Callanetics Egzersizleri

ya bu evolution nedir böyle?çok zorlandım ama çokkkk güzeldi çok eğlenceli sıkıcı değil ben sevdim.21 günde bunu yapayım sonra süpercallan a geçerim inşallah.bu arada link isteyen arkadaşlar google a yasamoyunu callanetics yazarsanız o siteden indirdim ben.kolay gelsin kızlarrrr

kızlar selamlar... callenitics i ben de duydum ve yapanlardan hep kesin sonuç aldıklarını duyuyorm. ama ben egzersizleri bulaöıyorum o dediğinizi google a yazdım bozuk link çıkıyo.. ayrıca bunu nası uygulamaya başladınız? gün gün mü artıyo süresi.. bana biraz özet geçebilir msnz :)

bugünde 3.yü yaptım gün geçtikçe daha kolaylaşıyo.21 yaptıktan snra eger degişim olursa fotografımı atıcam herkese başarılar:)

bugünde 3.yü yaptım gün geçtikçe daha kolaylaşıyo.21 yaptıktan snra eger degişim olursa fotografımı atıcam herkese başarılar:)

ben dahil genelde herkes 11 den sonra falan değişimi görüyor,o halde fotoğrafları merakla bekliyoruz:))

klasik callanetics videosu var 10 günde 10 yaş gençleş diye,o videodaki hareketleri 6 gün yapıp 1 gün ara vererek yapıyoruz.ben bazen ara sayısını artırabiliyorum ama 48 saat ara vermemek gerekiyormuş.istediğin görünüme kavuşuncaya kadar yapıyorsun,klasikteki hareketleri zorlanmadan yapmaya başladığında sırasıyla bunun üst seviyeleri olan evolution ve super callaneticse geçebilirsin.şimdilik aklıma gelenler bunlar,merak ettiğin başka şeyler olursa cevaplayabildiğim kadarıyla yardımcı olurum,kolay gelsin

Son düzenleme:

teşekkür ederim canım videoları indirip başlıyorum en yakın zmnda inşallah...

merhaba, ben de bu egzersiz programını uygulamak istiyorum ama hiç bir yerde silinmemiş link bulamadım. bana yardımcı olabilecek arkadaşım varsa çok memnun olacağım.

herkese selamlar,

dün itibariyle ben de callanetics'e başladım 1/21 :))
ölçülerimi aldım, 21 saat sonunda karşılaştırabilmek için.
ben sizlere birşey sormak istiyorum. bacak egzersizlerinde #1 olan hareketi (hani şu 3cm-3cm aşağı inilen hareket) ve pelvis hareketlerini yaparken dizlerimde inanılmaz bir sızlama/ağrı hissettim bu normal mi? yoksa zorladığım anlamına mı geliyo?

Jut,
bana da evolution ve super'in linklerini gönderebilirsen çok sevinirim.
şimdiden teşekkür ederim

Henz yeni başlamışsınız sızlama ağrı olabilir bir miktar bu çok normal alıştıkça hem hareketlerin hakkını vererek yaparsınız hemde sızlamalar azalır. Ancak kendinizi çok zorlamayın sakatlıklara neden olursunuz, yavaş yavaş yapın pelvis hareketlerine alışabilmek zamanla oluyor. Forumun önceki sayfalarında bazı arkadaşlar gün içindede bu pelvis hareketini yani pelvisi kaldırmayı yaptıklarını söylemişler. İsterseniz o şekilde gün içinde ara arar 3-5 tane pelbvis kaldırma yaparak bu harekette daha çabuk güçlenme sağlayabilirsiniz.

Son düzenleme:
benim 2/21 oldu her bir hareket farklı kasları çalışıtıryor ben özellikle arka baldırlardaki kaslarımı daha yeni hissettim pelvis hareketlerinin bir diğer işlevide o sanırım. Şu anda tüm kaslarım ağrıyor özellikle karın ve kollarımın arkası.

cevap için teşekkürler jut
o harekette ne alt bacak, ne üst bacak, ne de kalçada hiçbirşey hissetmeyip, sadece dizlerde ağrı hissedince, acaba yanlış mı yapıyorum ya da normali bu mu acaba diye düşündüm...neyse zorlamadan yapmaya devam o zaman...gün içinde pelvis hareketleri iyi fikirmiş deneyeceğim :)

Dün callanetics'e başladım, az sonra 2. kez yapacağım bakalım sonuçlar ne gösterecek. Zaten diyetisyene gittim bir ay önce hala onun verdiği listeleri uyguluyorum. Bu kez bir gün callanetics, bir gün pump it up+callanetics diye düşündüm sizce faydasını görür müyüm?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…