Callanetics Egzersizleri

ben yaparken hiç terlemiyorum :26:
hareketleri doğru yaptığmı düşünüyorum ama 1 gram ter yok
acaba bi yerde yanlş mı yapıyorum yoksa bünye meselesi mi :S

Benim de değişiyor. İlk gün çok az terlemiştim, mesela 9. derste çok terledim falan..Bünyeden bünyeye değişmesi yanında, günden güne bile değişiyor sanki... Ama zorladıkça daha çok terliyorum gibi...

ben terledim canım. kolay terleyen bi insan da diilim normalde. arkadaşın dediği gibi gününe göre değişiyordur belki de

Ben de yağlarımı bir güzelce sürüp,call yaptım

Sırt kaslarım ne kadar sürede güçlenir ki ?

Son düzenleme:
Kizlar inanmicaksiniz ama 2 gun once cektigim fotografla simdikini karsilsstirdim basenlerim ve karnim sonunda gozle gorulur inceldi 4 gune boyleyseeeeeee

Kizlar inanmicaksiniz ama 2 gun once cektigim fotografla simdikini karsilsstirdim basenlerim ve karnim sonunda gozle gorulur inceldi 4 gune boyleyseeeeeee

ben de ilk haftada göğüs altı 3 cm kadar incelir, ilk yaptığım zamanlar göğüsümüde küçültüyor sanmıştım ama sonra anladımki sırtı ve yanları incelttiği için göğüsün çevre ölçüsü küçülüyor ama meme kısmı aynı büyüklükte kalıyor...
fitness forumlarında hangi dambıl hareketi hangi kası çalıştırır resimli gösteren anlatımlar görmüştüm bi aratırsan çıkar sanırım...
pilates de olabilir tabii, deneyip hareketleri orayı ne yakıyorsa onu yapmak galiba en iyisi...

evet canım terleme tamamen bünye meselesi.. videoda call teyzenin şuraları çalıştırıyor dediği yerlerin yanıyorsa, ağrıyorsa yada en azından yaparken elini koyduğunda kasın çalıştığını hissediyorsan muhtemelen doğru yapıyorsundur...

oh oh oh herkesler katilmsi... ya yapan asla vazgecemiyor degil mi..

harika harika bir egzersiz..

canim vücudunun her bir fazla cm ni bile inceltiyor.. kesinlikle dogru egzersizdesin.. hayatin boyunca hic birsey yapmasan sadece bu egzersizi yapsan yeter...

illa terlenicek diye bir sey yok... hareketleri bir süre sonra ister istemez en dogru sekilde yapiyorsunuz zaten.. alisinca.. sonraki yani evoultioun ve süper videolarinda hakikaten terleten hareketler var..

ahh bunlari duydukca bir kez daha ne kadar dogru karar vermisim diyorum..

merhaba kızlarrrrrrrrrrrrrrr ben dün yapamadım feci adet sancısı cektim ve bel agrısı. yapamadıgıma cok üzüldüm ama fena istek var bende hiçbir spora böyle azimle sarıldıgımı hatırlamıyorum popomdaki karnımdaki degisimi görünce 4 günde gazzzzzzzzz ne geldiii sormayınn fenalardayım.. işten gelip direkt spor yapmam lazım cekilin diyom bizimkilere fenalık gecircekler nolduu sana her gün böylee bi yemek ye dinlen diyolar. aahh caall teyzemmm iyi ki varsınn

ve iyi ki bu forum varrrrrrrrrrr bunun sayesinde basladımm

aynen ya. o kadar bekledim indi diye. açılmadı. bi de bilgisayarım berbat oldu :/ çok istekliyim bu egzersizi yapmak istiyorummmmmmmmmm

evet inmiyor ama ben fitnesse devam ediyorum ,inse bunada başlayacam

donuk pudra
kızlar verdigim link ile inmedi mi

hayır inmiyor tatlı birde virüslü, birde toptan cevap nasıl veriyorsunuz ben ekleyemiyorum böyle herkese toptan nasıl cevap veriliyor

Son düzenleme:

bana burdaki arkadaslar vermişti bu adresi ben indirdim sorun olmadı ama Allah anlamadım

toplu cevap icin de alıntı ile cevaplanın yanında '' işaretli bir sembol var ya ona tıklıyorsun kimlerden alıntı yapmak istiyorsan yesil tik oluyor tıklayınca zaten sec kimlerden alıntı yapmak istedigini sonra alıntı ile cevaplaya basıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…