Callanetics Egzersizleri

Bende ilk yaparken çok zorlandım ama dinlenerek yaptım ilk günler şimdibiraz daha iyi durumdayım çok fazla inmiyorum o zaman zorladığımı hissediyorum çünkü fazla inmeyin sizde ne diyor callan teyze kaslarınız siz istediğinizde değil hazır olduklarında esneyecekler :)

Bu kadar egzersiz ve diyetin eğer ki hormonal bir bozukluğunuz yoksa faydasını görürsünüz muhakkak. Önceki sayfalardada bahsetmişler callan yapanlarda verilen bir kilo 2 kilo gibi gözüküyor muş böylece hem azminiz kırılmaz hem de istediğiniz kiloya sıkıntı cekmeden ulaşırsınız. :)

4.yü de yaptım bugün.. ee kızlar kimseden ses çıkmıyo artık devammı incelmeye:)

umarım devamdır diyeti bırakınca kilo aldım maalesef bugün call da 9/21 olacak yatmadan yapacağım umarım bu ikinci set benim bakalım ne olacakkk incelmem lazım bir sürü düğün beni beklliyor:)

umarım devamdır diyeti bırakınca kilo aldım maalesef bugün call da 9/21 olacak yatmadan yapacağım umarım bu ikinci set benim bakalım ne olacakkk incelmem lazım bir sürü düğün beni beklliyor:)

bende diyetle beraber yapıyorum yaklaşık 2 aydır az yiyorum 10 kilo verdim ama daha çok yolum var.. birinci sette incelmen oldumu peki:)

pelvısı bayagı kaldırıyorum plateste terlerdım mesela burda ne bılıyım karın hareketını yaparken hıc terlemıyorum ısınma ve agrı var ama ter yok cok garıp herkeste varmı dıye merak ettım :26: birde ben sadece bırtek 10 gun olanı v ar sanıyordum baskada varmıs ben hıc zorlanmıyorum bu hareketlerde en guzelı hangısı ve etkılısı super olanmı

Son düzenleme:

Bilmiyorum terlemekten kastınız aşırı bir terleme mi ben yaparken terliyorum ama çok değil sonuçta hafif hafif yapılan hareketler. Henuz on günde on yas gençleşin videosunu yapıyrum ben ancak forum sakinlerinden super i ve evolution u yapanlar var önceki sayfalarda görmüştüm genelde evolution sonra super callanetics gibi bir çizelge izlemiş daha ileri seviye yapmak isteyenler linkler elinizde var mı bilmiyorum her ihtimale karşı linkleri özel mesaj olarak yollayacağım indirip begendiğinizi yapmaya başlayabilirsiniz.

evolution 2/21.bu da bitsin supere geçecem ama hiç zayıflamış gibi hissetmiyorum acaba hergün aynada kontrol yaptığım için mi? yada sabahları slim in 6 yapıp kasları değişik çalıştırıp akşamları callanla değişik çalıştırdığım için kaslarım şaşırıyor olabilir mi?çok saçma oldu dimi?gece gece farkındayım kafayı sporla bozdum offf şimdide gözüme jillian michaels ı kestirdim slim in 6 bitince ona mı başlasam.ayrıca sabahları termal şortumla slim yapmaya başladım.ben verecem bu yağları yoksa spor yüzünden akıl hastanesine yatcam iyice takıntı oldu yaaaa.neyse gidip yatayım iyi geceler tatlı rüyalar kızlarrr

bende yaz yaklaştıkça aynı karmaşa içerisine girdim, şimdi bodyrock ve callanetics i beraber devam ettirmeye çalışıyorum, çabalıyorum vs

Kızlar neyi beğenirseniz onu yapın hepsinin faydasını ayrı ayrı göreceksiniz :) Zamanı olmayanlar Bodyrock, olanlar Callanetics ve hatta bodyrock veya slim in 6 veya Jillian veya henüz o kadar kondüzyona sahip değilseniz Leslie.. Mutlaka yapın :)

günaydın sportif bayanlar :)

azmime kendim bile şaşıyorum..sırf buraya yazabilmek için sabah 5:30 da kalkıp 2/21 'i tamamladım :)
hareketleri bugün itibariyle daha randımanlı yaptığımı farkettim..

bende diyetle beraber yapıyorum yaklaşık 2 aydır az yiyorum 10 kilo verdim ama daha çok yolum var.. birinci sette incelmen oldumu peki:)

evet bayağı inceldim amma diyeti bırakıp kilo alınca kalınlaştım biraz ama callanetics olmasa davul gibi olurdum heryerim daha sıkı şimdi hissediyorum ama hergün yapmak biraz daha zor geliyor. ama yapıyorum çünkü bu yaz çok düğün var:)hareketleri yaptıkça esnekliğim acayip arttı oradaki kadınlara çok yakınım onlar zaten 3. settelermiş kitapta okumuştum bizde öyle olacağız.

yürüyüşü artıracağım kilo vermem lazım benim...

Günaydınlar,

10 kilo verdim hareket, spor yapmadan ama artık ufaktan ufaktan vucüdumunda daha şekilenmesini dahada hoş görünmesni istiyorum.
bu yüzden başka bir topicde Callın övgülerini okuduktan sonra (croiselle'den özellikle çok etkilendim) ve bu topikte yazdıklarınızı okuduktan sonra başladım,
4 gündür bende Call yapıyorum umarım sizde yaradığı gibi bende de işe yarar ve yaza fıstık gibi olurum :))))

@ duygu_01 ve xxmutluxx bana mesaj atmışınız ama bu sabah daha tesadüffen fark ettim, geçikmişde olsam kocaman teşekkür ederiyorum.

Herkese hayallerindeki bedene kavuşması dileğile...

bende basliyorum pazartesi..olculerimide yazacagim.. yanliz sormak istedigim bir konu var.. ben tiffany rothe u sevmistim .. tam karar vermistim sizlerin yorumlarinizdan etkilendim.. yan yaglar (love hands) ve bel bolgemin sikilasmasini istiyorum.. fikrinizi merak ettim..nasil bir programa baslayayim?

günaydın sportif bayanlar :)

azmime kendim bile şaşıyorum..sırf buraya yazabilmek için sabah 5:30 da kalkıp 2/21 'i tamamladım :)
hareketleri bugün itibariyle daha randımanlı yaptığımı farkettim..

Ya nasıl özendim sana, maşallah :) 5.30da kalkabilsem aynen neler yaparım :) Henüz 5er dk 5er dk erkene almaya çalışıyorum uyanma saatimi, henüz 5.55'teyim :)

Son düzenleme:

Derdin sıkılaşmaksa sadece callanetics iyidir. Kilo da vereyim diyorsan ya da derdin benim gibi biraz kaslanmaksa Tiffany, Bodyrock, Jillian vb ne hoşuna gidiyorsa yanına ekle, iyi gelecektir :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…