Callanetics Egzersizleri

ne yazıkki link yasak..bende hangi siteden indirdiğimi unuttum özelle de yollayamam

google da callanetics 10 günde 10 yaş gençleşin diye arat türkçe dublajlısını bulursun

----

ay ben bugün yapamıcam cıks..

sağol cemre teşekkür ederim bende cuma başlamayı düşünüyorum,sende istediğin kiloya inersin inşallah

msjın için teşekkürler.söylediklerini tabikide dikkate alacağım..ama bende evolotion videosu yok.daha doğrusu bu 10 yaş gençleşten başka call videosu yok..arıyorum ama hata veriyor linkler inmiyor.senden rica etsem yollarmısın bana?

yok malesef canım, ben indireli 1,5 sene oldu.

yeni indiren arkadaşlar link isteyenlere yollasın lütfen...

kızlar ya pelvis kepçesi ve ondan bi önceki hareketi yapamıyorum. dizlerimi yere koyunca mahvoluyor morardılar daha şimdiden. çok şey kaybeder miyim onları atlasam?

kızlar ya pelvis kepçesi ve ondan bi önceki hareketi yapamıyorum. dizlerimi yere koyunca mahvoluyor morardılar daha şimdiden. çok şey kaybeder miyim onları atlasam?

evet, önemli hareketler... mat kullanmıyormusun yada dizini koruyacak yumuşak bir şey? sert zemin dizini morarttıysa karın hareketlerinde de sırtını mahfeder...

13/21... arkadaşlarım bacaklarımın basenlerimin sıkılaştığını farketmişler bugün inanılmaz gaza geldim aldığım övgüler üzerine :KK36: yaşasın call teyze :KK33:

4/21 oldu bugün.Ağrılar çok çok azaldı hatta geçti.Yarın yine de bir masaj yaptıracağım...
Hala tam yapamadığım hareketler var. Hakkıyla yapamıyorum ama gelişiyor...
Karnımda biraz etki başladı sanki. Ama daha erken sanırım somut şeyler görmek için...

Kızlar merhaba
baslıgın tüm sayfalarını okuyamadım
bu ezgersizler 48 saat arayla mı yapılıyordu yoksa 1 gün ara verme zorunlulugu gibi birşey mi vardı?
siz kaç saatte bir tekrar ediyorsunuz?

Kızlar merhaba
baslıgın tüm sayfalarını okuyamadım
bu ezgersizler 48 saat arayla mı yapılıyordu yoksa 1 gün ara verme zorunlulugu gibi birşey mi vardı?
siz kaç saatte bir tekrar ediyorsunuz?

gözüme çarptı yazdığınız, konuyu takip ettiğim kadarıyla söyleyeyim. 6 gün yapıp 1 gün ara veriliyor ama bu zorunluluk değil sanırım :26: 48 saatten fazla da ara verilmemesi tavsiye ediliyor :)

gün içerisinde daha açıklayıcı bir cevap alırsınız tahminimce :)

günaydın arkadaşlar call 20 / 21 de tamam.kaldı 1 gün ama ben ondan sonrada devam edeceğim..ve tabiki bu programı 21 gün hiç aksatmadan tamamlayabildiğim için kendimi tebrik ediyorum... :KK9:

ben de o kadar yapıcam dedim dün ama yapamadım,erken kalkıp geç yatınca bünye kaldırmadı daha fazla sızıp kaldım.ben de başka zaman yemem yemem sınav zamanı abur cubur yiyesim gelir.can sıkıntısı stres işte,onlarla geçecekmiş gibi geliyor.ama çayın yanında da bisküvi eşliğinde ders çalışmak da bi başka oluyor:)

arkadaşım msjın için çoook teşekkürler.çok mutlu ettin beni.özeldem msj yazma hakkım olmadığı için burdan cvp yazabiliyorum..tekrar teşekkür ederim:21:

donuk_pudra mailine linkleri attım ama eğer gelmezse google a '10 günde 10 yaş gençleş' yaz ilk çıkan siteden indir.o da olmazssa 'bizbize sağlık callanetics ' yaz ordanda indirebilirsin.ben linkelri kontrol ettim iniyor bir problem yok yani

günaydın arkadaşlar call 20 / 21 de tamam.kaldı 1 gün ama ben ondan sonrada devam edeceğim..ve tabiki bu programı 21 gün hiç aksatmadan tamamlayabildiğim için kendimi tebrik ediyorum... :KK9:

bende seni 1 gün geriden takip ediyorum 19/21 bugün 20 yi yapıcam sonunda bu kadar uzun yapmayı başarabildim :KK70:

3 ya da 4 gündür yapıyorum ama yediklerime zerre kadar dikkat etmiyorum vermem gereken 10 kiloya rağmen hem de neye güveniyorsam artık :KK1:
yaparken sıkılıyorum hareketler çok yavaş, yaparken canım yanıyo gerçekten de ama her pelvis dediğinde ne yapacağımı şaşırdığım da ayrı bir konu.
bana rağmen işe yarayıp da inceltirse herkese etki edecektir diye düşünüyorum :KK1:

kızlar bu ilk 3 günlük ağrı çok mu oluyor ben normalde spor yapmıyorum eve gidince sadece ev işi zamanda kalmıyor zaten cuma günü başlamayı düşünüyorum ama ağrı az olursa bu akşam başlıycam sabırsızlanıyorum etkilerini görmek için

acaba kaçıncı seanstan sonra göbek gidiyo:44::44::44:
ve belde aynı şekilde ne zamaan incelmeye aşlıyo:44::44::44:

arkadaslar ben indiremedim nolur birinizzzzzzzz bari yardım edin yada özelden atın yada mailimi vereyim yollayın Allah rızası icin. vücudumu acilen sekle sokmam gerek nisanım var 1 ay sonra lütfennnnnnnnnnnnn..:emir_bebek::emir_bebek:

sürekli spor yapmayan arkadaşlarda bence ağrılar başta spor yapanlara göre daha fazla olucaktır ve etkiside daha fazla olur diye düşünüyorum. ama bu ağrılar 3 günde geçer ve o ağrıyan yerleri hissedince ne kadar işe yaradığının farkında olmak daha iyi bence

sürekli spor yapmayan arkadaşlarda bence ağrılar başta spor yapanlara göre daha fazla olucaktır ve etkiside daha fazla olur diye düşünüyorum. ama bu ağrılar 3 günde geçer ve o ağrıyan yerleri hissedince ne kadar işe yaradığının farkında olmak daha iyi bence[/QUOTE

teşekkür ediyorum ve cuma günü başlıyorum son birşey daha sorucam gerçekkten bu kadar etkili mi ?Vücudu düzgün şekle bu kadar çabuk sokuyor mu şaka gibi çnkü:KK52:

X