Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ben de kaçayım ufaktan..

Eskiden buraya daha çok kişi geliyordu.. Öyle olunca insan daha motive oluyor galiba.. Diyet ya da spora dair doğal olarak farklı konular açılıyor, tartışılıyor ve bu da konsantrasyonu daha yüksek tutuyor sanırım. :44:

Son zamanlarda Cafe Light değil adeta Yalnızlar Kahvesi oldu burası.. Müslüm babalık bi'durumu var..

Aaa evet evet koot..Olmayan hiç bişii yok diye düşünürken geldi aklıma var tabiki dün tesadüfen başak bişii ararken hurçların birinde görmüştüm kotumu hatta kotlarımı..Akşam onlardan birini çıkarıp giyerim/giyemeye çalışırım ve yanı başımda olur..Ben resim çekip her yere asamam ama her gün o pantolonu deneyebilirim..Hatta dur öncelikle havaya girince paçasını yaptırmak için terziye verdiğim ketenimi alayım..Onu giyince sıkıyordu hafiften karnımı ehh dedim terziden alana kadar nasılsa gider o karın da..Nerdee cıvıtınca işi o karna ekleme olmuştur..Bugün onu almalı hemen..
İçimde hafiften kıpırdanmamı oldu ne

Bendee asamamm

Kuzuu o arayı bir yaparsam bir daha bulamam kendimi..Benim her daim modda olmam lazım..Bünye almaya çok müsait

Ne güzelmiş
ben pilatese kaçıyorum . bugün karın günü . ne aksiki bende dün regl oldum bu halde ne kadar yapıcam bakalım
Şu platese de başlasam süper olucak..

Evet evet başlamalıyım şevk geldi iyice

Ayne canım..

Ama biz bırakmayalım burayı..
Bak sabah ne durumda girdim şimdi nasıl daha canlandım..

Buranın korkunç bir yan etkisi var, o da; motivasyonu yüksek tutmak, canlandırmak

Evt, içine giremediğimiz pantolonları giymek çok mantıklı. Ben geçen sene diyete başlarken üzerime tayt gibi olan(Aslında 40 beden falandı kendisi) Ama üzerimde sütun gibi durmasını istediğim bir pijamam vardı. Onunla çekilmiştim fotolarımı. Sonra da onun üzerimde daha iyi durduğunu aşama aşama gözlemledikçe öyle hoşuma gidiyordu ki.

Ay ben de çokk isterdim yiyip yiyip kilo almamayı. Ama naparsın ki bünye bu. Buna göre davrancez mecbur.

Güzel fikirmiş Püsküütcm.

Cafe sahibemiz tubis bile gelemiyor ki. Ben not bıraktım takımına, çaylarımız bitti, nerdesin diye ama çok yoğun galiba. Neyse, biz burayı boş bırakmayalım genede.

Bayanlar ben bir şey sormak istiyorum. :44: Konuları takip edebilmek adına konunun abonesi oluyoruz. O tamam. İstersek e-mail bildirimlerini açabiliyoruz, o da tamam. Ama sitenin içerisindeyken, başka konu okurken abonesi olduğumuz konuya yeni mesaj geldiğinde bunu yukarıda, bildirim şeklinde görmemiz mümkün değil mi? :44:

Müjde bugün akşam müfettişler gidiyo çoook şükür bugün son yoğun günüm inşallahhh çok yoruldum ya

kızlarrrrrr ben 6'lı kilolara düştümmmm hem de 69.3

Herkese günaydın üstü tünaydınlar!

Haftalık hedefimin de altına inmişim. Yine pantolonlar doğru söylemiş. Bu hafta 600 gr. daha çöpe gitti.

Asistanım Mr.Excel in raporunu da ekleyeyim hemen:
Çok uzun oluyor diye sadece Aralık hedeflerimi göstereyim dedim.

Bir de.. dün içine zor girdiğim kotuma zorla da olsa girip foto çektim. Her yerimden pırtlayan pörtleyen diğer benlerle birlikte giydik yani.
Şimdi kendime bir gönüllü arıyorum. Ona özelden bu fotoğrafı göndereceğim. Sonra o bana ne zaman isterse o zaman diyecek ki; giy de çek yine fotonu ben de farkı göreyim, kotun sokakta giyilebilir hale geldi mi kontrol edeyim.
Bunu yapmaya hevesli, bu pırtlangaç fotoyu görmeye midesi muktedir bir gönüllü arkadaş arıyorum.

hayırlı cumalar efenim

tubişim tebrikler canım ....

ben bugün tartılmadım göz kapaklarıma kadar şişim korktum baskülden regl 2. günüm
bu hafta 64 ve 64.5 arası takıldım .. 2 haftaya yaklaştı ara verdigim . hafta başı tekrar bismillah

püsküütüm tebrikler canım yine hedefindesin

efenim parmak kaldırıyorum foto için .. eger foto için msn yada meyl adresi vs lazımsa bende hiç biri mevcud deyil der parmagımı indiririm
fakat 2. fotu ne zamandeyilde belli bir kilo verimi sunucumda isyeye bilirim mesela 1 martda ne dersin .

Son düzenleme:
N'aptın? Dün giydin mi kotu?
Madem foto çekip asamıyorsun o zaman sana başka fikir. Daha önce bunu da uygulamıştım ben..şimdi aklıma geldi.
Yatak odası kapısının arkasındaki duvara bir tane çivi çakmıştım. İçine girmek istediğim pantolonu da askısıyla beraber o çiviye çakmıştım. Her kapı açıp kapatışında gözüm ona takılıyordu. Seni indirecem buradan ve günlük kıyafetlerimin içine koyacam diyordum, sonunda olmuştu. Ay ne sevindirik olmuştum o gün.
Kıpırtı üstü şevk devam ediyordur inşallah.
Ben bugün teraziyle gaza geldim.
Pilatesi de ihmal etme. Ben en azından havalar ısınana kadar devam edeyim diyorum. Isınınca her gün vadi yürüyüşüme başlayacağım yine. Aslında kışın da yürümek istiyorum ama cesaret edemiyorum. İniyorum vadiye bakıyorum insanlar ne giyip yürüyorlar diye. Bir türlü kafamda kıyafetimi oturtamadım. Salak mıyım neyim yahu?
Ayne canım..

Ama biz bırakmayalım burayı..
Bak sabah ne durumda girdim şimdi nasıl daha canlandım..

Buranın korkunç bir yan etkisi var, o da; motivasyonu yüksek tutmak, canlandırmak
Haklısın. Zaten daha önce zayıflamayı yine burası sayesinde başarmıştım. Bunu aklım(ız)dan çıkartmamak gerek..
Hah sen de pijamanla foto çek yeniden o zaman eczacım. Bak seni de gaza getirmiş zamanında madem..
Zaten ana kadro bizlerden oluşuyor. Bırakırsak cafe iflas bayrağını çeker.
Bildirim gelmiyor bildiğim kadarıyla.. Ama kontrol panelini arada tıklarsan abone olduğun konulara yeni mesaj eklenmiş mi görebiliyorsun. Ben öyle yapıyorum.
kilom 96.5
120 dakika sporum var
ölçülerimide sonra yazıcam
Maşallah!!! Spora bak! İki saat! Başladın ve 2 saat ara vermeden spor mu yaptın? Güne mi yaydın bunu?
Müjde bugün akşam müfettişler gidiyo çoook şükür bugün son yoğun günüm inşallahhh çok yoruldum ya

Tebrikler tubişim.
İki haftadan sonra aniden cayır cayır çözülme gelmiş bünyeye. Hem de az kalsın 68x olacakmışsın!

Diyet kardeşim gönüllü olmuş bile!
Aebenim başka iletişim bilgisine gerek yok. Buradaki özel mesajına göndereceğim hemen.
Artık kontrol sende.. Kilo gidişatıma göre sen istersin tekrar çek gönder bakacam, dersin. Ben de hemen yerine getiririm.

Kendini şiş hissederken tartılmadığın için seni tebrik ediyorum arkadaşım. Boş yere moral bozmaya gerek yok.

Bugün ben de biraz diyet yolundan saptım..:18: patikamsı bir yere girdim mecburen.. Sabah aç gidince hastaneye çıkışta oralarda bir yerlerde atıştırdım. Normalde yemediğim şeylerdi.. Neyse.. Umarım ciddi bir hasar olmamıştır.
Aman ne olacak! Böyle düşününce oluyor zaten. Geldiği gibi göndeririz..

ebrunun pilates günleri genelde belli olsada bazan degişillikler yapıyorlar .
pazartesi günleri tüm vucud ,cumaları topla tüm vucud.
diger günlerde bazan kalça yada karın günü diye günler oluyor ama onuda 1 gün önceden söylüyor ..

sadece karın gününde kalça çalışılmıyor diger tüm günlerin içinde kalça var . karın günüde 1.2. haftada 1 oluyor .

püsküütüm hani geçen gün bacak arkamda agrı var demiştimya bu agıryı kalçamın yan ve iç taraflarınada taşıdım ve hala geçmedi. sanmayın bu kötü bir agrı
bunuda farklı bir kaç hareketle yaptım .. hani sen yanlara bacak kaldırıyorsunya o tarz bişi . daha önce call le yaptıgım hareketlerden .hergün pilatesin arkasına ekliyorum 100 adet.
ayrıntılı yazarım canım özelikle basen bölgesi için bence güzel ..
ama ne yazık şimdi çıkmam lazım . en kısa zamanda ayrıntılı yazarım bu yaptıgın hareketleri

tekrar hayırlı cumalar olsun hepimiz için ..

Son düzenleme:

Ben ben gönüllüyüm bennnnnnnn

Sabah ben de giydim fitilli capri pantolonumu..O kadar zorlanmadım ammaaaaaa göbek tarafımın yağları pörtledi pantolonun üzerine doğru
Boy aynasından bakaraktan beynime nakşettim..Her hafta bakıcam..Ya da her hafta bakmiim yılbaşında bakiim ben

Allahım çok heycanlıyımmmmmmmmm

Ben de bugün rüya gördüm rüya değil kabusdu resmen tartıda 70 çıkıyordum.. Uff öyle feciydiki 70 i gördüm uyandım..Tartıya bir çıkışım var içim titriyodu

64,1 i görünce ohhh bee dedim kocaman nefes aldım..Kilo alsamda mutluyumm efemmm geldiği gibi gidicekkk

Tamam aebenim bekliyorum ayrıntılı tarifi. Ağırlık takarak yaptığım bacak/basen hareketleri var. Belki onlardan biridir, şu an yorum yapamadım.
Pzt ve Cuma tüm vücut olduğunu öğrenmem de iyi oldu. Aklımın köşesinde dursun bu bilgi de..

Canıma minnet. İki tane denetçim olsun daha ne isterim. Ohhh tadından yenmez. Tamam sana da gönderiyorum özelden şimdi.
Bakalım sen ne zaman tekrar foto çekmemi isteyeceksin.
Yaaa aynen ben de ittire ittire kapattım belini. Pörtlengeç pırtlangç oldum.
Bence de her hafta bakma.. Haftalık kayıplar hemen yansımaz diye düşünüyorum. En azından şöyle.. ne bileyim 2 kilo fark falan olmalı ki az da olsa belli olsun fark.
Heyecanlanman ne güzel..
Böyle böyle oyunlar bulacaz. Başka yolu yok.

Allah kabuslardan korusun! Yalnız bilinçaltı ne halde ki kabus olarak bunu görüyorsun.. Benim kabusları hiç anlatmayayım o zaman..
Aynen öyle, geldiği gibi gönderirsin. Yeter ki motivasyonu kaybetmeyelim.

Yaşasınn. Seni daha sık görebilicez bundan sonra inş.
Süper bir haber buu. Darısı 5'li kilolara inş.

Tebrikler Püsküütcm. Süper haber bu.
Ben de gönüllü olabilirdim ama bulmuşsun bile aradığın kişiyi.

Denizde kum sende fikir Püsküütüm. Bu da diğerleri gibi yapılasıca süperlikte. (Kendimi cümle kurma özürlüsü gibi hissettim ama, şu an başka türlü toparlayamıyorum bu cümleyi. )
Benim için fotodan daha öncelikli noktalar var şu an Püsküütcm. Geçen sene aşırı bollaştığı için artık giyemez olduğum pantolonlarım, gömleklerim vardı. Ama ben şu an onları giymeye devam ediyorum. Önce onları yeniden kullanımdan çıkartmam lazım. Sonra çekilicem inş yeni fotolarımı.
Tmm cnm, sağol.
Bence fadime hafta boyunca toplam sporunu söylemiş:112: ama tabii emin değilim. :44:

Uff, ne kabusmuş o öyle akrepcm. Akıllara zarar. Allah gerçeğini göstermesin.

Tamam o zaman.. Senin de ilk hedefin şu an kullanımda olan giysilerinin yeniden bollaşması.. Bollaşma oldukça haberlerini bekliyoruz.

Tamam o zaman.. Senin de ilk hedefin şu an kullanımda olan giysilerinin yeniden bollaşması.. Bollaşma oldukça haberlerini bekliyoruz.

Tabii tabii. Zaten bu hafta umudum arttı. Çünkü kaçtır 68,5-69 arasında seyreden bildirimlerim bu hafta 67,3 ü buldu. Ramazandan beri görmemiştim 67 leri.

günaydın canım ben 30 dakika dışarda yürüyüş yapıp fitneste tam 1.5 saat spor yaptım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…