Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Oh be şükür kavuşturana!
Akrebin tahmin ettiği gibi çıktı.
Biz meraktan endişeden kıvranırken hamfendü kendini iyi hissetmiş peh!

Şaka! Şaka! İyi olmana sevindim aebenim. Kilo almamana da sevindim.

Aebenim beni iyi ki pilatese ısındırmışsın. Kaptırdım gidiyorum vallahi. Çok hoşuma gidiyor.
Haftaiçi bir gün evde olduğum zamana denk getirip TV den yapıyorum. Haftasonu da aldığım DVD den. Ebruyla kanka olduk.
Yönlendirmen için teşekkür ederim.
Ayrıca siyah zeytin için de teşekkür ederim. Kızılaya indim aldım.. Çok güzelmiş tadı.

Geçen hafta 1 Aralıkta verdiğim molanın etkisini yok ettim. Ve haftalar sonra ilk defa lapasız bir Perşembe geçirdim. O nedenle terazide kayda değer bir şey olmasa da aslında kilo kaybetmiş oldum. Akrebin şefkatli hesabıyla 900 gr. vermişim.
Bu hafta vermeye devam ettiğimi hissediyorum. Yine pantolondan anladım. Stretch pantolon normal pantolona dönmüş.
Dilerim yanılmıyorumdur. Cuma günü görürüm Hanyayı, Konyayı ya da Danimarkayı..

Benim zaten 28 Aralık hedefim yok.
Zayıflama sürecimi 3 ana döneme ayırmıştım. 1.dönem 1 Aralıktı. 2.dönem 1 Mart. 3.ve inşallah son dönem 1 Haziran ve finito!
Cezam da hep aynı!

Merhaba.nasılsınız hanımlar. aslında bir soru sormuştum ama vazgeçtim.çünkü hallettim sanırım :)

yarışma ya da diyetle ilgili değildi ama

Son düzenleme:

Aa, aeben gelmiş. Hoş gelmiş sefalar getirmiş. Kendini çok özlettin aebencm. Uzak kalma bu kadar bizden.
Senin kendini iyi hissetmen diyetten çokk daha önemli bir mevzu zaten. Yeter ki sen iyi ol. Diyet nasılsa gelir peşinden.

pilates konusunda düşündüklerin ve eylemlerin için çok sevindim. ayrıca denk gelipde tv den yapmanada . yarın karın günü vaktin olursa püsküütüm .
.. şu güne kadar yaptıkdan sonra tek yorulmadıgım hatta dahada dinç ve mutlu oldugum tek spor diyebilirim , pilates için . .

zeytinleri bulmanada çok sevindim, afiyet olsun .

püskütüm 28 aralık için hedefimiz yokmuydu . yav ben yanlışmı hatırladım o zaman eski sayfları . bende sen o günlere hedef koydun diye şeyettimdi yoksa o terihlerin özeligi yok benim için . 1 martı hatırlıyorum ama 28 aralıgı yanlış anımsadım sanırım .

ama işimede gelir dogrusu

.. haziran hedefim belli degişmez 60. eger mümkünsede ucundanda olsa 5'li rakamlar . 1 mart içinde bakayım gidişata :44:

ne güzel yazmışsın ecezacım teşekkürederim .
sen nasılsın geçmiş sayfların hepsini okuyamadım henüz . ama yine başladım yazmışsın kıs ne çok bırakıyorsunki yeniden başlıyorsun

akrebim sen nasılsın bacım ?

en son okudum mesajda bulutumu görmüştüm cevap yazmak kısmet olmadı dün .

..topa hakim olamamış, yazık çıldırmış . bu arada sesinizide duymuş olduk efem . bilirsin seni Itır eser'e benzetirip hep ama yanılmışım

tubişim iyi gidiyorsun canım maşallah .
zazacim tebrikler canım azmin daim olsun .
evet canım diyet gruplarının iskeleti hata kas dokusu püsküütümdür
püsküütüm ben hedef koydugum gün yazıları sanırım ilerlemiş astigmatımla okudum
ama 2 yere hedef yazdıgımı hatırlıyorum :44: biri 62.5 du digeri 60 .
çok özürdilerim. hiç huyum deyildir .hedef degiştirmek yada yanlış yazmak ama . düzeltmem gereken yerler var sanırım
tekrar özürdilerim .
...haziran hedefim 60 . listede haziran olmadıgından yazamıyorum . ama 1 martda tarih olarak madem hedefimiz . ondada daha önceden yazdıgım 62.5 hedefini koyayım . malum bu haftalarda diyetde deyilim .vede acelem yok kasmadan yavaşdan vermek istiyorum kalan 3.5. kiloyu.
modem hikayesi söyle oldu püsküütüm o yüzden uzun sürdü .

...ilk 2 gün hem tel hemde net kesildi (sebebini az evel anladım onuda yazarım )

eşime havale ettik ama biroya gidince herşeyi unutuyor
3. gün ev tel. bağlantısı geldi. ama net yok ,modemden oldugunu anladık 4. gün eşim birodan yedek getirdi onunda adeptörünü getirmemiş . bende evdekinin adeptörü olunca onunla baglantı kurdum . ilk taktım çalıştı az sonra oda gitti .
durun daha hikaye uzun . ben tabi dururmu araştırmacı kişilik modemleri toplayıp ertesi gün bilgisayarcıya gittim. aceba adeptörmü bozuk diye sorun şuymuş 1 modem bozulmuş 2.ciyide ben bozmuşum diger adeptör 9 vol. müş, bu 5 vol aynı adeptörü takınca yakmışım
Umarım çok karışık yazmadım .

eh sonunda yeni mödem alıntı tam takım bunlar olup bitene kadar 1 hafta geçti işte .

..... daha öncedende ( ilk modemin yumruk yedigindede )kesintiler oluyordu kesintilerin nedenine gelince ;
ev telefonuyla net baglantısı aynı fişden ve (splıtter) diye küçük bir kutu var ona baglanmayınca bu oluyormuş . ben onuda takmıyordum... onuda az evvel kesinti için aradıgım ttnt çalışanından ögrendim .(onada teşekkür ederim bu arada )
şimdi o surunda çözüldü çok süşür..

not ; ama aklıma yeni bir soru takıldı :44:acep 1.modemi yumrukladıgım için benmi bozdum ????????????????
ŞİDDETE HAYIRRR
sonuçda 2 modemide ben bozdum sanırımm ev ahali duymasın

Benim ara hedefim yoktu aebenim. Ama arkadaşlar 28 Aralık için de hedef belirlediler.
Sanki sen hedef koymadın da toparlayıp karar verecem dedin gibi hatırlıyorum en son.. Ama hiç emin değilim.
Desene aynı olcak hedef kilomuz. Sen daha az ben daha çok vermiş olacağım..
Aebenim ben 1 mart hedefini koyduğumda benden başka kimsenin o güne hedefi yoktu. Elbirliği ile belirlenmiş bir tarih yok listede diye düşünüyorum. Herkes bireysel yazıyor, toplanınca liste gibi gözükse de herkes bireysel takılıyor. Sen Haziran 60 diye kafanda oturttuysan ekle tarihi gitsin.. Ara hedef koyma ki kasma dediğin gibi..
Modem konusu hiç karışık gelmedi..
Aynı arıza geçmişine ben de sahibim.. Tek fark bizde şiddet yok.

Son düzenleme:
iyi geceler .

....anca beraber kanca beraber püsküütüm . 1 mart kabulümdür vede haziran

Cnm bıraktığım şey diyet günlüğü tutmaktı, diyet değil(Yani güya değil). Yeniden diyet günlüğü tutmaya başladım. :112: Ve sanırım bunun üzerimde diyetimi ciddileştirmem açısından da çok etkisi oldu ki bu hafta daha dikkatliydim ve sanırım işe yaradı. 2 aydır yerinde sayan ben sanırım bu hafta kırdım zincirleri. :82:

Ne diyeyim. Geçmiş olsun.

Son düzenleme:
Günaydın.

Yarın sabah rutin kontrol tetkikleri için hastanede olacağım. Çıkarken tartılırım ama kilomu ancak işler bitince yazabilirim. Aklımdayken şimdiden yazayım dedim.
Hayra alemet değil bende bir sıkılma hali başladı yavaştan. Bunda üzerime bol gelmeye başlayan pantolonların etkisi olabilir.
Galiba bol gelenler yerine içine giremediklerimi gözümün önüne alsam daha iyi olacak..
Yoksa "bitti bu iş" demem an meselesi yani..

Değiş tonton değiş. Toparla kafayı!

Kendime not: Hayatta kontrol edebileceğin şey bir elin parmak sayısını geçmez. Kilo vermek de bu nadir olanlardan biri. Hiçbir şeyi kontrol edemezsin ama bunu yapabilirsin. Her kontrol verdiğin kilo olarak sana geri dönecek. İçine giremediğin pantolonları da giyeceksin.

Ayyyyyyyyyyyyyy aklıma fikir geldi. Heyyo!

Bu fotoyu çok sevdim.. En sevdiğim mevsim sonbahar.. Bir dönemin, yeniden doğmak için bitmesini bundan daha güzel ifade eden bir şey olamaz.. Dallarında tomurcuklara yer açmak için temizlenen, kuru kırmızı yapraklardan arınan ağaçlar.. Hey baba hey beaaa!

Ben de geldim tam ben çok sıkıldım hedeflerimi de çekeyim gelmişken diye yazıcaktımki sen de aynı duygular içindeymişsin..

Bu aralar bir türlü moda giremiyorum..Olmayan pantolonlarımı giyiyorum ben de evet ama bu modla gidersem tekrar şişicem..Mesele bumu acaba??
Artık giyebiliyosun yeter mi diyor beyin??

Hmmm...

O zaman eve gidip olmayan bişiler bulmalı ..
Soğuyan havalar gibi soğudum diyetten spordan..
Ufff!!
Neden sanki yiyiyp yiyip kilo almayanlardan değiliz

Eveet ben de çok sevdim..Dinlendiriyor huzur veriyor

Tabii canım.. Bildiğin şımarmak bu. Ohh bu kota da girdim aman da aman keten pantolona da girdim.. E biz ne dersek diyelim sonuçta yemeyi seven bir yapı var ki bu kilolar alındı.
Ahh ahhh lamba cininden isteyeceğim 3 şeyden biri.. Herşeyi yemek ve kilo almamak.
Aklıma gelen fikir şu: Olmayan ya da duruşunu beğenmediğim pantolonlardan birini giyip (yani giymeye çalışıp ) foto çekmek. Ve her gün o fotoya bakmak. Hatta yazıcıdan çıktı alıp bilimum yerlere yapıştırmak.. buzdolabı kapağı, gardrop kapağı, çerçeveye koyup salondaki sehpa üzeri vs.. Aklımda var bi'kotum. İyi fikir sanki?

günaydınnn:119::119::119:

ne ıoldu kıslar ya bugün hiç begenmedin halinizi

akrebim bacım ne oldu sana 3.5. kilo verince hee kebabları yemek için fırsattı koluyorsun ne
şaka bir yana akrebim ne ben ne sen nede püsküütüm henüz okadar şimarmayı HAK ETMEDİK

EGER SKILDIYSANIZ ARA VERİN BENİM GİBİ 1.2. HAFTA . TABİ SALMADAN İNANIN BU BANA ÇOK İYİ GELDİ . TEKRAR 4 ELLE SARıLMAK İÇİN BENCE BU ARALARA İHTİYAÇ VAR .
iyi fikir püsküütüm . ne yazık ki ben bunu uygulayamam . çoçukların ve eşimin maskarası olurum

Dediğin gibi hiç hak etmedik bunu aebenim. :2:
Daha önce hiç denemedim 1-2 hafta ara vermeyi.. Bir günlük ara bile bir haftaya mal oldu.
Yok yok ara vermeden devam edip bu işi bir an önce bitirmek lazım. En güzeli bu.

Bizim evde yok öyle tehlike. Karşındakiyle dalga geçme makamında bi'tek ben varım.

ben pilatese kaçıyorum . bugün karın günü . ne aksiki bende dün regl oldum bu halde ne kadar yapıcam bakalım

dalgadan çok püsküütüm artık benim diyetimden onlarada gına geldi .:26:hele eşim , podyumlaramı çıkacaksın diye posta koyar hemen . diyete başladıgım bitirdigimi bile pek bilen olmaz genelde

ara verip vermemek konusunda tabiki kişi kendini daha iyi bilir .ama k.k. tanıştıgımdan bu yana hiç uzun ara vermedim ve artık arada nefes almadan dayanamıyorum .

ısınmayı kaçırdım yettim ebru

ben pilatese kaçıyorum . bugün karın günü . ne aksiki bende dün regl oldum bu halde ne kadar yapıcam bakalım
Kolay gelsin aebenim..
Bendeki DVD de hep karın hareketi var. Tv ye salı günü denk geldim. Onda da stretching vardı. Her günün programı sabit mi? Yani Perşembe günü karın mı çalışılıyor sadece? Ben bacak ve pop istiyorum. Hangi günler onlar? İndireyim netten de öyle yapayım bari. Bir gün DVD bir gün de farklı çalışma yapsam herhalde daha mantıklı olur di mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…