Callanetics Egzersizleri

merhaba kızlar.ben de yeni keşfettim diyebilirim.pilatesten daha iyi sanki... bunu 21 gün mü yapmak gerekiyor arka arkaya? bi de uzun süre yapan arkadaşlara soruyorum sonuçları nasıl?

6 gün yapacaksın 1 gün ara vereceksin,böyle devam edeceksin. 21 şart değil bence istediğin kadar uzatabilirsin. en az 21 diyelim

belimin ince yeri inceldikçe inceliyo aşşağı kısımda incelme daha yavaş şu bel yanlarından kurtulucam inş bi gün eskiden kocaman totom vardı call ile totom kücüldü şu yanlardan bi kurtulamadım belin ince yeride inceldi yanlar ortada bi simit gibi kaldı.
evulotion u indirdim ama olmadı ya açılmadı bi de saatlerce onu uğraştım indirmek için

Ben diyetle birlikte callenticsi yaptım dukan diyetim süperdi ama bu hareketlerle zirve yaptım resmen fakat son zamanlarda dizlerimde bir sıkıntı çıktı onun için ara vermiştim fakar bugün tekrar başladım dizlerime çok yüklenmeden yapıyorum birde lesli videosunu indirdim. Ama ona ancak 1hafta sonra doktorum yap derse yapmaya başlayacağım... kk çok faydasını görüyorum,herkeze teşekkürler...

Bu arada (yazsam mı bilemiyorum ama ) Bir iyi bir de kötü haberim var. İyi haber simit bölgesinin arka kısmı (sırtımda ki bölüm) bi sihir gibi dümdüz oldu. Kötü haber ise vücudumda değişim sadece orada oldu. :/

bel bölgemdeki simit epey azaldı, artık elimle tutamıyorum.göbeğim biraz şekillendi. ve daha 7 kere yaptım

6 gün yapacaksın 1 gün ara vereceksin,böyle devam edeceksin. 21 şart değil bence istediğin kadar uzatabilirsin. en az 21 diyelim

cevabın için çok sağol.sen düzenli olarak yapıyor musun?ben bugün ilk defa yaptım.pelvik hareketleri zor geldi.zaten sonrasında kasıklarıma bi ağrı saplandı,bacaklarım vücudumu tartmadı neredeyse adım attığım anda düşecek gibi oldum) siz de ilk yaptığınız da böyle olmuş muydu?

düzenli yapamadım canım. 2 gün yapamadığım oldu aralıklarla. uyku vs yüzünden. ama önemli değil,devam ettikten sonra. yok öyle ağır bişey olmadı bende.geçer merak etme. yaptıktan sonra insanın eli ayağı titriyo ilk günlerde ama her gün daha güçleniyosun. sakın bırakma. şimdi 8.yi yapıcam ben.

bacağı bükerek yapılan kalça hareketinde üst gövdeni fazla öne, yere doğru döndürüyor olabilir misin? zira bu durumda dediğin bölge fazla yanarken kalçaya binen yük azalıyor...

1,5 senedir kim bilir kaç kere yaptım ama hala bitince bacaklarım tutmuyor ve pelvisi tüm gücümle sıkarsam karın hareketi sırasında yumurtalıklarımda regl sancısı gibi bir ağrı oluyor..

1,5 senedir kim bilir kaç kere yaptım ama hala bitince bacaklarım tutmuyor ve pelvisi tüm gücümle sıkarsam karın hareketi sırasında yumurtalıklarımda regl sancısı gibi bir ağrı oluyor..[/QUOTE]

evet aynen öyle oldu ama sonra geçti neyseki.dün ilk defa yaptım üst bacaklarımda ve kollarımda hafif bi ağrı var ama temizlik yapmamı etkilemedi:))

tamam canım bırakmıcam zaten. çok kilo aldım sigarayı bıraktıktan sonra ve bölgesel fazlalıklar rahatsız eder oldu,tabi bi de kıyafetler olmamaya başlayınca artık bir şeyler yapmam gerek dedim kendime( ben bi de abur cuburu çok seviyorum(eskiden yediğimde kilo almazdım ama yaş kemale erince kilo alınıyor off (

2.günüm bir arkadaşımı daha callenticsle tanıştırdım,önce basit sandı yaptıktan sonra bacakları titreyerek eve gitti...Kendimi iyi hissettim,yapmaya devam...

slm kızlar.ben callan videoları bakıyorum birkaç gündür,kısa kısa birçok video var.bitane de 1 saatlik bi video buldum baya eski bi video,ama içinde çok konuşma var.kadın anlatıyo sürekli.şimdi sizler hangi videoyu yapıyosunuz,bana yardımcı olur musunuz?link koyabilirseniz çok sevinirim.tşklr

1 saatlik olanı yapıyoruz canım. konuşmalar hariç 45 dakika falan sürüyo

Kizlar 28 inde fransaya gidecegim icin cal 10 hoursluk baslangic videosunu 12 gun yaptim bi 12 gunde agir versiyon yapayim diyorum
Evolutiona mi yoksa supere mi gecmeliyim nolur yardimci olun
Ben evolutionu izledim bi kismini ama sanki pek boyle bi etkili gorunmedi nolur yardim edin aglicam ya:2:

10 hoursa neden devam etmiyorsun canım

benim seanslar karışık biraz :) başladım 6 gün yaptım bilgisayar bozuldu 4 gün kadar yapamadım tekrar başladım 3 gün yaptım 2 gün yapmadım ve artık düzenli olmak üzere tekrar başladım 2/21 bugün :) benim yine sorularım var sıkmıyorumdur inş. anlattığınız gibi yaptım karın hareketlerini ve kasları daha çok hissettim daha iyi çalıştı kalça hareketlerinde de daha iyi çalıştığını hissediyorum artık :) amaa benim şu kalça üstünde belin altındaki kısımda yağlar var pantalon giyince fln belli oluyolar onlara da etkili olur mu? olmazsa tavsiye edebileceğiniz hareket var mı? birde bir kaç gündür bacaklarımın iç kısmı kollarımın üst kısmı göbeğimi ovaladığımda tane tane pirinç gibi şeylr geliyor elime iyiye işaret mii

6 seansı tamamlamış arkadaşlar sizde bir bakar mısınız bacaklarınızı göbeğinizi ovaladığınızda küçük küçük taneler elinize geliyor mu?

düşük bel giyince fışkıran kısımları mı diyorsun? onlarda kaybolur zamanla canım ek bir şeye gerek yok.
kaslara dokununca eline kas lifleri geliyor olabilir canım. hafif dokununca değilde bastırınca hissediyorum, bacaklarımda iri iri ama karın ve kollarımda pirinç pirinç....

ya sanki artık cok etkili gözükmüyor bilmiyorum sanki biraz programı hızlandırılmıs yapmak istediğim için
peki evolutiona mı yoksa supere mi geçmeliyim:44:

bence 10 gün biraz erken bu yorum için, daha fazla etki için bütün hareketler boyunca pelvisi daha sıkı tutsan bence yeter..
evolotiona geçip 3 seviye yapan bayanlardan ileri seviyedekini takip ederek yapabilirsin. yada istersen klasik programı günde 2 defa da yapabilirsin...
süper çok zordur 10 günde kasların yeterince gelişmemiştir ve kasların buna hazır değilse pek bi verim alamazsın, hatta benim ilk dememdeki gibi ilgili kasları çalıştırmayı beceremeyip aa bu çok kolaymış bile diyebilirsin :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…