Çalışan anneler Corona virüsü tatilinde ne yapacak?

Ben kendi adima ogrencileri evimde agirlayip ozel ders yapacagim sinif ogretmeni olarak. Belki sizin cevrenizde böyle kişiler vardır bir araştırın isterseniz.

virus bir tek sizin eve mi giremiyor? ben boyle sacma sey duymadim. milletin cocugunu da tehlikeye atmayin bence.

Ben kendi adima ogrencileri evimde agirlayip ozel ders yapacagim sinif ogretmeni olarak. Belki sizin cevrenizde böyle kişiler vardır bir araştırın isterseniz.
Yok daha neler iyi bisey yaptiginizi mi dusunuyosunuz.bende ogrencilerimi dusunuyorum tatil onlara herseyi unutturacak ama boyle bisey yapmam.tatilin amaci okuldan degil birbirimizden uzak durmak

Hic kimseden yardim alamiyorsaniz ,ya siz ya esiniz yillik izin kullanicaksiniz . Yada gonderdiginiz kresin ogretmenleriyle gorusup , evde bireysel bakmasini rica edebilirsiniz. Sonucta tanidik birisi .
Yani cogunluk icin gerekli bir tedbir malesef .
Cocuklar hic dikkat etmiyorlar ellerine okulda . Ne kadar yikasalarda , etraf pis , elleriyle dokunup ellerini agizlarina alabiliyorlar . Cocuklarin bir kismi dikkat etse de , diger cocuklar dikkat etmiyor. Ayni ortamda bulunuyorlar.

Bence mecbur olmadikca kimse evden cikmamali bu saatten sonra. Sakin ortamda belki daha az yayilim gosterir .umudum bu yönde.

Öğretmenlere yazı geldi bulundukları ili terk etmemeleri yönünde.

Siz idealist düşünüyor olabilirsiniz ama işgüzarlıktan başka bir şey değil bu.

Öğretmenlere yazı geldi bulundukları ili terk etmemeleri yönünde.
O biletleri tüketenler genellikle üç haftalık tatili olan üniversite öğrencileri. Hanımefendi düşüncesiz bir öğretmen tanıdığından yola çıkıp gereksiz bir genelleme yapmış herhalde.

O biletleri tüketenler genellikle üç haftalık tatili olan üniversite öğrencileri. Hanımefendi düşüncesiz bir öğretmen tanıdığından yola çıkıp gereksiz bir genelleme yapmış herhalde.
Haklisiniz. Bütün öğretmenler yer değiştiremez istese de çoğu yerleşik zaten bir de bilet tüketecek kadar çoğunluk degil. Üniversite öğrencileri ailesinin yanına gidiyor ama bu bile bir tehdit..

bazen yaptığımız işin hiç de hayati olmadığı nasıl da ortaya çıkıyor değil mi?
sağlık personelinin Allah yardımcısı olsun.
Açıkçası ben ilk hafta değilse bile ikinci hafta izin kullanmak durumunda kalacağım sanırım.
Tabi sonrası da belli değil..
İnşallah salgına dönüşmeden biter..

Çalışmıyorum, ama duyduğumdan beri ilk düşündüğüm çalışan anneler oldu
Çok zor..

Sokakta mi kalsın çocuk? Gelsin birlikte kitap okuyalım ayrıca illa çocuğunuzu bana getirin demiyoruz

kac cocuk toplamayi dusunuyorsunuz evinize?

okullarin tatil olmasi okuldan degil insanlardan uzak durmak icin hanimefendi siz hangi mantikla boyle konusuyorsunuz?

Siz idealist düşünüyor olabilirsiniz ama işgüzarlıktan başka bir şey değil bu.
Para aliyor olsam haklısınız. Evimde sınıf açmıyorum, annesi çalışan çocuğu evimde misafir ediyorum. Bakiciyla oturup tv izlemesiyle benimle kitap okuyup ders çalışması daha makul bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…