Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

banum regl öncesi 1 kilo artı çıkıyorum . haftaya reglde olursan kilon baya iyi olur .. sakın gevşeme aynen devam

ne formüler buluyruz dimi akrebim

hepimiz aşgı yukarı aynıyız demekki istikrarı tam yaklayamadıgımız için burdayız desenize .
hayırlı cumalar

topigin yüz karası geldi bu aralar kaynanamın gelmesiyle hiç kendimi durduramıyorum

kilom 98.6

sporum 280

bel 103

basen 114
göbek 119
gögüs 113

fadimem önceki kilonu ve ölçülerini bilemedim canım, o yüzen iyimi kötümü sonuç onuda bilemedim .:44:

kaynana faktörüde yabana atılmıycak dercededir . bol bol börek çörekmi yapıyor ?

neslişim bencede germene gerek yok sonuçda az giden kalıcı olur vede saglıklı .. yagdan gitmeside çok iyi yani hedefine gelemesende bence sonuç iyi

saol ablacımm benimde tek tesellim bu zaten,ne yapalım az gitsin kalıcı gitsin dediğin gibi

bana da yasaklandı tartı sadece cumaları buraya bildirmek için tartılacağım. zaten 1700 kalorilik bir diyetim var hiç diyetteymişim gibi gelmiyor zorla yiyeceksin dediydi 100 olurum diye düşünüyordum ama hiç oynanamış tartı... yanlız bir doluyum ki patladım patlayacam gibi

Günaydın bonibonlar..

Kaç kere indim, bindim tartıya.. 65x görmek istedim, olamadı..

Tamı tamına hiç küsuratsız 66 kilo.

Hedefimden yine uzaktayım. Ama olsun, arpa boyu da olsa yol alıyorum..

Kırmızı cümleler süper!

Bu kırmızılar da harika!
hayırlı cumalar

topigin yüz karası geldi bu aralar kaynanamın gelmesiyle hiç kendimi durduramıyorum

kilom 98.6

sporum 280

bel 103

basen 114
göbek 119
gögüs 113
Yok böyle bi'laf..
Ben okumadım bunu.. Ne demek topiğin yüz arası.. Hepimiz kendi yüzümüzün akı, karası olalım..
Senin iraden, ipin ucunu bırakmaman yeterli.. Kontrol edemediğin faktörler oluyor haklı olarak.
Bu hafta belki bir gün dikkat etmediysen, bir dün dikkat edebilsen yarı yarıya değiştirmiş olursun bir haftalık süreci..
Bravo!
800 gr çok güzel başarı bana göre.
21 paket yağ!
Böyle teknik bilgiler hoşuma gidiyor..
Hep beraber, güzel psikoloji ile güzel kilolarda olalım.
Ah buna da şükür aebenim..
Artmaması güzel tabii.. Dilerim yerinde sayma modundan çıkarsın artık..
Ya işte var bi'bildiği diyetisyenlerin..
Nihayet Cuma oldu ve tartıyı kaldırdım yerine. Bu ne kardeşim.. Sne kim oluyorsun da her gün benim ederimi söylüyorsun!
Ödem yaptı bünye belki de.. Bu haftaya güzel bir kilo göreceğinin müjdesidir dilerim..

Değerlendirme & PLan

Neler oldu?
Geçen hafta bugün lapa sonrası 66.4 e düştüm.
Cumartesi 67 oldum.
Pazar itibariyle akşam yemeğini 19:30 a çektim ve sonrasında bir lokma bile yemedim.
Bu hafta lapa yapmadım.
Ve bugün 66 kiloyum.
En yüksek kilom 67 olduğuna göre net 1 kilo vermiş oldum.

Neler olacak?
Akşam yememe olayına haftaya Cuma gününe kadar devam.
Yılbaşı gecesi mola.
Yılbaşı ertesinde karbonhidrat alımımı yarı yarıya azaltacağım.
Cumaya kadar asla tartılmayacağım.
4 Ocak hedefime ulaşmak için 600 gr vermem gerekiyor. Bakalım olacak mı?

güzelim 1700 kl çok deyilmni?
Günaydın bonibonlar..

Kaç kere indim, bindim tartıya.. 65x görmek istedim, olamadı..

Tamı tamına hiç küsuratsız 66 kilo.

Hedefimden yine uzaktayım. Ama olsun, arpa boyu da olsa yol alıyorum..

tebr,ikler püsküütüm. hemde sanal manal deyil .

abovvv manşete bak

...ama manşettede bir ayrıntı gizli ''BU HAFTA ''

tebrikler akrebim hak ettin bacım

emme bende önümüzdeki haftaya sıkı geliyorum heberiniz olsun

Son düzenleme:
Teşekkürler aebenim..

Kırmızıya bravo!!!

Her zamanki gibi ayrıntıyı süper yakalamışsın.

O zaman ikilinin yarışı devam ediyor, doğru mu?

Ben de katibe, gazeteci olarak yine manşet atarım o zaman.. Heyyoooooo

Ben o manşeti göremiyorum amaaa

Bu sabah ben de kaç kere çıktım baskülün tepesine hani dedim belki ucundan da olsa görürmüyüm 62 yi ama olmadı maalesef çizelgemdeki rakama gelemedim..Bu hafta evde yicem akşamımı en azından ekmek yerine salata yeşillik olur listemde..

Oleyyy bugün yarın öbür gün diyet tatili hatta diğer öbür gün dee

İyide şimdi de canım bişii istemiyor hani 62 ye az kalmış durumlarındayım yaa ayy heycan yaptımmmm

bana uyar haftaya yarış ,akrebim sennedersin .?
artık 63, 64 den sıkıldım 62'li rakam görmek istiyorum baskülde ve bunun içinde beynime format atıldı efem ... beyin deyince ,sahi kadisim nerdesin ????

Son düzenleme:

heyecanını hafta sakla akrebim, bu sefer menşetler benden yana olacak

Son düzenleme:

Ben senin tam tersini yapacağım..
Yılbaşı gecesi zaten molanın efendisi gelecek..
O nedenle bugün, yarın, Pazar ve hatta Pazartesi bütün gün yine aynı düzende beslenmeye devam.

banum regl öncesi 1 kilo artı çıkıyorum . haftaya reglde olursan kilon baya iyi olur .. sakın gevşeme aynen devam

bende şişiyorum ablaa , zaten dünki ekmegi yemeseydim akşam keisn 68 i düz görürüdüm
şuna bakya 65 den 69 nasıl fırlaıdm anlamıyorum yanlış dyetlerr (( sonrasııı sonuç bu oluyor işte

bende görümeiyorum burada ne varr

62 miiii bend eistiyorum 62 yi, 60 ı hatta 588:18::18::18::18::18::18:
tebrik edeirm akreppp seni

wuuuuuuuu şimdi görüdm manşeti sperr yaaaaaa süper bende orada ismimii görmek istiyorumm yaaa

1 kilo için tebriklerrrr
600 gr da veririrsin zatennn haftayaa
akşam yememekk yaradı sanırım

börek çörek çig köfteiçli köfte
karşımda yiyorlar bazen dayanamayıp azda olsa yiyorum
2 kez pilav üstü kırmızı et vedim dügünde
bu hafta dikkat ediyorum kaynanam kızına gitti

bende artık ne yapıcagımı şaşırdım benle spora başlıyan kadının teki tam 36 kilo verdi 1 yılda

1 kilo için tebriklerrrr
600 gr da veririrsin zatennn haftayaa
akşam yememekk yaradı sanırım
Yılbaşı molası olmasaydı ümitli olurdum ama pek değilim açıkçası.. O yüzden daha sıkı sarılacağım diğer günlerde..
65x e bu kadar yakın olup yeniden sağlanıp kaldığım 66x lerde dolanmak istemiyorum açıkçası..
Herhalde yaradı masumcm. Çünkü bu haftanın tek değişikliği bu oldu.
76.7 yim kizlar gelemedim ozUr
Özür diliyorum kadiscim, ben önceki kilonu hatırlamıyorum.
O yüzden yorum yapamadım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…