerin genelini yaptım ayrıca yaparsan işe yararmı açıkcası tam ve net cevap yazmam mümkün değil fakat düşüncem sadece callaneticse çok güvendiğim için yarar gibi geliyor sanırım egzersiz sayısını artırmalısın yada sabah akşam denemelisin ama duayen değilim tabi ki bunu yine en iyi sen yaparak görebilirsin...Bu arada bacaklarımdaki incelmeyi yanlış hatırlamıyorsam 10.günden sonra farkettim ama birden o hale gelemez ben kalçaya okadar dalmışım ki oralar gerçekten tam bir süpriz oldu benim için :))

3 kez yapıyorum zaten günde. destekleyici şeyler de yapıyorum tabii ama yine bacak üzerine. bir de klasik ve süperden çalışıyorum 3 temel egzersiz var bunun dışında farklı bir video var mı? cevabın için de teşekkür ederim yeniden:)

Onları yapıyorsun ve günde 3kez yapıyorsan yeterli gibi ama bunu zamanla görebilirsin devam et ve gelişmeleri buraya yaz ,faydalanmak isteyen çok kişi çıkacaktır kolay gelsin...

günde 3 mü !

ben 2 ye çıkarsam iyi olacak :) peki hızlı bir değişme oldu mu ?

bu kadar güzel anlatılabilirdi:)) evet canım aynen sıktığındaki gibi taş oluyor, üstelik havaya kalkıyor, call teyzenin dediği gibi, popo ile bacağın birleştiği yer incelirken üst tarafta yeni bir popo şekilleniyor..

canım, callanetics evolotionda masaya tutunarak yapılan bacak hareketleri var onları da denemeni öneririm.
ayrıca her nekadar ihtiyacım yok desende sporla şekillenmiş fit bir vücut ile normalde zayıf bir kişinin bedeni aynı olmuyor, madem yapıyorsun bence tam yap, tüm vücudun daha güzel daha şekilli olur. mesela bacakların istediğin hale gelene kadar 1 saatlik programı(klasik yada evolotion) + istiyorsan diğer bacak hereketlerini yaparsın sonra haftada 1-2-3 defa yaparak hayat boyu hem formunu korursun hem sağlığını.. malum sadece estetik değil sağlık içinde spor şart...

5 de bitti gitti

yok yok ben bi yerde yanlış yapıyorum :/ ya çok kolay geliyo ya çok kasıyo hareketler..

şu en son iki iç bacak hareketinde sıkıyorum ama doğru yer mi bilmiyrum sadece bacağımı kasıyorum :)

günde 3 mü !

ben 2 ye çıkarsam iyi olacak :) peki hızlı bir değişme oldu mu ?

tatil olduğu için sıkıldıkça çabalıyorum:) 4 gün kadar oldu henüz callaneticse başlayalı henüz bir etkisini göremedim açıkçası ama sanıyorum ki bir iki güne sıkılaşma başlayacak...

call evolotionu indirecektim fakat 8 part var ve hepsi teker teker 40 50 dk sürüyor indirmesi. eğer sende varsa bacak egzersizleri kaçıncı partta en azından öncelikli onu indireyim çok uzun sürüyor.

karın bölgemin şekli değişti bi garip oldu sanki :)

toparlandı ama daha incelmesi lazım

bugün de 6.yı yapıcam sonra 1 gün ara :)

karnım marnım gene toparladı..alt bacağımda inceldi zaten ama üst bacaklar duruyo napıcam oraya ?

Dün 29.yapmıştım :)))) bugün 30.yapmalıyım,yapmam gerek,yapacağımmm...

Canim 26 gun yaptiktan sonra 2cm ye yakin inceldim aslinda.sadece tekrar toparlanabilmek icin kac gun yapmam gerektigini merak etmistim nunny 3,5 seans yaptiktan sonra taparlandigini yazmis..19.gunu beklemekten iyidir

Slm hanimlar,ben de bugun basladim callanetics e cok da sewsim fakat barda yapilan hareketleri nerede yapabilcegimi bulamadim.ne dnesem olmuo ya yuksek gelio ya engin.siz nrde yapiosn o hareketleri?

Slm hanimlar,ben de bugun basladim callanetics e cok da sewsim fakat barda yapilan hareketleri nerede yapabilcegimi bulamadim.ne dnesem olmuo ya yuksek gelio ya engin.siz nrde yapiosn o hareketleri?

ben sandalyenin yaslanma bölümünü kullanıyorum boyum uzun olduğu için ideal esneyebiliyorum.
sende koltuk kolunda veya yüksek bir sehpada deneyebilirsin.
10/21

Sağol canım, sen de ne güzel anlatmışsın. Ben 2 gündür kendime nazar değdirdim sanırım bacak hareketlerini yapmaya başladığımda kramp girdi ve bıraktım, tekrar denedim tekrar kramp. Umarım bu akşam olmaz. Pantolon giydiğimde tabak gibi kaldı sanki popom hiç hoşuma gitmiyor, umarım en kısa zamanda dediğin gibi olur. Tekrar sağol canım, lütfen ara sıra uğra tecrübelerinle aydınlat.

part olarak yok bende ama 13-23. dakikalar arasında video 1 saat olduğuna göre 8 parttan her part 7,5 dk olsa 2-3. partlardadır sanırım...

birde kitap varsa 14-BALDIR KASLARI diye bir klasör var orda sandalye sıkmanın 2.versiyonunu da gösteriyor onada bir bak derim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…