Callanetics Egzersizleri

pekı ben 10 gun olanı zorlanmadan yapıyorum hangısı en etkılısı acba :26:

en çok zorlayanı süper callanetics sanırım,ben callan teyzemden vazgeçemediğim için klasik olanı yapıyorum,onda da kendimi daha da zorlamaya çalışıyorum.denemedim ama hareketlere bakılırsa süper en zorlayanı.yapan arkadaşlar genelde klasik,evolution ve süper callanetics sırasıyla yapıyor.

gezmeler tozmalar derken callan kaldı yine,alışkanlık haline geldi bi gün yap bi gün yapma neyse yarın telafi ederim artık

jut teşekkür ederim link için.indirdim. ama kitap şeklinde sizler kitaptan mı yapıyorsunuz

tesekkur ederım onu ındıryım ben ozaman ıns tek lınk olarak bulurum

jut teşekkür ederim link için.indirdim. ama kitap şeklinde sizler kitaptan mı yapıyorsunuz

Sayın collin kitap seklinde değil aslında verdiğim linkte konunun altında turbobit ve letitbit indirme linkleri var onlardan birine tıklayarak indireceksiniz videoyu

bugünle beraber 7 gün oldu kızlar ben hiç dinlenmeden yapıcam böyle daha iyi oluyo sanki:) dün tiffany rothe'de yapmaya başladım sizlerede tavsiye ederim. herkese mutlu günlerrr:)

bugün 12/21 i yaptım buraya yazmazsam kaçı yaptığımı hatırlamıyorum incelme yok henüz hayırlısı bakalım:))

letitbitten indirdim kitap olarak yüklendi. farklı bişi mi yapmam gerekti acaba tekrar denicemç tşk

ay çok hoşum ya şu an yeniden indiriyorum. önce inirdiğime bir daha bakatım dedim hem kitap hem video inmiş. tşk.

bacaklar incelecek mi zamanla? belim inceldi yanlarımda gitti sanki bugün 6, gün olacak bu kadar çabuk etki beklemiyordum ama alt tarafımda değişiklik göremeyecemi düşündükçe devam etmek istemiyorum. ben iki ay sürekli yapmayı düşünüyorum iki ayın sonunda da olsa şekle girer mi

Son düzenleme:

Hiç merak etme onlar da şekle girer.. Bu arada callanetics 2 ayda bırakılacak bir şey değil pek, 20 seneden fazla yapan ablalar var, yabancı forumlara bir göz atın isterseniz :)

Hoş gerçi vücudunuzun aldığı şekli gördükçe daha bir sarılacaksınız :) Bende öyle oldu valla, başka sporlar da yapmama rağmen callaneticsi bırakasım yok :)

Son düzenleme:

yok zaten bırakmak için demedim haziranda düğünler var o zamana kadar şekle girer mi onu merak ettim yoksa bırakmak istemiyorum zaten düzenli sporun kimseye zararı olmaz:))teşekkür ederim

ay bugün bu callan neden yordu beni ya,önceden rahat rahat yaptığım hareketlerde elim ayağım titremeye başladı.tansiyonum mu düştü ne,hemen yoruluyorum zaten,bi doktora mı görünsem kansızlık mı var acaba. ama sabah mini etek ve topuklularla bacaklarımı test ettim aynada çok güzel şekillenmiş.onu düşüne düşüne yaptım bugün valla.dünden de bodyrocktan kalma kol ağrım vardı onun da etkisi oldu sanırım.oh bugünü bitirdim,darısı bitirmeyenlerin başına:))

kızlar ben klasik callan ı bitirmiştim 3 günde evolution yaptım ama bir değişiklik yok ölçülerde sadece 1 cm oynama var.üstelik bugün hep giydiğim pantolonum vardı çıkmıyor bacağımdan yukarı.üstelik 68 kiloyken olan pantolonum olmuyor şuanda 63 kiloyum ben anlamadım nerde hata yaptım ya sabahları slim in 6 yapıyorum 5.haftaya başlayacam pazartesi ama akşamları callan yapmayacam artık onun yerine 30 ds ye başlayacam.buarada diyet yapmıyorum ama şeker kullanmıyorum tuz çok çok az hatta tuzsuz yerim.üstelik sadece sabahları 1-2 dilim tam buğday ekmeği yerim yani ekmeklede aram yok niye böyle oluyor.

yinede topice gelip okuyacam ilerlemelerinizi inşallah istediğiniz fiziğe sahip olursunuz.başarılar

troıd bezlerıne bır baktır ıstersen belkı sorun olabılır

troıd bezlerıne bır baktır ıstersen belkı sorun olabılır

multiple skleroz hastası olduğum için kontrol altındayım.herhangi bir tiroid sorunum yok.atak dönemlerimde kortizon alıyorum en son şubat ayında aldım ve bir ay kadarda fizik tedavi gördüm bir ay süresince yağ tuz ve şeker kullanmadım.son bir aydırda callan ve slim yapıyorum fizik tedavi sırasında 3 kilo son bir ayda da 1.5 kilo verdim ama anlayamadığım gittikçe şişiyorum.perşembe kontrolüm var o zaman doktoruma tekrar sorarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…