Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Hepimiz aynı yoldayız.. Kolay kilo alıyoruz zor veriyoruz.
Ama sanırım en önemlisi bu yolda öncelikle moral bozmamak.
"Ben bu işi becereceğim" demekten vazgeçmemek.

Bireysel tecrübeme dayanarak verebileceğim tavsiye.. öncelikle mutlaka defter tut. Ne yedin, kaçta yedin, kaç litre su içtin..
Hangi yöntemden ne fayda gördün? Bunları görebilmek için öncelikle yazmalısın..

Sık sık yöntem değiştir, vücudun alıştıkça savunma kalkanı geliştiriyor. Misal her gece 22:00 de elma yiyorsan vücut buna alışıyor ve bu zaten gece bana mama yollayacak niye uğraşayım da yediklerini yakmaya çalışayım demeye başlıyor ve sen aniden, aynı şeyi yediğin hale kilo almış oluyorsun.

Ama dediğim gibi en önemlisi moral bozmamak. Mezunlar topiğine bak, diyet öykülerine bak.. Bir sürü insan başarıyor bu işi, onlardan biri neden sen olmayasın?

o zaman dahada süper

ay şuraya bir bakın . bu insanlar yapmış başarmış bizim onlardan ne eksigimiz var dimi?Milliyet - Böyle değiştiler

Ay evet di mi aebenim..
Daha önce KK da görmüştüm bu linki.. İyi ki tekrar vermişsin.. Ben bunu hemen favorilerime ekliyorum.
Ne zaman modum düşse hemen bu linkebakacağım.
Moral için, gerçekleri görmekten daha ne iyi gelebilir ki insana?

Ay kedinin yıkandığını da ilk sende duydum..
Tembel kedi mi o? Kendini temizlemiyor mu?
Benim de var 2 yeğenim.. Biri çok titiz. Diğeri pasaklı. Titiz olan önce kendini temizler sonra kardeşini..
Ohhh ellerine sağlık.
Öncelik patilerde.. o kuyruklu meleklerde.. kurban olurum onların hepsine ben.
Ne güzel bunları duymak senden, moralin bozulmasın hiç.
menengiç kahvesine eşim bayılır ben sevemedim
ben şimdi sade türk kahvesi yapıp içtim ikizler uyuyor kızımda dershaneye gitti
Afiyet olsun şimdiden.. Ben de yapayım hemen canım çekti.

Yaşasın özgürlük!
Her gün tartılma cezam an itibariyle bitmiş bulunuyor ve bugün tartılmıyorum. Oley be!

günaydın güzellerrr

Mutlu ve az yemeli hafta sonları..
Dağıtmayalım arkadaşlar.. önümüz yılbaşı..
Haftaya Cuma günü de mutlu olalım.
saol canım
ben mesaideyim çay çay çayyyyy bugünkü menüm dermişim

menengiç kahvesine eşim bayılır ben sevemedim
ben şimdi sade türk kahvesi yapıp içtim ikizler uyuyor kızımda dershaneye gitti
afiyet olsun bende pek alıştım türk kahvesine yaa
her gün akşam içiyorum hafta sonlarıda sabah pek zevkli oluyo yaaa

Günaydınnnn herkesee mutlu hafta sonları

günaydın canımm

aaaaaa
kızıyorum ama
kötü düşünmek yokkkk
ne demek lanet
biz herşeyden herkezden önemliyiz önce bunu yerleştir beynine şiko da olsak zayıf ta olsak
biz her halimizle bir kadınız
kadın olmak muhteşem bir şey
daha çok yazarım da işim gücüm var
KENDİNİN FARKINDA OL
canım
kızma bana
ve mutlu ol
belki yarın yok

zayıflamak bebek oyuncağı
eğer mutluysa insan kendine güveniyosa kral da kraliçe de o

haydi bugün en yeni gün ve yapman gereken şey çok basit zayıflamak
birazcık dengeli besleneceksin biraz da spor
işte bu kadar basittttt

öptüm sizzziiii

kendini temizliyorda ben arada güzel koksun diye yıkarım tırnak makası var tırnaklrını kesiyorum aşısıları yapılcak b kızımın gelmesini bekliyorum
bir yerden duymuştum iç parazit için ilaç varmış içiriliyormuş bir bilgin varmı

DEMİN KAHVALTI SONRASI Bİ TARTILAYIM DEDİMM öylesinee ama insanın yinede sinirleirni bozuyor böyle aralarda tartılmak cumaya kadar tartılmıycamm
kızdım kendime durup duruken niye tartılırsın kiii dedim.

oo maşallahh allahh uzun ömür versinn

afiyet olsun sana da bizde çaya talimmmm

Yaşasın özgürlük!
Her gün tartılma cezam an itibariyle bitmiş bulunuyor ve bugün tartılmıyorum. Oley be!
haydi gözün aydın
ya ne biliyomusun ben gece çok su içiyorum nerdeyse bir litre sabahları bu yüzden tartılmıyorum
perşembe yatarkende su içmeyi bırakıyorum sabahına az çıkayım diye

o gün susuzluktan ölüyorum:18:

ben bu yüzden her gün tartılmıyorummmmm

bu arada su içmeniz nasıl kızlarrrr

günaydın ...

hafta sonu ben kendime erkenci diyordum ama siz benden önce kaynatmışsınız bile .
ama bende boş durmadım .küçük kızı dersaneye, oglanı baskete , kendimide pilatese yolladım ..

en az 2 lt bitiriyorum benn ama genelde 3 lt içerim

günaydın ...

hafta sonu ben kendime erkenci diyordum ama siz benden önce kaynatmışsınız bile .
ama bende boş durmadım .küçük kızı dersaneye, oglanı baskete , kendimide pilatese yolladım ..
vay vay vayy
sende epey iş yapmışsın canım ya

en az 2 lt bitiriyorum benn ama genelde 3 lt içerim

ne kadar çok su o kadar geç yaşlanmaaaaa

az kalmış fadimem marta ...
oy duyguların hepsini yaşadım canım zamanında . iyi gelin olmakda iyi deyilmiş buna karar verdim . burda bir koç akrabamız olsa bile dışardan gelenlerin ilk ve daimi aderesi biziz .
senin 4 müydü yavru fadimemm allah bagışlasın . bide patili yavrun var anladıgım kadarıyla .
geçen senelerde niye depresyona girdin diye sormuyorum artık .ama gördügüm kadarıyla kafana deyilde arkaya atmasını ögrenmişsin biraz geç olsada .
şunu unutma eşin bile olsa önce kendini düşüneceksin . çünki en yakının bile olsa sen ,senin için varsın .

hıım, desene bu sene sizdede var sınav maratonu
kadisim neka güzel özetlemişsin .pekde basit göründü kilo vermek gözüme .
gittin birde tokmu tartıldın banuu

kadisim ben bunuda denedim canım ,boşuna susuzluk çekiyorsun . gece bol su içince sabah tartı daha bir yüz güldürüyor . malum ben günlük tartılıyorumya herşey kayıtlarda var .tabi gece turşu yemessen .:)

iyidir dün 9 br. içmişim 2 br da bitki çayı

Son düzenleme:
spor yapmak istiyorumm dışarı çıkıp yürümek istiyorum ama mümkün degil
acaba 7 de gitsem yürüsem hava çok mu soguk olurrr

ben 6.takimdan beril
sanirim iki aylik bu zayiflama maratonu benim sinirlerimi bozdu
3 cocuk ikizler buyudu ama mercimek henuz 6 aylik
koca bir aile
benim belime basenime dolanan yaglarim ve bu uzun yoldaki baskulle olan manevi iliskimin yolunda gitmemesi
beni 34 yillik hayatimda en sinirli en alingan bir yapiya itti
sanirim istem disi kirabilen bir yapiyada sahip oldum
kuralci duzen delisi bir yapimin olmasida herseye tuz biber oldu
sanalda da olsa buradaki herkese gonulden baglanip destek olmak istedim
onlarin benim yanimda olmalari ve desteklerine ise ne kadar tesekkur etsem azdir
ama ben bir sure herseyden uzak kalmanin bana iyi gelecegine inaniyorum
bu nedenle 6.takimdan ayrilip oradaki tum arkadaslarima defalarca tesekkur ediyorum
bur50 lim
berenvildan
kelebek
mmis
gibi birr cok arkadasimi ve takimlarin kurucusu puskutttt inaninki hepinizi cok sevdim emekleriniz var uzerimde inkar edilemez
ama benim suan takima faydamdan cok zararim dokunuyor diye ayriliyorum
umarim dogru yere yazmisimdir bunlari
yazmadimsa biri dogru bir yere tasirsa sevinirim

Tabii içiriliyor.. ama benim bilgim köpekle sınırlı.. köpeklerde 3 ayda bir verilir iç parazit ilacı.. her 10 kilo için 1 tablet. Veterinerler bu iş için 30 lira alır. Ama ben veteriner ilaçları satan bir eczaneden ilacı kendim alıyorum. Çok daha ucuza geliyor.
İç parazit mutlaka.. Köpek dışarı çıktığı için dış parazit ilacı da kullanıyoruz biz 2 ayda bir. Ama kedi ev kedisiyse dış parazite ihtiyaç yok.
Yalnız benim kafam şuna takıldı.. Allah korusun o da bir can.. Düzenli olması gereken aşıları var. Veterineriniz yok mu?

E ama su da içsen illaki kalınca tuvalete gidiyorsundur. Daha önce denedin mi kilon yüksek mi çıkıyor gecesinde su içince?

Düzenli olarak 3 lt. su içiyorum ben..

Bir de garip bir durum var. İyice emin olmadan paylaşmayayım dedim ama geceleri içilen zencefil çayının (taze zencefil) kilo vermeye etkisi olduğuna inanmaya başladım.. Daha önce tarifi buraya eklemiştim.

spor yapmak istiyorumm dışarı çıkıp yürümek istiyorum ama mümkün degil
acaba 7 de gitsem yürüsem hava çok mu soguk olurrr
Kaz tüyü bir mont/yelek giyerek denenebilir belki aa emin değilim.
Hava soğuyunca ben ara verdim yürüyüşe.. Ama bakıyorum vadide yürüyüş yapan insanlar görüyorum hala..
Boyunlarına atkı da sarıyorlar. Demek ki hastalanmıyor.
Kendi adıma cesaretim yok.

Doğru yere yazmamışsın.. Bizim mesaj taşıma yetkimiz yok.
Takımına bildirdiysen yeterli zaten.
Dilerim ruh halin düzelir kısa sürede..

Çok ama saçların dökülmüş metabolizmanı bozmuşsun dedi... yeni şampuan ve bakım kürleri de aldım ama kadının listesinden beridir saçlarım canlandı resmen dur bakalım spor salonuda şart dedi belki orda harcayacağımi da hesaplamistir :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…