Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

şaşırdığına göre verdin sanırım sevindim canımm
Evet evet evet teşekkürler canım

Yaa aynı duygu ve düşünceler ile ben de düşük tutmuştum ama işte son kilolar yavaş gidiyor canım sıkmamak lazım strese girmemek lazım..Bakalım cuma belkide güzel hedefe yakın bir kilo olur benim için..
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ben bu listeyi görmedim ama ya

bu cumaya ekleyin beni de lüppen
76.9

4 şubat 75,9

Listenin aslını bulup alıntı yapıp orjinalini bozmadan ekleyebilirsin kendini şekerim..
Şimdi çıkmam lazım yoksa yapardım hemencecik..

Akrebim bununla ilgili yazmayı unutmuşum..
Böyle bir morale ihtiyacın vardı.
Dilerim Cuma günü çizelgendeki güncel kilon, reel kilon olur.. (En az)

Güzel müdahaleler yapmışsın T_N cim..
Dilerim Cuma günü etkisini görürsün..

Geçenlerde burada masumla konuşmuştuk.. İkimizin de bu ara öğünler konusunda ortak deneyimimiz var..
Bunu da yazayım yeri gelmişken.
Ben de eskiden 3 ana+3-4 ara şeklinde besleniyordum ve kiloyu da öyle verdim.
Ama artık bu etki etmiyor. Bir müddet dayandım ama istediğim gibi gitmeyince ara öğünlerin hepsini iptal ettim (gece olanlar hariç)
ve kilo vermeye başladım.
Sonra yine duraklama dönemi ve şu anda, 3 gündür gece ara öğünlerini de iptal ettim ve yine kilo vermeye başladım.

Yanlış anlaşılma olmasın lütfen.. Bunlar genel doğru olamaz. Sadece bana ait tecrübelerin paylaşımı..

Son düzenleme:
ben yokum hepinizin çenesi düşmüş
ama benim yine vaktim yok ne mesajları okumaya nede cevap yazmaya ...

bizde seni seviyoruz güzelim senin kalbinin güzelliği hareketlerin düşüncelerin konuştukça örnek alınası nitelikte bırakma bizi...

oyy güzelim ne ettin sen ,cok duygulandirdin beni ALlah razi olsun o siizn güzelliginiz ,misafirlerim gelecek herseyi hazirladim bi bakayim dedim ne var ne yok ve bu mesaji gördüm

bu arada misafirlerim bayagi uazkatan geliyor kalicaklar bir gece,misafir dedigimde halam ama tanimiyorum cocukken görmpüsüm hatirlamiyorum bile evime ilk defa gelicek e tabi panik yapti hahha bir haftadir ugrasiyorum temizlikdi oydu buydu ve ne oldu biliyonuzmu hehehhe tam 2 kilo vermisim kossuturmacadan :) 77 kilo olmustum yine 75 e düstüm sükür ama bu dönemde cok iyi anladigim birsey oldu oda kesinlikle kiloyu kafaya takmamak ,takimdan ayrildigimdan beri ne dogru dürüst tartildim nede dikkat ettim önüme ne gelirse yedim ama hic düüsnmedimkilo alicam diye sonra da iste hareketim artinca kendiliginden gitmis oldu 2 kilo :)

kadisin dediği bir kişide daha ispatlandı böylece..
beyne doğru komut gidiyor demek ki..
tebrik ediyor ve devamını diliyorum mumuşum..

kadisin dediği bir kişide daha ispatlandı böylece..
beyne doğru komut gidiyor demek ki..
tebrik ediyor ve devamını diliyorum mumuşum..

ins püsküütüm yine kafaya takmamak icin tartidan uzak kalmaya calisiyorum normalde kilo vedigimi görünce tartinin baisndna ayrilmazdim,oysa bu sabah cikmadim hic amann dedim neyse ne :) zaten Allah izin verirse ayin 8inde spora basliyorum b fit gibi konsepti ins iyi gelir

Akrebim bununla ilgili yazmayı unutmuşum..
Böyle bir morale ihtiyacın vardı.
Dilerim Cuma günü çizelgendeki güncel kilon, reel kilon olur.. (En az)

Sorma canım o çizelgedeki rakam gibi bişii gördüm zaten dee işte Cuma'yı beklemem ondan..Daha fazla olabilirmi ecebaa diye

Ooo tebrik ediyorum canım devamı gelsin inş..

Universite de ne cok uyurdum simdi ise gunde 6 bilemedin 7 saat uyuyorum ve uyumayi cok ozledim ben.ama aksam yemegini sindirmeden yatilmaz degil mi? peki aksam aksam tv bakarken yemek kac saatte sindirilir?yada mutfak bulasik temizlik dolap duzeltme yapsam kac saatte sindiririm? aksam spor da yapilmaz diyolar.eeee ne yapcaz o zaman.cozumu bız bulduk aksam yememek degil mi kizlar.peki ben 3 catal makarna 3 kasik yogurt 3 lokma ekmek biraz kiyma izgara az once de 3 catal yas pasta yemissem yemis sayilir mi ya?

tv izlemek için bir şey diyemem ama bulaşık yıkayarak, mekik çekmekten daha fazla kalori harcandığını biliyorum.

sindirim yediğin şeye bağlı.. en uzun sürede sindirilen kırmızı et. 6-7 saat sürüyor.

akşam spor yapma konusuna gelince.. neden öyle dediklerini bilmiyorum ancak ben hep geceleri yaparım..

Yemiş sayılırsın üzgünüm.. ekmekle makarna bir araya gelmiş.. karbonhidratla protein bir araya gelmiş.. miktarlar az gibi olsa da hepsini bir tabağa koysan hayalinde kocaman bir tabak doldurur..

Paylasim alanina neden mesaj yazamadim ben ya.o kadar yazmistim .neler olmus ben yeni gordum el insaf ya takim ucmus hepten.ne enteres insanlar var ya.emegine ellerine saglik puskutcum sen ablasin idare et onları)

Yemis olabilirim ama hic dert degil.ben yesemde almam ki kilo )hem cok cok az yedim her zamawts qibi

kızlaaar günü güzel kapattım spor yok şimdilik ama olsun az kaldı başlamama..iddia listesindeki kilom hayal tabi ama cezaya şimdiden kendimi hazırlıyorum...

arkadaslar kilo vermeye karar verdigimden beri duzenli kilo verdim
bunda emzirmem kadar diyetin ve yapabildigim zamanlardaki sporun faydasi cok oldu
10 kusur kilom gitti
ama sanirim durdu artik bu sizce ne kadar surer bu evrede ne yapabilirim
kilo veremeyince baskulle aramdaki manevi bagda bozuldu ama bu en cok benim motivasyonuma yansiyor

Paylasim alanina neden mesaj yazamadim ben ya.o kadar yazmistim .neler olmus ben yeni gordum el insaf ya takim ucmus hepten.ne enteres insanlar var ya.emegine ellerine saglik puskutcum sen ablasin idare et onları)

Aynen canım çok üstüne gelinmiş püskütümün..
Okuyorum susuyorum çünkü bi yazsam feci yazıcam ortalık iyice karışıcak Allahtan kazen girmiş devreye..
Biz burda gönül işi yapıyoruz hiç karşılık beklemeksizin sadece güzel sonuçlarla mutlu oluyoruz yardımcı oluyoruz ama anlayan lazım..
Zaten problemin ne olduğunu da çözemedim..Ortada bir saygısızlık, art niyet kol geziyor..

selam mumum 2 kilocumgun gitmrsi güzel olmuş
yahu bu b fit banda çok yakın hatta birgün denemesinede gitim ..hatta baya hasta oldum . orda duş almadım eve gelene kadar üşüttüm iyiymi. fakat baya etkili yaptıkları spor .. ilk baharda birkaç gideyim diyorum baktim kilom iyi deyilse.:44:
Yemis olabilirim ama hic dert degil.ben yesemde almam ki kilo )hem cok cok az yedim her zamawts qibi
hari,kasın kadisim
sevgli beril k,ilon duraklamaya girdiyse diyettinde degişiklik yap . işe yarar .. misal her zamanki gibi beslenme . ara yapıyorsan kaldır yada yapmıyorsan ekle.. yedigim şeyleri degiştir . biraz pro agırlıklı beslen ... farklı sparlar dene 1 hafta .. mutlaka tekrar inacektir baskül .

ne olduki ?:26: baktim eski mesajlar var .
püsküütüm arkadaşı senimi incittiler yoksa ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…