Callanetics Egzersizleri

kızlar bu gün dinlenme günüm ve sabah kalkıp tartılıp ölçüldüm sonuçları aşağıya yazıyorum.

24.04.12 başlangıç
kilo: 53 kg
bel: 66 cm
göbek: 77 cm
düşük bel: 83 cm
basen: 90 cm
sağ sol bacak en kalın yer: 53cm , 53cm
sağ sol baldır en alın yer: 34cm , 34cm

30.04.12

kilo: 52 kg
bel: 64 cm
göbek: 69 cm (abartı gelebilir ama cidden göbeğim gitti çok az var oturunca da kat kat olmuyor:))
düşük bel: 81 cm
basen: 87 cm
sağ sol bacak en kalın yer: 51cm , 51cm
sağ sol baldır en alın yer: 32.5cm , 31.5cm

sadece callanetics yaptım bir de yediklerime dikkat ediyorum spordan iki saat evvel yemek yiyorum spordfan sonrada bişi yemiyorum bir hafta için bencegüzelbir sonuç denemeyenler için tavsiye ediyorum her hafta yazacağım kolaylıklar diliyorum:)))))

günaydınlar,
twentyseven sonuçların harika..tebrikler :)

ben dün 4/21'i ne yazık ki yapamadım
vicdanım öyle rahatsız ediyor ki, bugün hem sabah & hem akşam olacak şekilde yapasım var :))

en büyük problemim göbeğim, bedenim zaten ince, callan'ın yanında bişi yapmadan kurtulabilir miyim göbekten? düm düz olur mu? deneyimliler yazabilirler mi?

Göbek öyle kolay gitmez maalesef, callaneticse ek özellikle karın Hareketleri de ekle mutlaka... Youtube'da abdominal exercises yaz çıkan sonucları incele bir ve kafana uyandan başla :) fitness blender'in programlarına da bak, 10 dkdan yarım saate uzanan çeşitli ve güzel videolar yapıyorlar. Kondisyon durumuna göre bodyrocktv nin videolarını da yapabilirsin...

sonuçlar gayet iyi bence bir hafta için tebrikler:) allah tamamına erdirsin insallah call dan ziyade benim yağ yakıcı hareketler yapmam şart özellikle basen ve üst bacak.call yetmeyecek gibi .

kondisyon ? yok
4 gündür yaptığım callan öncesinde doğru düzgün bi spor geçmişim yok ne yazık ki
45dk karın pilates hareketleri buldum...onları yapayım diyorum..umarım işe yarar...

Mukemmelll basarilarinin devamini diliyorum Bu veriyi gordukten sonra ozenmedim degil :))

Ben de baslamak, yakami birakmayan kilolarimdan kurtulmak istiyorummm Nereden yaptiginizi ogrenebilir miyim, link verebilecek olan var mi :))

teşekürler umarım herkes istediği kiloya kavuşur benim daha 5 ilom var :)))buradan link veremiyoruz özel mesaj hakkımda yok fakat bazı arkadaşlar görürse sana mesaj atabilirler linkleri..

kortızon zaten kılo aldıran bısı tatlım belkı sana sıskınlık yapıyordur.aynı zamanda bazen kaslarda sısebılıyor daha sonra yakıma gecer cok takma kafana banaa olmustu o karın calıstıkca gobegım cıkıyordu sankı ama daha sertlesıyordu

evet kortizon şişiriyor ama o şişkinliği ve kiloyu attım çok şükür şimdi amacım 55-58 arası bir kiloda olmak ki tekrar kortizon aldığımda daha kolay vereyim kiloları yoksa biriktikçe birikecek.sabahları slim yapıyorum akşamlarıda jillian 30ds ye başladım bugün ve callandan vazgeçemedim.evolutionıda yaptım 4/21 sanırım bağımlılık oldu callan senin nasıl gidiyor callan maceran?

merhaba arkadaşlar ben pilatesi okurken callaneticsle tanıştım yani az önce.ben doğumda 22 kilo aldım ve aynen hepsini verdim metabolizmam hızlı yiyorum kilo almıyorum ancak 1.70 boy 56 kilodayım kalça ve hemen onun altında ayakta durunca görünen selülitlerim var.asıl problemim her iki bacağımın iç kısmında diz kapaklarımdan dört parmak yukarda yağbezesi gibi şişlik olduğu yağ çıkıntısı var resmen sanırım ben zayıfladım ama bacakların oraları erimedi neden böyle bir görüntü olur başka bir anlam veremiyorum çok canımı sıkıyor anlatamam yani selüliti bile takmıyorum bu daha sinir
bende link istiyorum belki sporla çözebilirim sorunumu gönderirseniz sevinirim teşekkürler

callenı 2 gunde bır yapıyorum hergunde su jıllıan 30 gun olanını yapıyorum call bende sadece ıc bacak toparladı oyuzden baska seylere yoneldım benımde boyum 1.74 kılom 61 55 olmak istıyorum bende hayırlısı bakalım

evet arkadaşlarrrr bende bu yola baş koymuş bulunuyorum.sizi takip ediyodum sürekli ve beni inanılmaz gaza getirdiniz callan ile 3/21 deyimmmmmmmm bakalım sonuçları buraya yazıcam.ocak ayında inanılmaz kilo vermiştim biraz aldım sanırım ve 3. saatte bile toparlanmaya başladığımı hissediyorum.

Gönderdim linki tatlım :) Hadi başla sende..

Teşk ederim duygu:):) linki aldım özelden de teşk için msj atacaktım ama sanırım benim msj hakkım yok daha :):) ancak anlamadığım bisürü şey oldu benim:) genelde formda okuduğum kadarıyla 21 günlük bir program var ve toplamda 21 saat gibi bi süre yapıyor.birde 10 yaş gençleşme programı var-ki gönderdiğin linkde bu program var-bu iki program aynı mı? eşimde bişeyler indirmiş ama nereden bulduysa rusca indirmiş :):)poooooof anlayacağınız kafam baya bulandı aydınlatırsanız sevinirim :):)

merhaba canim kusura bakma daldim ama
benim esim rusca cok iyi biliyo eger istersen o videonun ismini soyle senin icin tercume ettiririm

Tamam iste sana gönderdiğimi en az 21 saat yap, 6 gün yapıp 1 gün dinlenme seklinde... Aralık bıraktığın süre 48 saati geçmesin. 21 denmesinin sebebi en az 3 hafta yap ki alışkanlık oluştursun, sonrasında da bırakmak yok :)

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…