Callanetics Egzersizleri

Kizlar bende birazdan 5. Gunume baslicam dun gece bide uzerine leslie 5 mile fat burning yapim dedim ama sadece 40 dakika dayanabildimm umarim bugun ikisini dee kolayca tamamlayabilirim
Bi de bi hareket var calda pelvic scoop diye onun nasil yapildigini bi turlu anlamiyorum acaba bilen varsa yazabilir mii

hayır canım buna baktım ,yanlız babylon diye birşey indi tam olarak linke tıkladıktan sonra ne yapacağımızı adım adım yazarmısın ,seni yoruyorum ama çok istiyorum , bende babylon indi

hayır canım buna baktım ,yanlız babylon diye birşey indi tam olarak linke tıkladıktan sonra ne yapacağımızı adım adım yazarmısın ,seni yoruyorum ama çok istiyorum , bende babylon indi

tamam canım onu bulup adım adım nasıl yaptıgımı hatırlayıp yazarım bende yanlıslıkla babylon indirmiştim oluyo böle napcan

tamam canım onu bulup adım adım nasıl yaptıgımı hatırlayıp yazarım bende yanlıslıkla babylon indirmiştim oluyo böle napcan

yanlışmı indirdim hadi neyse valahi çok iyi olur ,toplu cevap vermeyi cevapladığın için teşekkür ederim gidip fitnese başlıyım karnımın kenarlarında çizgiler oluştu bile :) vücudum yağsız ya hemen şekilleniyor :)

Son düzenleme:
e bildiğin pilates hareketleri bunlar you tube izledim ebru şallı düzünü yapıyordu :) ama kesinlikle faydası oluyor :)

tatlım normal indirme butonuna bastıktan snra bir sayfa acılıyor ya orda iste normal indirme 39 dk 22 sn yazıyor altında karakterler var onları yandaki kutucuga yazmanı istiyor sayfanın ortasnda mı ne o harf eslestirmesini yap download var yanında ona tıkla. normal indirme olarak yazıyor zaten .. umarım olur bu sefer

hemen deniyorum :) teşekkürler

aynen bende bablyon indirmişim.tam olarak nasıl indiricez

normal indirme butonuna bastıktan snra bir sayfa acılıyor ya orda iste normal indirme 39 dk 22 sn yazıyor altında karakterler var onları yandaki kutucuga yazmanı istiyor sayfanın ortasnda mı ne o harf eslestirmesini yap download var yanında ona tıkla. normal indirme olarak yazıyor zaten ..

bu sefer oluyor galiba çok sağol canım yanlız uzun sürecek olsun ben fitnesse yapana kadar biter :)

rica ederim tatlım 39 dakika gibi bir sürede iniyor . zip olarak iniyor .türkce dublajlı videosu ve call teyzemizin kitabı da var dosyada. hep beraber bomba olalım

oldu oldu valla oldu bu seferrr! ne beceriksizim yahuuuu hastanekorkağı sen naptın tatlım, oldu mu?
çooook teşekkür ederim donuk_pudra yılmadan bize bu videoyu sabırla indirtmeye çalıştırttığın için. şimdi kitap var onu gördüm bi de 1 saatlik bi video var. o videoyu mu yapıcaz 21 gün boyunca? yani değişiklik uygulama yapmadan hep o 1 saati mi? ayyyy ben başlarım bugün! çok heycanlandım. ama yok ya finaller var şimdi haftasonuna kadar. pzt başlayayım yarım yamalak yapmayayım, tekrar baştan başlamak zorunda kalırım.

................................................................................................................................

Son düzenleme:

ya sorma ,tam inerken fitnesse yapmak için pc net kablosunu çektim aldım pc öbür taraf koydum sonradan geldi aklıma şimdi tekrar deniyecem senin gözün aydın canım darısı bana olsun:)

rica ederim canım ne demek. bende cok zor indirmiştim sagolsun ilgilenen olmustu benimle de

evet o videoyu yapacaksın cnm. 6 gün yapıp 1 gün mola veriyoruz. ilk zamanlar zaten hareketleri dogru yapmaya calısma cabası ile geciyor ya da mesela 100 e kadar olan kısımlar var sakın kendini zorlama illa 100 yapcam diye yapabildigin kadar. bünyeni zorlama zamanla alısır zaten. bende dogru düzgün yapamıyorum hala ve tam sayısı ile ama etkisini gördüm. hareketleri dogru yapabilmek mesele ve eminim ki eglenceksin kalca sık pelvis kaldır monoton a baglamadı bende sıkılmadanyapıyorum vücutta degisimi görünce hep yapmak istiyom hatta

tekrar çok sağol canım. şimdi teyzeye bakıyorum fikir edinmek amacıyla, işyerindeyim. biraz fazla mı durağan ne :/ gerçi başlamadan böle atıp tutmak olmaz tabi jillian deneyenler de baya bi fayda görmüş sanırım ikisini de denemeye çalışıcam, en çok hangisi bana uyarsa onda karar kılıcam. aman ikisini de bi kenara atmıyım da

bugün 4 km yürüdüm tempolu.bikaç saat sonra call yapıcam,çünkü yeni yemek yedim bizim ekip ne alemde bakalım?

bende yapmak istiyorum ama hiçbir şey anlamadım sadece bi link gördüm ve onu indirmekle başlıyorum işe.21 gün filan demişsiniz ama toparlayamadım.ben link indiğinde bakıcam artık neymiş nasıl bişeymiş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…