Callanetics Egzersizleri

38 e bile inersin bu azim olduktan sonra merak etme nişanında yaklaşmış temmuza ne kaldı ki çok heyecan bastı mı?

ins canım ins sormaa yaa heyecan tavan :emir_bebek::emir_bebek: :nazar: ..şu cizelge hep gözümün önünde hesapladım 36 günüm var daha elbiseme karar vermedim düsün fit olayım diye diktircem nasıl olsa :KK1::KK1: ay sonuna kadar biraz daha eriyeyim.

senin nasıl gidiyor spor :KK3:

ins canım ins sormaa yaa heyecan tavan :emir_bebek::emir_bebek: :nazar: ..şu cizelge hep gözümün önünde hesapladım 36 günüm var daha elbiseme karar vermedim düsün fit olayım diye diktircem nasıl olsa :KK1::KK1: ay sonuna kadar biraz daha eriyeyim.

senin nasıl gidiyor spor :KK3:

elbise olayı en fenası zaten onu atlat diğerleri bir çırpıda hallediliyor.benim spor süper gidiyor kalçalarım çok düşüktü yok gibiydi şimdi sanki var gibi :KK70: 36 günde neler yapılır

elbise olayı en fenası zaten onu atlat diğerleri bir çırpıda hallediliyor.benim spor süper gidiyor kalçalarım çok düşüktü yok gibiydi şimdi sanki var gibi :KK70: 36 günde neler yapılır

ahhh evet o kalcalar aynen popom düsük yok gibi ama basen var bende de. bu sporla resmen popom diklesmeye basladı yani bi sekile girdi :KK3::nazar: cok seviniyom ona. ve göbegime :KK1: halletcem bakalım elbiseyi de yüzük secimi asamasndayız :emir_bebek::nazar:

ahhh evet o kalcalar aynen popom düsük yok gibi ama basen var bende de. bu sporla resmen popom diklesmeye basladı yani bi sekile girdi :KK3::nazar: cok seviniyom ona. ve göbegime :KK1: halletcem bakalım elbiseyi de yüzük secimi asamasndayız :emir_bebek::nazar:

Canım vücudun elbet toparlanır umarım elbisenin altında dik bir popoya sahip olursun ama kendine de çok yüklenme hasta bir gelin adayı olmanı istemiyooorum :nazar: calla teyze gibi olucaz biz

arkadaşlar callanetics kol sarkmalarına fayda sağlıyor mu?benim triceps ler sarkık durumda deli oluyorum:KK50:.bileğim incecik kollar nışanlımınkinden daha kalın ya:KK52:

evet kol sarkmalarına faydası oluyor kol calıstırma bölümü de var cünkü :KK1: benimde pazu vs bıngıl bıngıldı :KK9::KK9: simdi simdi bi toplarlanma var

dün 7/21 i yaptım :KK8: aradan sonra vücudun daha esnek oldugunu fark ettim. belin üst tarafı inceldi ama altı :KK1::KK1::KK1: simdilik cok sırıtıyo ve sinir bozucu geliyor.call teyzenin dedigi gibi o da gitcek de :KK23:

bugün 8. de sıra :KK9::KK9: sporu yaptıktan sonra bir rahatlıyo vücudum direkt sızıyorum yahuu :KK53:

bugün başlıyorum yanlız tercüme eden kızın sesi kulkalarımı tırmalıyor :)

hadi bakalım canım hayırlı olsun :KK3: pes etmek yok :nazar:
o kızı sorma zaten ilk 2 gün cok dikkatim dagıldı ama hareketleri ezberleyince nasıl yapıldıgını kavrayınca kapat sesini müzik esliginde yap derim :KK9::KK9: :KK8:

sonunda bugün başladım tugba özayın fitnesse gibi saçma sapan değil pilatesten biraz farklı ilk gün olduğu için egzersizleri ögrendin onun tekrar ettim bir iki yeri ama zevkli bakalım selülüt yağımıda sürdüm her yerime kramp girdi yahu olsun selülütlerden kurtulmak adına değer ,hergün aynı video değilmi kızlar bir video var yanlış yapmıyayımda :=)

1 / 21 tamamdır :)

Son düzenleme:
sonunda bugün başladım tugba özayın fitnesse gibi saçma sapan değil pilatesten biraz farklı ilk gün olduğu için egzersizleri ögrendin onun tekrar ettim bir iki yeri ama zevkli bakalım selülüt yağımıda sürdüm her yerime kramp girdi yahu olsun selülütlerden kurtulmak adına değer ,hergün aynı video değilmi kızlar bir video var yanlış yapmıyayımda :=)

1 / 21 tamamdır :)

evet hergün aynı video :KK31:

ben koltuğun arka kısmına koyuyorum canım,onların kullandığı bar kadar. benim vücudum biraz esnektir ,zorlanmıyorum. sen sandalyeyle deneyebilirsin mesela. :KK31:

Kızlaarrrr 9.gunumu de tamamladımmmmmm :KK8:

Diyetisyene gitmiştim cumartesi günü, cumartesinden beri pek de sıkı olmayan ama fazlasıyla sağlıklı ve çok yediğim bi diyet yapıyorum
yani 4 gün oldu ve 4 günde 1 kiloma veda etttiiiiim :nazar:

Haziran sonuna tatile çıkacağımız için alışverişe gidicektim bugun ve annem MUDO dan dar bi keten pantolon almıştı 34 bedendi ve bir türlü girmiyordum girsem de fermuarını ve üst düğmesini kapayamıyor üzerine bol bişey giymek zorunda kalıyordum, hatta o pantolonla oturduğumda kırış kırış olurdu pantolon düğmem ve fermuarım kendiliğinden açılırdı, çok dardı anlayacağınız..

Ama bugun alısverişe giderken onu giydim hem düğme hem fermuar gayet rahat kapandı, hatta bel kısmında boşluk bile kaldı!!!!:KK52:
Oturunca da gayet rahattıııı
Daha sonra MANGO ya gittim annemle ve dar bi şort giydim sarı renk ama 34 bedeni vardı annem olur dedi ben olmaz dedim zorladı giydim ve çooooook rahat bi şekilde girdim :KK55:

Mutluluğumu sizinle paylaşmak istedim sadece 9 günlük cal ve 4 günlük bi diyetle, hatta diyet bile değil bence sadece dikkat etmek yediklerime, 36 dan 34 e inebildiysem biz fazlasınııı da yaparız bu sporu başlarda zayıflamak için yapıyor olsam da artık sağlığım için yapmaya devam edeceğim, kendimi çok fit ve sağlıklı hissediyorum.:KK9:

Günlerimi tamamlayınca buraya fotoğraflarımı da koyacağım, birbirimizii destekleyelim ve asla vazgeçmeyeliiiiiiiiiim
Benden bu kadarr:KK3:

X