Çalışmalara başlayan arkadaşlara:))

cevizlikek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Haziran 2010
352
1
Sorum biraz garip gelebilir ama merak ediyorum kızlar..şimdi hep çalışmalara başladık başladık diyoruz da..her gün mü deniyorsunuz tutması için yoksa gün aşırı mı .. ramazan ramazan her gün çekilir mi görev gibi ...bi de yastık mutlaka koyuyor ve bekliyor musunuz öyle ?:kedi:bi yol gösteriniz lütfen özellikle hamile kalanlar..boshayallersmile

evet ya ramazanda zor oluyor
bizde çalışmalara başladık ama o işin çocuk için yapıldığını bilince zevkide kaçıyor
bir görev gibi
yastık olayı zaten başka bi dert
yok mu bize yardımcı olcak kise

adet tarihinden sayarak 13 ve 17 günler arası ister hergün yap istesen günaşırı ama tutma ihtimali yüksek günler 13.17 günler benimki 13.gün tuttu :jeyyar:
yastık başka bi sorununuz yoksa ve bebek gerçekten istiyosanız yastık koyup bacaklarınızı uzatıp enaz yarım saat bekle
rabbim hayırlısını versin inşallah çok beklemessin

ya ramazanda olmuyo zaman kalmıyo inanki rehavet çöküyoki üzerimize mafoldumben
elimde keçiboynuzu pekmeziyle dolaşıyorum artık kaydirigubbakcemile3 3 ay yumurtlama dönemlerinde hergün oluyordu ama bu ay hiç ümitli değilim 2 günd bir olsa ona bile şükür :kedi:

ramazanda çok zor oluyor evet ama sırf bebeğim olacak düşüncesiyle karnımı doyurmadan kalkıyorum ancak öyle rahat oluyor bu ay güzel çalıştık ama benim kafam çok karışık tam stresli döneme denk geldi inş yinede işe yarar.

aynen arkadasım ya cocuk için aypınca zevki kacıyo ve ramazan sebebbiyle bendede esimdede isteksizlik haliıle öle pekmez mekmez içimemki bu sıcaklarda gündüz harlarım vallahi biz bu iki kere deneyebildik adet günüme 4 gün bu gecede yapalım belki bu geceden tutar dedik ama malaesef esim cok yorgundu yat sen dedim ve hiç itiraz etmedi hayırlısı mevladan bakalım

anacım yemeği yer yemez uykum gelio benim..gözüm adamı falan görmüyoki çocuk yapalım...yumurtlama günlerimi kaçırmayım baribilmiyorumkismile gün aşırı olması sprem kalitesini artırırmış bende duymuştum bunu bacaklarımı havaya dikiyorum ben..ama yarım saat çok bana doktor 5 dk dedi..zaten onlar çok hızlılar dedi

Bizler Çokmu Abartıyoruz Acaba Kızlar
Sonuçta Rabbim Ol Deyince Elbette Olacak
Ayakları Filan Havaya Dikip Bekletmek Çok Sıkıcı Yaaa
Keşke Herşey Türk Filmlerindeki Gibi Olsaymış -tatlicadiarzu-

bu hafta sonu bizim için kıritik günler başlıyo ama işin kötü yanı kayınvalidemlere gitmemiz gerekiyo ooooooooooofffffffffffffffff
bunun bacakları dikip yatması var ramazanı var banyosu var var da var
eşim olsun canım nolcak diyo ama nasıl olcak çok merak ediyorm

aman aman Allah kolaylik versin.Ama keske tam da yumurtlama döneminde gitmeseymissiniz yaaa

iki taraftada sıkıntı yoksa yatıp beklemekten başka çare yok keşke bi sorun olmasada tek sorun beklemek olsa kızlar
inşallah rabbim fazla bekletmez ben 18ay bekledim ne kadar zor olduğunu biliyorum ama ölede saatlercede yatmadım =))
ilaçlar bitkisel kürler kullanmadan gelir inşallah bebişleriniz
sadece inanın ve isteyin

herkese teşekkürler kızlar bizde de aynı sorun baş gösterdi RAMAZAN ne yapalım mübarek ay eşim yemekten sonra uyukluyor zavallı ben de öyleyim ama yumurtlama günlerim kaçsın istemiyorum her ay hüsran zaten..işin kötüsü kaynanam kalmaya gelecek yarın yarın da yumurtlama günüm başlıyor herhalde anladı da geliyor haspam:))öff ki ne öff...yastık olayını denicem bu ay ama tabi fırsat bulursak..

bugünde görümcem bende..bugün yumurtlama günüm..kocam diyoki saçmalama ayıp misafir var dio.ufff:)

amaan çocuk için deyince olmuyodu, ortasındakaydirigubbakcemile3 ikimizde başlıyoduk gülmeye, saldık bizde zaman falan hesaplamıyoruz şimdi.

Bizler Çokmu Abartıyoruz Acaba Kızlar
Sonuçta Rabbim Ol Deyince Elbette Olacak
Ayakları Filan Havaya Dikip Bekletmek Çok Sıkıcı Yaaa
Keşke Herşey Türk Filmlerindeki Gibi Olsaymış -tatlicadiarzu-

evet keşke çocuk yapma işi filmlerdeki gibi şıp diye oluverse kaydirigubbakcemile3

acıkcası kızlar bana yumurtlama günü hesabı yapma ve ayakları dikip bekleme gibi şeyler çok saçma gelmeye başlıyor artık.:umursamaz:
anneannemle konuştum gecenlerde bebek konusu açıldı yumurtlama günlerinde ilişkiye girmemize rağmen olmuyor işte anneanne allah vermiyor dedim yumurtlama günü ne bee tavuk musun sen dedi anneannem bana yakaydirigubbakcemile3
eee sen napıyodun ya dedim yavrum biz eşlerimize bile adet olduğumuzu öyle aleni bi biçimde söylemezdik utanırdık kaldıki yumurtladım bugün yapalım diyelim ne zaman denk gelirse yapardık ev zaten kalabalık bir an önce abdestlenirdik sabahın köründede tarlaya çalışmaya giderdik ama diğer ay hamile olduğumuzu öğrenirdik dedi.boshayallersmile
sonra allah nasip etmişse her şekilde olur komşumun kızı benim gibi 3 yıllık evli 2 kızı var biri 2 yaşında diğeri 6 aylık nasıl oldu bende anlamadım dedi eşimle banyoda suyun içinde olmamıza rağmen tutmaz diye düşündüm korunmak istemedim ama hamile kaldığımı öğrendim dedi.
ben artık oluruna bıraktım ben istediğim kadar dikkat edeyim veren allah vermedikçe olmayacak.mafoldumben

slm kızlar ...aynı yöntemleri bende yaptım...gün aşırı daha kaliteli oluyomuş bende duymuştum bunu denedik,ayaklarımı kaldırdım ama yastık koymadım.....derencğim yok ya niye abartalımki işte istiyoz minick bi bebeiş olsun evimizde mutluluğmz kat kat artsın...tabik rabbim ol deyince olur ama biz tedbirimizi alalım takdiri rabbmie alalım öyle değilmi canlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…