Callanetics Egzersizleri

harika gelişmeler bunlaaar

selam kızlar ben de bugün 8.yi yapacagım..dün misafir geldi yarım kaldı yaa :2::2:

bi de vucudumda toparlanma hissediyorum ama karnımda bir siskinlik var sizde de var mı yada bende bişi var olmayan pantolonun icine girdim (henüz dügmesi kapanmadı ama) üst bacak kısmı sıktı sanki rahat olamadm ben bazı hareketleri yanlıs mı yapıom ne kendimden süphe duycam yaaww

hareketleri karnınızı tutarak yapın ,yoksa karın kaslarınız dışarı doğru olur demişti ebru şallı ,orda kadın karnızı tutmanıza gerek yok diyor ama ben tutuyorum yinede :)

hareketleri karnınızı tutarak yapın ,yoksa karın kaslarınız dışarı doğru olur demişti ebru şallı ,orda kadın karnızı tutmanıza gerek yok diyor ama ben tutuyorum yinede :)

yaaww bebegiimm kalcamı mı sıkayım pelvisi mi kaldırayım karnımı mı tutayım

popo kalktı bel oyuntusu olustu da bu sislik niye alt karın gitmedi henüz

tatlım yazıları biraz büyütsen inan okumakta çok zorlanıyorum kesinlikle karnını tut ,karın hareketlerinde gögüs kafesini kapalı tut, bende 2. yapacağım bugün

aynen yav orayı kapat burayı sık nefes al ver bir de üstüne hareketleri yap zor iş
callan ruhları beni çarpmasın ama hareketler ne kadar canıma okusa da sıkıcı işte sıkıcı bunun eğlenceli versiyonu yok mu ya

canım hareketleri ögrendiysen videonun sesini kapat müzik ac kendi temponda yap şahsen ben öyle yapıyorum. ilk baslarda ögrencem etcem diye zevkli geliyordu ama artık o tercüme eden kızın mıyy mıyy sesi beni öldürcek vücuttaki toparlanmadan dolayı sporu artık hayatta bırakmam call teyzeyi ama cözümü böyle buldum ben :103:

9 günde 1 beden mi inceldin vay canına .Bende tık yok arkadaşlar :26:

bende de beden olarak incelme yokkkkkk
ama popom kalktı üst bel gitti.. demek ki bünyeden bünyeye fark var.. biz de de olur sonraları yada 21 e tamamlayınca

Aynen tatlışkom ya .

Benim üst karnın gitti gibi alt karın duruyor.Popom zaten kalktı o yüzden onu anladım :26:

Anladığım kadarıyla hareketli yaşantısı olanlar daha kısa sürede inceliyor.:26:

Ohoo 3 set yapmayi oneriyorlarsa yaz tatili biter valla ben gecicem supere

sen bilirsin çünkü normalden baya zorlu hareketler olduğunu duydum 2 set yapıp geçenlerin yapamayıp tekrar normale devam ettiklerinide biliyorum. yine de dene ama fazla zorlama zedeleme kaslarını dikkat et :)

kızlar ben şu karnı tutma olayını anlamadım kaç gündür bende göbeğimde şişlik hissediyorum çünkü..8/21 olması gerekirken 2-3 gün aradan dolayı tekrar başladıım. bugün 3/21 yapıcağm bende :)

Aynen tatlışkom ya .

Benim üst karnın gitti gibi alt karın duruyor.Popom zaten kalktı o yüzden onu anladım :26:

Anladığım kadarıyla hareketli yaşantısı olanlar daha kısa sürede inceliyor.:26:

biz seninle aynı gidiyoz canım ooffffff offf galiba öyle cünkü ben isim geregi genelde hep oturuyom masa bası anca eve gidince ne kadar hareket vs yaparsam ama pes etmicem bacaklarm da bıngıldamıyo fazla yürürken yorulduysanız yürürken sallanan bacaklarınızı düsünün hesabı

sende de mi varrrr :18: ya nasıl geccek o sislik cok acayip afedersin regl desem degil lavabom gelmiş olsa o da degil .cok kötü durum..

evet kızın sesi beni öldürüyor vallahi o ne ,yanlız burdaki karın hareketleri etkli değil ,kalça ve genel vücud için ,ebrunun pilatesi buna 10 basar ama video kısa o yönden seviyorum hem sağlıklı olmak için gerek . zaten 36 bedenim selülütüm gitsin tamamdır .:) 2 / 21 tamamlandı

bak canım karnını içine çekerek yapacaksın hareketleri ,bu şekilde kaburgan kapalı oluyor, ilk başlarda zor gelir ,sonra alışırsın ,pilates yaptıysan ebrudan bilirisin :) ve burda karın hareketlerine çok yer verilmemiş

tatlım sen ebrunun pilatesini nerden indirdin hangisi? link verir misin merak ettim onu da inceleyeyim diyorum.

ben dün yapamadım ya,ne yapmalıyım, 6. olacaktı dün. bugün de ancak akşam yapabilirim. ne yapayım kızlar? dinlenme gününü ileri mi çekeyim?

tatlım sen ebrunun pilatesini nerden indirdin hangisi? link verir misin merak ettim onu da inceleyeyim diyorum.

ben ebru tv yaptığı zamanlar onla yaptım, bende cd yada link yok malesef canım ama çok fena acayip zorluyor insanı bu basit :) y... t... varda karışı videolar ordan incele olmazsa ,üzgünüm yardımcı olamdım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…