Callanetics Egzersizleri

Derdin sıkılaşmaksa sadece callanetics iyidir. Kilo da vereyim diyorsan ya da derdin benim gibi biraz kaslanmaksa Tiffany, Bodyrock, Jillian vb ne hoşuna gidiyorsa yanına ekle, iyi gelecektir :)

ben derdimi bir bilsem:)

tiffany 10ar dk oldugu icin zevkli evet.. ozmn 2 tane tiffany.ve .callenetics.. callenetics goruntuleri cok kotu ama 1. gunden itibaren sizinle paylasacagim olculer ile birlikte.. peki bir soru daha; aksam mi sabah ise gitmeden
mi:KK43:

ben derdimi bir bilsem:)

tiffany 10ar dk oldugu icin zevkli evet.. ozmn 2 tane tiffany.ve .callenetics.. callenetics goruntuleri cok kotu ama 1. gunden itibaren sizinle paylasacagim olculer ile birlikte.. peki bir soru daha; aksam mi sabah ise gitmeden
mi:KK43:

Uyandığın saate bağlı :) Ben genelde sabahları cardio akşamları dizi karşısında callanetics yapardım, şimdi sabah çok erken uyanmaya başlayınca henüz düzenimi oturtamadım :) Sen bilirsin..

Uyandığın saate bağlı :) Ben genelde sabahları cardio akşamları dizi karşısında callanetics yapardım, şimdi sabah çok erken uyanmaya başlayınca henüz düzenimi oturtamadım :) Sen bilirsin..

tesekkurler..

ne kadardir bu disiplindesin? yazmissindir belki ama kusura bakma dikkat edemedim cok sayfa okudugum icin.. ben hicbir zaman duzenli spor yapamadim ama bu sefer kararliyim:) 2 aya kadar 5 cm incelmek istiyorum..

peki:)
ilk defa defa duzenli bir sekilde kararliyim..2 aya kadar 5 cm incelmek istiyorum bakalim.. disiplinine hayran kaldim. umarim bende devam edebilirim..ne kadardir devam ediyorsun? yazmisindir belki ama cok sayfa okudum kusura bakma

Düzenli olarak Marttan berdir yapıyorum. Şu son 2 haftada biraz aksadı ama 2-3 gündür toparlamış vaziyetteyim :)

Valla tam ölçmedim aslında ama şöyle.. Zaten inceyim epeydir de başka sporlar yapıyorum ama kışın bir ara 3 kilo aldım fakat ölçülerim aynı kalmıştı callanetics sayesinde.. Şimdi 2 kilosunu falan verdim (belki gene almışımdır emin değilim son 2-3 haftada fazla yedim çünkü) eskisinden yarımşar - birer santim daha inceyim. Şimdiki kilomu 51 say, eski halim dediğim de 49dum..

Callanetics sayesinde vücudum daha sıkı, totom da kalkık, ben asıl kaslanmak da istediğim için ek şeyler de yapıyorum... Umarım bir fikir verebilmişimdir :)

Son düzenleme:
Valla tam ölçmedi aslında ama şöyle.. Zaten inceyim epeydir de başka sporlar yapıyorum ama kışın bir ara 3 kilo aldım fakat ölçülerim aynı kalmıştı callanetics sayesinde.. Şimdi 2 kilosunu falan verdim (belki gene almışımdır emin değilim son 2-3 haftada fazla yedim çünkü) eskisinden yarımşar - birer santim daha inceyim. Şimdiki kilomu 51 say, eski halim dediğim de 49dum..

Callanetics sayesinde vücudum daha sıkı, totom da kalkık, ben asıl kaslanmak da istediğim için ek şeyler de yapıyorum... Umarım bir fikir verebilmişimdir :)

evet verdin tesekkurler..

Kış değil aslında kilo aldığım gene Mart ayıydı :) Hadi başla sende :)

uzun zamandır bende sayfayı takip ediyorum kocaman bi göbeğim var bugün 13/21 yaptım diyetle birlikte 1.5 kilo verdim inş. göbeğim gider

benimde dün 4/21 oldu hareketleri daha rahat yapıyorum sayıların üstüne 10 ar tane daha ekledim ve dün hiç terlemedim doğru mu yanlış bilmem ama şu dinlenme günü gelsede tartılsam sabahları içim gidiyor tartıya çıkmak için değişiklik varmı derseniz sanki yanlarım biraz sıkılaştı psikolojikte olabilir :))))

Kızlaaar merhabalar ,,,,,, çoook uzun zamandır formun sıkı takipçisiyim. callen çılgınlığına bende katılmak istiyorum......evlendikten sonra 7 ayda istikrarlı olarak 7 kilo aldım :S ve aylar ilerledikçe artakcak diye korkuyorum...neler yaptım ama bnde kalıcı sağlıklı olarak -kilo vermesem bile- ince görünmek istiyorum. callen resmi sitesine baktım ama orada göremedim video indir bölümünü. buarada ilk defa msj yazıyorum heyecanlandım vallahiiiii :):) sizin eklediğiniz gibi güzel smileları nerden ekleyeceğimide bulamadım :S hehehe yani çömezim daha...pleaseee bana bir yardım edin..linki gönderirseniz bide ilk başladığımda hangisinde başlayacağıma dair bilgi verirseniz çok sevinirim.ilk msjımı atmış bulunuyorum gazamız mübarek olsun callen kardeşliği :):)

Kızlaaar merhabalar ,,,,,, çoook uzun zamandır formun sıkı takipçisiyim. callen çılgınlığına bende katılmak istiyorum......evlendikten sonra 7 ayda istikrarlı olarak 7 kilo aldım :S ve aylar ilerledikçe artakcak diye korkuyorum...neler yaptım ama bnde kalıcı sağlıklı olarak -kilo vermesem bile- ince görünmek istiyorum. callen resmi sitesine baktım ama orada göremedim video indir bölümünü. buarada ilk defa msj yazıyorum heyecanlandım vallahiiiii :):) sizin eklediğiniz gibi güzel smileları nerden ekleyeceğimide bulamadım :S hehehe yani çömezim daha...pleaseee bana bir yardım edin..linki gönderirseniz bide ilk başladığımda hangisinde başlayacağıma dair bilgi verirseniz çok sevinirim.ilk msjımı atmış bulunuyorum gazamız mübarek olsun callen kardeşliği :):)

Gönderdim linki tatlım :) Hadi başla sende..

duygu canım bende pazartesi kesin başlamak istiyorum banada link verebilir misin önceden sormuştum googledan bulabilirsin demiştin ama sonuç alamadım
Yardım edersen sevinirim:KK16:

uzun zamandır bende sayfayı takip ediyorum kocaman bi göbeğim var bugün 13/21 yaptım diyetle birlikte 1.5 kilo verdim inş. göbeğim gider

Göbek yukarıdan aşağıya inceliyor, şaşırma sakın :) İlk belinde olacak incelme, 25ten sonra aşağıya doğru inmeye başlayacak göbekte düzleşme... Ben zayıf olduğum halde üstten olduğu için minik bir göbüşüm varmış gibi görünüyordu uyuz oluyordum, sen olma :)

X