Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ne iyi olmuş sigarada yöntemin tutmaması..

Bile bile kendin zarar vermemişsin.. Ama sana hak vermiyor da değilim.. Sigara içmeyen biri için, sigara içenlerle aynı ortamda bulunmak zorunda olmak gerçekten zor.

Keşke herkes bıraksa, diyeceğim.. ama olmuyor işte.

6-7 ay önce andeva hastanelerinin yemekhanelerine bakıyordum genelde yıldız da duruyordum. çok iyi bilirim soğuksuyu sakin yerler oralar bana ankarayı hatırlatıyor...

aaaa bak şimdi bana ne kadarda yakınmışsın. keşke daha önce tanışsaydık demeden edemedim kendimi.

Akşam yemeden geçince, sabah aklıma sen geldin dur bi tartılayım dedim..Ayy tartıdaki rakam çok şaşırttı beni neesee hatta o şakınlıkla yarını tartı günü gibi düşünüyorum hep bakalım cuma nasıl olucak sonuç..Gel cuma gel

aaaa bak şimdi bana ne kadarda yakınmışsın. keşke daha önce tanışsaydık demeden edemedim kendimi.

evet gerçekten çok sıkılıyordum birde ilk işimdi kimsecikler yoktu tanıdık, keşke denk gelebilseydik o dönemde şimdi taaa organize sanayideyim Allahtan haftanın 3 günü çalışıyorum...

evet mutlu olmam lazım 21 günün tutmamasına ama eşim yazın güneşten kızarıyor balkonda kışın soğuktan donuyor yine de bana hala ve hala kokuyor...

evet gerçekten çok sıkılıyordum birde ilk işimdi kimsecikler yoktu tanıdık, keşke denk gelebilseydik o dönemde şimdi taaa organize sanayideyim Allahtan haftanın 3 günü çalışıyorum...

ufff organize kulağa pek uzak gibi geliyor ama pekde değil. şehir zaten o taraflara doğru kaymaya başladı. yine de bu tarafa gelirsen uğra mutlaka

üstelik çalıştığım yer bilindik bir yer.

ufff organize kulağa pek uzak gibi geliyor ama pekde değil. şehir zaten o taraflara doğru kaymaya başladı. yine de bu tarafa gelirsen uğra mutlaka

üstelik çalıştığım yer bilindik bir yer.

olurr ayyy bir arkadaşım daha oldu bu antalya da müthişşş

evet mutlu olmam lazım 21 günün tutmamasına ama eşim yazın güneşten kızarıyor balkonda kışın soğuktan donuyor yine de bana hala ve hala kokuyor...
Eşim 1.5 yıl olu sigarayı bırakalı..
Ben de lulut kalp krizi geçirdiğinden bu yana (neredeyse 2 sene olacak) aynı eşin gibi içebiliyorum sigaramı..
Ama bizim bir şansımız var; eşimin burnunda et var..
Sen de et taktırt

Ne güzel haber!

Önce kilo alma duracak sonra kilo verme başlayacak..

Kilo vermeye başlayınca da iyice motive olunacak ve hedefe ulaşılacak.

Nasıl, güzel plan di mi?

canımmm hem de Harikaaaaaaaaaaaa Evet ben daha önce 20 kilo vermiş biri olarak kararlılıkla üstesinden geleceğime inanıyorum ama bir türlü beyinde başlayamadığım için aranıza diyet öncesi katıldım Motivasyon gerek böyle siz süpersiniz Teşekkür ederim ..Veeeeeeeeeeee katkılarınızla kilo verme sürecim BAŞLAMIŞTIRRRRR

güzelim şimdi vücudumdaki tüm etlere bırakın gidin artık beni diye kin beslerkene sen bana et taktırt mı diyorsun oldu gelen tek bir gr bile beni çok sevip terketmiyor hata yerleşiyor kolonileşiyor eminim 1 gr et taktırtırım burnuma sonra nefes alamam.... içerim ulan bu mereti yinede ete hayır (acaba gidip adana yesem yerken eti ikna etsem gidip burnuma mini mini bir parçası yerleşse tabi benden habersiz :)))))))

Bayılıyorum böyle mesajlara!

Neden burada olduğumu şu dakika hatırlamam gerekiyordu... sayende hatırladım..

Yok, o işe yaramaz bence..

Sigara kokusundan kurtulayım derken bu sefer ömür boyu adana kebap koklayacaksın..

Sonra rejim de güme gider.

Yok, o işe yaramaz bence..

Sigara kokusundan kurtulayım derken bu sefer ömür boyu adana kebap koklayacaksın..

Sonra rejim de güme gider.

eminim sigara kokusu yerine her zaman adana kokusu duyabilirdim. unutma ben antepliyim zaten haftanın 1 günü kesin fazlasıda mümkün olan bir geçmişim var

hadi canım sendeeeeee
hakkat mi yine verdin süper bu
ben dün akşam kebaptan sonra tartılmadım bile bu sabah
cumaya kadar da tartılmak yokkkk

ama eminim ki 76lı bir rakamı göreceğim 76.9 da olsa olacak bu 76

Bu çok güzeldi ya et taktırt

ayy bu daha da güzel sen adana ye adana süper çözüm

şaşırdığına göre verdin sanırım sevindim canımm

hadi bakalımmmm mesajlarının devamı bekliyoruz

ya zor bir mevzu
yani
ben sigara geçmişimi anlatayım
lisede tek tük
ünvde sürekli
evlendim günde 3 tane falan
en son günde bir tane akşamları keyif için içiyorum
ben de bunu bırakamıyorum
başka zaman canım çekmez içmek istemem
ama akşam hava karardığında balkonda keyif yapmak pek güzel yaaaa

offf 28 aralık a 2 gün var:18::18:,özellikle hedefimi düşük tutmuştum,ve kendi kendime nasıl olsa fazlasıyla veririm üstelik cafede bide hava atarım diye düşünüyodum ama ben 3 haftadır 79 lardan bi türlü kurtulamadım,2 haftada 200 gr verdim sadece şimdi hedefime ulaşmama cumaya göre 1400 gr var:18::18:

acaba bünye 2 haftadır uyku modunda bu hafta bi uyanışa geçermiki gel cuma gelll:18:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben bu listeyi görmedim ama ya

bu cumaya ekleyin beni de lüppen
76.9

4 şubat 75,9

hadi canım sendeeeeee
hakkat mi yine verdin süper bu
ben dün akşam kebaptan sonra tartılmadım bile bu sabah
cumaya kadar da tartılmak yokkkk

ama eminim ki 76lı bir rakamı göreceğim 76.9 da olsa olacak bu 76
Sus sus çaktırma
Nasıl zıpladım sabah sevinçten zaten
Merakla ve de şımarıklıkla bekliyorum yarın ne olacak diye..
Dilerim sen de Cuma günü 76x i gör kadiscim..
Ah ne güzel bir şey böyle sigara içmek ki... ben senin yerinde olsam "sigara içiyorum" demem..
Darısı başıma.. Amin.
Radikal bir değişiklik yapmayı düşünebilirsin bence..
Ne yaptığını bilmediğim için örnek verebileceğim sadece canım..
Misal; bu iki gün karbonhidrat yeme..
Misal; son yemek saatini erkene çek..
Suyu arttır.
Bir şaşırtmaca istiyor belki de bünyen.. :44:

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben bu listeyi görmedim ama ya

bu cumaya ekleyin beni de lüppen
76.9

4 şubat 75,9
kadiscim listemiz hepimizin kullanımına açık..
Sen de kendi hedefini, istediğin tarihi ekleyerek listeyi güncelleyebilirsin..

şu anda diyetisyen kontrolündeyim canım,3 ana 4 ara öğün şeklinde...ama dediğin gibi 2 gündür sabah dışında kh yemedim,genelde pro ağırlıklı menülerim,suyu yeşil çayı artırdım,bide yemekten sonra kocişle tempolu yürüyüşe başladık,bide her wc ye gidişimde 100 kere zıplıyorumm

bakalım cumaya etkisi ne olucakk:26::26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…