Callanetics Egzersizleri

evet bir türlü emin olamıyorum ve dokunuyorum kalçada hiç kas hareketi hissetmiyorum ama bunun yanında bacaklarım inanılmaz titriyor. hani 1 cm yukarı aşağı hareket ettirmeme gerek kalmıyor çünkü bacak zaten kendi kendine zangır zangır 5 cm lik hareketler yapıyor

callanetics yaparken başka ne gibi egzersizler yapabiliriz? vücudu da aşırı yormadan?

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım Callanetics e başlamaya karar verdim acaba video linkini banada gönderebilir misiniz?:18:

cardio olarak mı? kondüsyonuna göre yürüyüş, leslie 1 yada 3 mil, silimin6, jillian michael 30 day shared, fitness blander, bodyrock olabilir...

normal yürüyüş yada leslie yaparsan ve yemeklere de dikkat edersen fazla zorlamadan kilo vermeye başlarsın, diğerleri biraz daha zorlayıcı, kondüsyonun artınca istersen denersin onları da
zaten call da verdiğin kiloları hemen 2 katı vermişsin gibi gösterir...

Son düzenleme:
teşekkür ederim ben sabah mesajı yazdıktan sonra sabah biraz ısınıp youtube dan 8 dk karın egzersizi, bir de bacak kalça egzersizi yaptım biraz. daha hızlı şekillenmesine yardımcı olur mu bilmiyorum. zaten 2-3 gün sonra yorgunluktan öldüğüm için onları da yapamıycam muhtemelen leslie 1 mil falan yaparım.

Kızlar merhaba aranıza yeni katıldım Callanetics e başlamaya karar verdim acaba video linkini banada gönderebilir misiniz?:18:

ne yazıkki link yasak..bende hangi siteden indirdiğimi unuttum özelle de yollayamam

google da callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin diye arat türkçe dublajlısını bulursun

----

ay ben bugün yapamıcam cıks..

12/21 dün yapamadım ama içim hiç rahat etmedi bıraktım ders çalışmayı call yaptım bende

ah şu kalça hareketi ah:)kızların yazdıklarını okuyunca ilk günlerim geldi benim de aklıma:) hem kalçayı sık hem pelvisi kaldır hem bacağı öne çevir,bi de kaldırıp 100e kadar yap oldu canım demiştim,çünkü gerçekten tüm bunları yaparken o bacak kalkmıyordu:)ama zamanla kalkıyo ve bazen 100ü bile geçiyorsunuz.bugün yatmadan yapayım ben de dün yapmadım çünkü

ders çalışırken dalmışım saat kaç olmuş :/ ama yapıcam 20 yi görmeden bırakmam 18. gün bugün ama ben gene zıvanadan çıkıp deli gibi abur cubur yemeye başladım biri beni durdurmalı

Ben yine başlamayı düşünüyorum. Daha önce de yazmışımdır belki... Yalnız yapmadığım günler birini sırtından bıçaklamışım ihanet etmişim gibi geliyor. :/ Puffff....

günaydın arkadaşlar call 19 / 21 de tamam.kaldı 2 gün.ama ben devam edicem.gidebildiğim yere kadar..ayrıca 21 günü tamamladıktan sonra,, yaparken mekik hareketlerini çıkartcam.çünkü belim gerçekten çok inceldi.bu sefer basenlerim daha çok ortaya çıktı.onun yerine daha fazla bacak kalça hareketi eklicem..

arkadaşlar daha önce de yardım istemiştim ama yine başaramadım ben egzersizleri indirmeyi, hatta türkçe dublajlı da varmı galiba lütfen bana gönderebilecek biri var mı. özel mesaj yazamıyorum ama isterseniz mail adresimi de veririm bir an önce başlamak istiyorum artık sizleri okudukça

Canım google 10 günde 10 yaş gençleşin yaz ilk çıkan site türkçe dublajlı indiriyor fptpğrafların altındaki linkten indirebilirsin

canım mail adresini verirsen göndermeye çalışırım..ama google ''bizbize sağlık callanetic'' yazarsan ordan çıkan siteden çok rahat indirebilirsin.hem bu sitede her egzersizin linki var... tabi bişey deemezler inşallah buraya site ismi yazdığım için bana.ama bu siteden herkes çok rahat indirebilir..

1 hafta yapıp 10 gun evde olmadıgımdan ara vermek zorunda kalmıştım..gecen hafta yine başladım 1 cm belimden incelmiş..ve gecen hafta 2 gün yapamamıştım...şimdi daha heveslendim galiba olacak) sonunda..

ders çalışırken dalmışım saat kaç olmuş :/ ama yapıcam 20 yi görmeden bırakmam 18. gün bugün ama ben gene zıvanadan çıkıp deli gibi abur cubur yemeye başladım biri beni durdurmalı

ben de o kadar yapıcam dedim dün ama yapamadım,erken kalkıp geç yatınca bünye kaldırmadı daha fazla sızıp kaldım.ben de başka zaman yemem yemem sınav zamanı abur cubur yiyesim gelir.can sıkıntısı stres işte,onlarla geçecekmiş gibi geliyor.ama çayın yanında da bisküvi eşliğinde ders çalışmak da bi başka oluyor:)

hmm göbek düm düz oldu mu?? ne güzell
mekik dediklerin karın için olan hareketler, bele yanlardaki oyuntuyu veren de ısınma kısmındaki sağa sola esnediğin hareket. bu hareketlerinin sayısını azat bence tamamen bırakma yoksa zamanla eski haline dönebilir oralar.
koruma programında tek bacak havada yapılan karın hareketlerini çıkarıyor diğer ikisiyle bel hareketinin sayısını 75e indiriyor, sende onları 50-75 falan yaparsan daha fazla incelmez sanırım... olmadı ölçerek takip edersin incelme kalınlaşmaya göre de sayıyı ayarlarsın...

daha fazla kalça hareketi için kitaba yada Quick Callanetics Hips & Behind yada süper callanetics videolarına bakabilirsin...
bacak içinde evolotiondaki bacak hareketlerini tavsiye ederim(üçgen masaya tutunarak yaptıklarını), benim favori egzersizimdir, çorba karıştırırken yaparım hep :)))

msjın için teşekkürler.söylediklerini tabikide dikkate alacağım..ama bende evolotion videosu yok.daha doğrusu bu 10 yaş gençleşten başka call videosu yok..arıyorum ama hata veriyor linkler inmiyor.senden rica etsem yollarmısın bana?

merhaba arkadaslar bende baslamak istiyorum nerden nasıl indirebilirizzzzzzzzz bu videoları yardımcı olur musunz benim de simit lerim ve basen sorunum var umarım faydası olur .. yorumlar beni cok gaza getirdi

sağol cemre teşekkür ederim bende cuma başlamayı düşünüyorum,sende istediğin kiloya inersin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…