Çalışmalara başlayan arkadaşlara:))

ınanın kızlar saydıgınız butun hersey bızdede var.sıcakkk oruccc yorgunluk...ya bende dıyorum esıme hadı gorev basına:bbo:adam yorgunluktan mahvolmus benı kırmamak ıcın arada tamm dıo.demekkı erkeklerın genelı aynı dertten muzdarıpmıs.karnım agrıo bugunler adet gunlerım eger hamış kalırsam mucıze olur.ya bızde gun asırı yaptık 6 ay boyunca kalkmadım hemen ama yok anam hala bıse yok:1no2:herkes soruyo bebek ha bebek bende valla sıcaklardan dolayı saldık gıttı.Rabbım nezmn nasıp ederse dıom.

( ppty87 ) tatlım keşke o zamanlardaki gibi olsa herşey
ozamanlar herşey çok doğalmış
sular temizmiş gıdalar şimdiki gibi zararlı değilmiş
şimdi neyi eline alsan kansorojen etkisi varmış vb vb vb
yani tatlım dicem anneannelerimizn zamanındaki gibi doğal bişey kalmadı
işte o yüzden dış takviye gerekiyo malesef
sen yine birazcık dikkat et
Rabbim birgün kucağımıza sağlıklı bi bebiş verecektir inşallah

kızlar herşeyi bırakın çalışmalara devam edin...bu yola baş koyduk ölmek var dönmek yok...kocaları uyandırın iftardan sonra.. hücummmmmmmmmmmmmlülülülülülüsositososito

vallahı kızlar benımkı ıftardan sonra koltukta uyuyup kalıyo..tabı yumurtlama donemı ...kalk dıoyuem dusa gırde kendıen gel...cok zor oluyor ramazanda ...aynen gorev gıbı bıd ebenım esım geced ecalsıyor sukur bu ay yumurtlama gunduze geldı..ıhslahhh kızlarrr hepımızın bebekelrı hemencık gelrı saglıkla

vallahı kızlar benımkı ıftardan sonra koltukta uyuyup kalıyo..tabı yumurtlama donemı ...kalk dıoyuem dusa gırde kendıen gel...cok zor oluyor ramazanda ...aynen gorev gıbı bıd ebenım esım geced ecalsıyor sukur bu ay yumurtlama gunduze geldı..ıhslahhh kızlarrr hepımızın bebekelrı hemencık gelrı saglıkla

Aiyy nasıl anlıyosunuz yumurtladığınızı yaa
Benim Dün yumurtlama günümdü takvime göre
hiçbişey olmadı bende ne akıntı nede başka bişey
ben niye anlamıyorum ki acaba bilmiyorumkismile

merhaba ben yenyim aranızda bizde başladıkda bu yumurtlama nasıl hesaplıorsunuz acaba?

kızlar yumurtlama adetten sonra kaçıncı günler acaba bile varsa yazabilirmi?

eğer adetleriniz düzenli ise yani 28günde bir düzenli adet oluyorsanız
en kısa zamanda eşiniz sperm tahlili yaptırsın
yumurtlama tarihleri değişebilir adet tarihinizden sayarak 9.günden başlayın ama en yoğun 13 ve 17. günlerdir

arkadaşlar ben biraz kaderciyim galiba..bizimde elbet bebek sahibi olmamızın bir vakti var diye düşünüyorum..yoksa beklemelerle yastıkla olacak iş değil.bana doktorum 11 ile 19uncu günler arası dedi ve günaşırı diye birşey yok fırsat buldukça dedi..yatakta beklemene de gerek yok dedi..eğer bakarsanız spermler saatte bilmem kaç m,lyon kilometre yapıyorlarmış.neyse umarım rabbim bu mübarek ayda dualarımızı kabul eder ve bizi tez zamanda bebeklerimize kavuşturur (AMİN) dediğiniz gibi keşke filmlerdeki gibi olsa..

kizlar gercekten ramazanda calismalar iki kati daha zormus yemekten sonra insan hem yorgun oluyor hemde o isi yapmak beklemek banyo derken neredeyse sahur vakti geliyor sonra sabah erkenden ise guce gitmek dinlenmeye vakit kalmiyor.Yastik olayina bende olumlu bakiyorum simdi hemen kalkinca butun spermler akip gidiyor zaten her ay sadece %25 sansimiz var onuda kaybetmemek icin elimizden ne gelirse yapmaya calisiyoruz.

Arkadaşlar Merhaba, bende aranıza yeni katıldım. Bende 2 yıllık evliyim yaklaşık 7 aydır korunmuyoruz ancak gebelik olmuyor. İkimizdede herhangi bir sorun yok. Bir defa klomen kullandım ardından çatlatma iğnesi vurundum fakat gebelk olmadı. Tekrar doktora gittim ve çatlamış yumurtan var zaten dedi tekrar iğne vurmaya gerek yok dedi fakat bana Progestan hapı yazdı (10 gün için) eğer gebelik oluşumu var ise hücrenin rahime tutunması ve adeti düzenlemesi için yazdı. Gün aşırı ilişki önerdi doktorum. Şimdi de normalde regl olmam gerekiyor ve 2 gün gecikti. Aranızda bu progestan haplarını kullanan ve adeti geciken varmı??

X