Callanetics Egzersizleri

Hergun diyorum, hergun yapamiyorum, yuh bana! Halaaaaa basliyacagim... Offff, ben neden boyle oldum anlamadim yaa. Normalde yapacagim dedigimde hemen yapardim. Yorgunluk mu, halsizlikmi nedir bilmiyorum ama hic mi hic canim istemiyor yapmayi.. O kadar eriniyorum ki. Insallah biraz ilham gelirde, bende sizler gibi azimli bir sekilde hergun yaparim hareketleri..Size kilay gelsin kizlar, helal olsun valla..

Canım daha önce aeorobik yapmıştım bize orada bu hareketi sporun en sonunda vücudu germek,omurgalara ve bele esneklik sağlamak ve hamlamaları engellemek için yaptırıyorlardı.

teşekkürler yelser..ama hala gereksiz geliyo o hareket bana..neyse dinlenme molası olarak düşüneyim onu bari :KK31: bir de şu son kalça esnetme hareketi beni çok yoruyo nedense,artık sona geldiğimizden midir nedir anlamadım. o hareketi asla tek seferde 50 yapmadım şimdiye kadar,hafif ara verip 20-20 yapıyorum,mecalim kalmıyo valla. ama finaldeki bacak hareketinde hiç falso vermiyorum :KK9:

Son düzenleme:
Hergun diyorum, hergun yapamiyorum, yuh bana! Halaaaaa basliyacagim... Offff, ben neden boyle oldum anlamadim yaa. Normalde yapacagim dedigimde hemen yapardim. Yorgunluk mu, halsizlikmi nedir bilmiyorum ama hic mi hic canim istemiyor yapmayi.. O kadar eriniyorum ki. Insallah biraz ilham gelirde, bende sizler gibi azimli bir sekilde hergun yaparim hareketleri..Size kilay gelsin kizlar, helal olsun valla..

doğru zamanda başla canım. ben bu videoyu aslında eylül-ekim gibi indirmiştim.tek gün yaptım sonra bıraktım,başka hareketler yapıyodum o sıralar,squat,diz şınavı,kalça hareketleri falan. acelem yok sıkıştırmayayım kendimi dedim. gerçi bikaç ay düzenli yaptım onları da sadece. sonra saldım herşeyi. baktım tatil yaklaşıyo,tam gaz başladım callaneticse,çünkü ilk yaptığımda anlamıştım ne kadar etkili olduğunu. :KK31:

teşekkürler yelser..ama hala gereksiz geliyo o hareket bana..neyse dinlenme molası olarak düşüneyim onu bari :KK31: bir de şu son kalça esnetme hareketi beni çok yoruyo nedense,artık sona geldiğimizden midir nedir anlamadım. o hareketi asla tek seferde 50 yapmadım şimdiye kadar,hafif ara verip 20-20 yapıyorum,mecalim kalmıyo valla. ama finaldeki bacak hareketinde hiç falso vermiyorum :KK9:

Ben 3.hareketten hiç hoşlanmıyorum,hepsini yapıyorum ama o beni sıkıyor havadaki elim uyuşuyor amann diyorum her seferinde 50 yapayım boşver diyorum ama inatla 100e tamamlıyorum:))) çok gıcık bir hareket yani bence :)) bel esnetmeye dinlenme molası diye düşünmek iyi fikir :)))

Ben 3.hareketten hiç hoşlanmıyorum,hepsini yapıyorum ama o beni sıkıyor havadaki elim uyuşuyor amann diyorum her seferinde 50 yapayım boşver diyorum ama inatla 100e tamamlıyorum:))) çok gıcık bir hareket yani bence :)) bel esnetmeye dinlenme molası diye düşünmek iyi fikir :)))

benim favori hareketim ise yerde yapılan kalça hareketleri :KK52: aslında vaktimiz yoksa bile o hareketleri düzenli yapsak başlı başına yetecek gibi :KK9: bi de julian sanders egzersizleri var canım baktın mı hiç topiğine. geçen gün yaptım yarım saat falan,o da epey iyi gibi. bence kilolu olanlar önce onunla başlyıp fazlalıkları biraz atmalı sonra callan'a geçmeli. ne düşünüyosun julian'ınkiler hakkında canım? acaba eylülden itibaren 1 ay call 1 ay julian şeklinde mi ilerlesek? o hareketlerle kas da yapılıyor sanırım :KK34:

Son düzenleme:
benim favori hareketim ise yerde yapılan kalça hareketleri :KK52: aslında vaktimiz yoksa bile o hareketleri düzenli yapsak başlı başına yetecek gibi :KK9: bi de julian sanders egzersizleri var canım baktın mı hiç topiğine. geçen gün yaptım yarım saat falan,o da epey iyi gibi. bence kilolu olanlar önce onunla başlyıp fazlalıkları biraz atmalı sonra callan'a geçmeli. ne düşünüyosun julian'ınkiler hakkında canım? acaba eylülden itibaren 1 ay call 1 ay julian şeklinde mi ilerlesek? o hareketlerle kas da yapılıyor sanırım :KK34:

İnan julian hiiiç duymadım işte burayı bu yüzden seviyorum yeni birşey daha öğrendim onuda incelerim, bana uyar.Neye üzüldüm biliyormusun2008den bu yana bu hareketler varmış ve yeni öğreniyorum callaneticsi.... julian ha? merak ettim hemen bakıyorum...

incele bakalım canım.:KK34: geç olsun güç olmasın diyelim,düşün callaneticse 2-3 sene önce denk gelseydik, şimdiye taştan öte bi vücudumuz olacaktı :KK52: neyse artık,zararın neresinden dönsek kar!yaşasın kadınlar kulübüüüüüü En Büyük KKEn Büyük KKEn Büyük KK

İnan julian hiiiç duymadım işte burayı bu yüzden seviyorum yeni birşey daha öğrendim onuda incelerim, bana uyar.Neye üzüldüm biliyormusun2008den bu yana bu hareketler varmış ve yeni öğreniyorum callaneticsi.... julian ha? merak ettim hemen bakıyorum...
Bulamadım:KK43: ne kkda ne youtube nede googl.... yok:KK43:

canım sanırım adı yanlış aklımda kalmış. denk gelince online takipten,yazarım sana doğru adını olur mu. :KK34:

bravo canım,vücudun için en doğru kararı verdin :KK34: aramıza hoşgeldin :KK31:

Teşekkür ederim an itibariyle sporumu yapmış bulunmaktayım :)
ama tam olarak bazı hareketleri yapamadım.mesela sizede sorayım; çoğumuzun evinde olduğu gibi benim evimde de bar dedikleri bi alet yok.masaya tutunayım dedim ama pek randımanlı olmadı :)
deneyimlerinizle tavsiye verebilir misiniz?

selammmm herkseee...

kızlaar ben hep 45 kiloydum hiç göbeğim yoktu bel oyuntum çok güzeldi ama bu sene resmen 7 kilo aldımmmmm:KK51::KK51::KK51::KK51: nasıl oldu bilmiyorum...sadece göbek ve bel çevrem kilo aldı alısık olmadığım için çok çirkin geliyor...bu henüz adını söylemeyeedğim :KK9: spor etkili gibi gözüküyor...ama video bulamadımmm eylül dede evleniyorum:KK51:

geçmişe bakmaya çalıştım ama öyle çok yazmışsnzki kafam karıştı...nasıl başlanıyor...ara ne zmn neden veriliyor...şu türkçe videonun linki varmı:44::44::44: çok soru sordum ama help me pealseeeee

Teşekkür ederim an itibariyle sporumu yapmış bulunmaktayım :)
ama tam olarak bazı hareketleri yapamadım.mesela sizede sorayım; çoğumuzun evinde olduğu gibi benim evimde de bar dedikleri bi alet yok.masaya tutunayım dedim ama pek randımanlı olmadı :)
deneyimlerinizle tavsiye verebilir misiniz?

bacak üstüne yattığımız hareketlerde çekyatın sırt kısmını kullanıyorum ben , onların barına yakın bi yüksekliği var :KK31: diğer bacak hareketinde ise kapının kenarına tutunuyorum :KK34: yerdeki kalça hareketlerinde başta sandalyeye tutunuyodum ama şimdi koltuğa dayanıyorum, daha rahat yapabiliyorum böylece. :KK76:

benim dün 1. günümdü bu sabah uyandığımda bacağımın üstü hamlamış üst kaslar yani, birde belim ağrıyo,:KK43: aacaba yapmasam mı yoksa üstüne mi gitsem bilemedim, sizdede ilk günde böyle olmuşmuydu:44:

​kızlar peki baştaki ısınma hareketlerini falsosuz yapıyomusunuz bana çok gereksiz yere yoruyo gibi geliyo ya

bel esnetme hareketini kesintisiz 80 yapıyorum,100e tamamlamıyorum. ya da 50-50 yapıyorum dönüşümlü. üst kol sıkılaştıcıyı da durmaksızın 100 yapmıyorum,60a 40 gibi yapıyorum,yani ikisinin arasında 5 sn falan mola veriyorum.

arkadaşlar call i bende yapıyorum....21. gün geçen yıl yapmıştım 21. gün değil ama 25 26. gün 6,7 cm incelmiştim..bugün ölçtüm 1 cm incelmişim sıkılaşmışım gibide geliyor..hatta eskiden dar olan bi çamaşırım vardı o bile rahatlıkla oldu nasıl oluyorda 1cm incelmiş olabilirim diyorum anlamadım

teşkkür ederm canm ben önceden 10 saat yapmıştım gerçekten faydasını gördüm ama bel ağrısında bırakmıştım dun basladım bugun 2. yapıcam birazdan. şu jillian michaels 30 day programıda guzel geldi yarım saatlik oda acaba sabah call aksam onumu yapsak :)

X