Callanetics Egzersizleri

bu sporu 3.yapışım benı gram terletmıyor tamam acıtıyor yaptıktan sonra bacaklar ozellıkle ama hıc terletmıyor neden S::26:

Bacak hareketlerini yaparken pelvisi kaldırmayı ve kalçayı sıkmayı unutmayın o zaman gerçekten terlediğinizi ve hareketin hakkını verdiğinizi fark ediyorsunuz. Bacak hareketlerinden ayagı bara koyup üzerne 50 sayma hareketini yaparken özellikle kol dirseklerinizi mümkün oldugunca yukarı kaldırın ve başınızı bacağınızın içine doğru 1 cm hareket ettirmeye çalışın. 2. harekette ise bacağınız bükülü konumdan düz konuma geldikten sonra aynı hareketi 50 sayarak yaparsanız tabi kendinizi zorlamadan sanırım biraz daha yoracaktır sizi bu şekilde. Birde kalça hareketleri için kalçanızı öne doğru döndürün kalçanızı sıkın ve pelvisi kaldırın bacagınızı 7-8 cm kaldırın diyor siz 7-8 cm den biraz daha fazla kaldırarak yağpın ve yana doğru eğilmeden yapmaya çalışın daha çok hissedebilirsiniz hareketleri bu şekilde benim kendi anladıklarım bu şekilde umarım faydası olur.

duyygu cum sen süper mi yapiyorsun yoksa evolution mi?

ben süper i yapayim dedim cok zorlamadi beni ama yerde yaplan ac-kapa hareketini tabiki de hakkiyla yapamadim.
birde barda tek bacak üzerinde dururken diger bacagi yana yukari dogru kaldirma hareketinide tam olarak yapamadim.
ama söyle bir kani olustu bende. evolution da daha yumusak ve de yapmak istedigim bütün hareketler mevcut. bazi isinma hareketlerine asigim mesela. :KK16:

ama süper de de sevdigim sandalye SIKMA hareketi var. ben diyorum ki bööle bir kombin mi yapsam nasil olur acaba. :KK9:

sevgili nnnyyy, callan öncesi ısınma derken 10 dk lık workout lardan yapıyorum hem vücudum alışmış oluyor hemde değişiklik oluyor.yoksa callan çok sıkıcı. sabahları slim in 6 yapıyorum akşamları callan.eğer bir değişkilik varmı diye merak edenler varsa iki ayda beş kilo verdim.ama ilk ay fizik tedavi gördüm ve öncesinde kortizon vermişlerdi dolayısıyla bir ay kadar tuzsuz şekersiz ve yağsız yedim.callan da 20/21 olacak bugün.slim in 6 te 3.haftadayım 3 haftası kaldı.ölçülerimi almıştım birde program bitince alıcam.
annem zayıfladın diyor ama ben sadece kendimi dinç hissediyorum yoksa kıyafetlerde bir değişiklik yok.belkide kortizonun etkisi daha tam olarak çıkmamıştır vücudumdan.belki de birden zayıflarım ne dersiniz?

eveeeet nete düzenli girdiğim ve callaneticsimi düzenli yaptığım zamanlar geri geldi sonunda:KK9:
temizlikti yemekti callandı derken canım çıktı bugün,herkese kolay gelsin :KK66:

bugün 2.yi yaptım. ilk yaptığımda 7 gün yapmıştım ve baya incelmiştim popom kalmıştı, bacaklarım sıkılaşmıştı ve belim incelmişti herkese tavsiye ederim:)

bende dün başladım. ben de özellikle karın hareketlerini yaparken zorlandım. Daha öncesinde plates yaptığım için belki hareketleri yapamama gibi bir durum olmadı.1/21:)) ölçülerimi aldım , tartıldım zaten yaklaşık 1,5 aydır kilo vermeye çalışıyorum benim sorunum bacaklarım. onlar incelse yeter bana şu anda 53 kiloyum boyum 157 hedefim 47 olmak. umarım faydasını görürüm hazirana kadar incelmem gerekiyor

bende dün başladım. ben de özellikle karın hareketlerini yaparken zorlandım. Daha öncesinde plates yaptığım için belki hareketleri yapamama gibi bir durum olmadı.1/21:)) ölçülerimi aldım , tartıldım zaten yaklaşık 1,5 aydır kilo vermeye çalışıyorum benim sorunum bacaklarım. onlar incelse yeter bana şu anda 53 kiloyum boyum 157 hedefim 47 olmak. umarım faydasını görürüm hazirana kadar incelmem gerekiyor

hoşgeldin diyelim o zaman:) kilo verdirmez ama vermiş kadar inceltir,bacakları inceltiyor bi de şekillendiriyor,çoook güzel görünüyor,doğru yerdesin:KK34:

X