Callanetics Egzersizleri

arkadaşlar ben daha önce yani 2 ay önce falan 16. seansa kadar yaptım gözle görülür değişim olmuştu önce üst blgem baya bi inceldi gbeğim biraz küçüldü kalçalarda biraz toparlandı sonra arya taşınma falan girdi malesef bırakmak zorunda kaldımmm

9 aylık bi bebeğim var bugün tekrar başladım ama am-pm e bebeğimi uyutup yaptımmm

nnnyybu am-pm önceki 1 saatlik kadar etkili olur onu merak ediyorumm cevaplarsan sevinirmm

ne gibi değişiklikler oldu 16.seansta :) ben daha başlayamadım ya

şöyle canım.öyle bariz farklılıklar olmadı tabi.çünkü hareketleri daha yeni yeni anlayıp yapabiliyorum.zaten programı ben 21 günden sonrada devam ettirmeyi düşünüyorum vücudum şekle girene kadar.bunun dışında bu zamana kadar;selülitlerim baya azaldı,bel kısmım şekillendi ve inceldi.kalça hizam yükseldi.biraz kalçam toparlandı.ayrıca gece yaptığım için bu sporu çok rahat uyuyorum ve dinç kalkıyorum yani uykumu almış olarak.tabiki fazlasıyla esnedim.önceden çok uyuşuktum,üşengeçtim.ama bu spor beni baya dinçleştirdi.bide başka bir sitede okumuştum.bir bayan arkadaş bu sporun kendisini 40 günden sonra falan gözle görülür bir şekilde değiştirdiğini yazmıştı.önce üst kısmı gitmiş çok sonrada alt kısmı.bencede en az 30 yada 40 gün yapılması lazım bu sporun.bende böyle düşünüyorum..bendeki durumlar böyle.ayrıca ben yemek olayınada çok dikkat etmiyorum.sadece çalıştığım için hafta içi az,hafta sonuda normal yiyorum.boyum 1.65 kilomda 60 bu arada..tabi ben bu sporu yapmak isteyen herkese gerçekten tavsiye ediyorum.elinizden geldiği kadar tam sayıları tamamlayamasanızda yapmaya çalışın.gerçekten ruhen bile değişiyor insan...

şöyle canım.öyle bariz farklılıklar olmadı tabi.çünkü hareketleri daha yeni yeni anlayıp yapabiliyorum.zaten programı ben 21 günden sonrada devam ettirmeyi düşünüyorum vücudum şekle girene kadar.bunun dışında bu zamana kadar;selülitlerim baya azaldı,bel kısmım şekillendi ve inceldi.kalça hizam yükseldi.biraz kalçam toparlandı.ayrıca gece yaptığım için bu sporu çok rahat uyuyorum ve dinç kalkıyorum yani uykumu almış olarak.tabiki fazlasıyla esnedim.önceden çok uyuşuktum,üşengeçtim.ama bu spor beni baya dinçleştirdi.bide başka bir sitede okumuştum.bir bayan arkadaş bu sporun kendisini 40 günden sonra falan gözle görülür bir şekilde değiştirdiğini yazmıştı.önce üst kısmı gitmiş çok sonrada alt kısmı.bencede en az 30 yada 40 gün yapılması lazım bu sporun.bende böyle düşünüyorum..bendeki durumlar böyle.ayrıca ben yemek olayınada çok dikkat etmiyorum.sadece çalıştığım için hafta içi az,hafta sonuda normal yiyorum.boyum 1.65 kilomda 60 bu arada..tabi ben bu sporu yapmak isteyen herkese gerçekten tavsiye ediyorum.elinizden geldiği kadar tam sayıları tamamlayamasanızda yapmaya çalışın.gerçekten ruhen bile değişiyor insan...

bende ne zaman yapsam bilemedim.. gündüzleri en iyisi ders çalışmak...akşamda callanetics yada yürüyüş :/

2 günde bir yapsam da olur mu ???

bende ne zaman yapsam bilemedim.. gündüzleri en iyisi ders çalışmak...akşamda callanetics yada yürüyüş :/

[/QUO

bence olur tabi ama burda daha tecrübeli arkadaşlar var spor konusunda.onlar en doğru cvbı verirler sana.ama bence 2 günde birde olsa yap.sonuçta hiç yapmamaktan daha iyidir.zaten alışınca insan yapmadan duramıyor.gerçektende böyle.eksiklik hissediyosun..

arkadaşlar ben daha önce yani 2 ay önce falan 16. seansa kadar yaptım gözle görülür değişim olmuştu önce üst blgem baya bi inceldi gbeğim biraz küçüldü kalçalarda biraz toparlandı sonra arya taşınma falan girdi malesef bırakmak zorunda kaldımmm

9 aylık bi bebeğim var bugün tekrar başladım ama am-pm e bebeğimi uyutup yaptımmm

nnnyybu am-pm önceki 1 saatlik kadar etkili olur onu merak ediyorumm cevaplarsan sevinirmm
am/pm klasik programdaki hareketlerin 2 ye bölünmüş hali zaten. sabah am + akşam pm = günün sonunda 1 saat call yapmış oluyorsun.. düzenli yapılınca aynı sonucu verir tabii...

olur tabii çok uzun aralar vermeyince problem olmaz ama 1 haftada alacağın sonucu 2 haftada alırsın...
haftada 1 gün ile sonuç aldığını söyleyenler de var ama ben özellikle ilk başlarda 48 saatten fazla ara vermemeyi öneriyorum hep. çünkü vücut belli bir seviyeye gelene kadar geri dönüşler ve esneklik kayıpları daha çabuk oluyor..

hepimiz biran evvel yaza hazırlanmak istiyoruz günde 2 defa yapmayı düşünenler var, şimdi imkanımız varken bol bol yapıp kaslarımızı güçlendirelim ki, tatillerde, pilajlarda, düğünlerde gönül rahatlığıyla eğlenip eve dönene kadar yapmasamda bişey olmaz diyebilelim...

birde canım naçizane tavsiyem, ders çalışırken yorulduğunda, özellikle hani defalarca okurda anlamaz olursun iyice bıkarsın, bi ağırlık çöker, motivasyonun düşer öyle zamanlarda yapmayı dene bütün vücudunun ve zihninin yenilendiğini hissedeceksin...

kalça sıkma dediğin pelvis kepçesinden soraki mi? benim dizimi de en çok zorlayan hareket o. uzunca bir süre 20-30 yapapıp bıraktım. halada bazen ağrı olur özellikle seansların arasını açtığım zamanlarda. bence ağrı olduğu an bırak hiç zorlama, hatta ertesi gün kaçta acımaya başladıysa o sayıdan 3-5 eksik yaparak ağrının başlamasını engelle. zorlayınca düzelmesi daha uzun sürüyor.
birde o harekette dizler birbirine birtişik olmalı ayrık olursa da ağrı daha çok oluyor bende...[/QUOTE]

evet o hareket çok zorluyor beni maalesef. dediğin gibi azar azar yapmaya çalışayım en iyisi yoksa dizimi inciteceğim diye korkuyorum zaten. teşekkürler canım :)

Son düzenleme:
1/21 yaptım...hem hafif hemde baya yorucu geldi :)

yapabilirsem yarın günde 2 defa yaparım :) hele bir işe yaramasın gelirim buraya :) yararsa da gelirim :)

hareketleri daha tam yapamıyorum tabi bu alışma dersiydi..sanırsam 2 ders daha geçmesi gerek :) ben sayıları başta az tutup öyle artırcam başka çarem yok..callan teyze bile zorlama mola ver arada diyor :)

karın hareketleri sırasında boynum rahatsız oldu ama :/

şimdi bide bunun üstüne 20 dk twist shape de öyle güzel gider ki (!)

merhaba kızlar, ben de zamanında severek yapmıştım bu egzersizleri..ama cd leri kaybettim. öğretmen lojmanındayım ve milli eğitimin neti indirme sitelerini açmıyor. hareketlerin yapılışı aklımda..sizden ricam sırasını yazar mısınız?

bir de kaç sn ya da dak. yapıyorduk bir hareketi.. 5 ay önce sezeryan oldum ve ciddi sıkılaşmaya ihtiyacım var.. tüm kilomu verdim ama aynada pek fark yok bıngıl bıngılım:KK50:

19 mayıs gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun

2/21 de bitti.. doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama :)))

Minee sende nasıl değişiklikler oldu ?

10 Günde 10 Yaş Gençleşin Türkçe Dublaj (Tek Link) » (TeknoMobil) Tam Sürüm Yazılımlar, Full Program İndir, Full Yazılımlar

Bu linkte sayfanın altında zayıflamış teyze resimlerinin hemen altında 2 link var. Ben üstteki ile indirdim.15 dk da oldu.

Onunda altında nasıl indirilip kaydedileceğine dair video da var. Aramızda bilmiyenler de olabilir die yazdım. Ukalalık yapıyorum sanmayın lütfen.

:)

kızlar bı lıngı ındırıcez dogru degilmi?

19 mayıs gençlik ve spor bayramınız kutlu olsun

2/21 de bitti.. doğru mu yapıyorum bilmiyorum ama :)))

Minee sende nasıl değişiklikler oldu ?

Canım ben çok gözle görülür bi değişiklik göremiyorum kendimde daha hareketleri de hala çok düzgün yapamamama bağlıyorum aslında bu durumu.

Canım ben çok gözle görülür bi değişiklik göremiyorum kendimde daha hareketleri de hala çok düzgün yapamamama bağlıyorum aslında bu durumu.

aa ben çok ümitlenmiştim :KK43: bende ya doğru yapamazsam da boşa giderse diye endişeleniyorum

aslında hareketlerin zor bir tarafı yok..ne kadar yanlış yapıyor olabiliriz ki ? ben en iyisi callana çok ümit bağlamıyım diğer sporlarımıda yapayım :)

aa ben çok ümitlenmiştim :KK43: bende ya doğru yapamazsam da boşa giderse diye endişeleniyorum

aslında hareketlerin zor bir tarafı yok..ne kadar yanlış yapıyor olabiliriz ki ? ben en iyisi callana çok ümit bağlamıyım diğer sporlarımıda yapayım :)

Sen yine ümit bağla çünkü faydasını gören çok fazla kişi var. Ben vücudumu sıkılaştırmak için yapıyorum bu egzersizleri aslında kilo problemim falan olduğu için değil özellikle de kalçamın ve basenlerimin sıkılaşmasını istiyorum bu da hemen 10 günlük bi çalışmayla olmaz bence sonuçta yanlış yapılan bi hareket olması gereken değil farklı bi kası çalıştırıyorsa istenilen vücut ölçülerine ulşamamız daha zor olabilir. bu yüzden sen yapmaya azimle devam et eminim faydasını görürsün..

Sen yine ümit bağla çünkü faydasını gören çok fazla kişi var. Ben vücudumu sıkılaştırmak için yapıyorum bu egzersizleri aslında kilo problemim falan olduğu için değil özellikle de kalçamın ve basenlerimin sıkılaşmasını istiyorum bu da hemen 10 günlük bi çalışmayla olmaz bence sonuçta yanlış yapılan bi hareket olması gereken değil farklı bi kası çalıştırıyorsa istenilen vücut ölçülerine ulşamamız daha zor olabilir. bu yüzden sen yapmaya azimle devam et eminim faydasını görürsün..

peki o zaman :) yürüyüşle destekleyim en iyisi.

bugünde sıkılıyor canım ya..farklı bir şey istiyor..bir yandanda yapmam gereken dersler vs.

peki o zaman :) yürüyüşle destekleyim en iyisi.

bugünde sıkılıyor canım ya..farklı bir şey istiyor..bir yandanda yapmam gereken dersler vs.

Bende destekleyici olarak leslienin yürüyüş programını yapıyorum tavsiye ederim sanada :) dersleri hiç sorma yaa benimde final haftam geldi malesef :KK43:

arkadaşlar rica etsem , süper callenetics de ki kalça hareketlerinın nasıl yapıldığına dair bilgilerverebilir misiniz?

X