Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

iyi akşamşlar efem ...
misafiler yeni gitti geldim .

oh anlata bilmişim sonunda .

bu cuma yok püskütüm be haftada iflah olmam sanırım dün lapda yarım kaldı öyeln akşam iyiydi akşam hiç bişide yiyesim yokdu . mantının tadı tuzu derken 1 kase yendi
benim tekrar sıkı bir şekilde edepte olmam lazım .. bugünlerde okadar yogununki anlatyamam haftanın en az 3 günü (hafta sonu hariç ) evde olamıyorum . tamda diyet yapacak zamanıma denk geldi

beni yazmışım ''yeniden kilo almaya ıhtiyacın var ''diye

Bugün çaylar benden

akrebim ne güzel her gün renklendiryorsun günümüzü Allah razı olsun
bende semiyorum hiç bitki çayı çözümü şu şekilde buldum . belki yanlıştır bilmiyorum ama . salıyorum ve bi,raz sogumasını bekliyorum bir dikişde işçiyorum hatata yeşil ve form çayını bereber yapıyorum ikisini briden içiyorum bir dikişte

babana geçmiş olsun spirochet .inşallah iyidir

sedece sıkılaşmaya ve tekrar kilo almamaya ihtiyacın var yazmak istemiştim

yarın evdeyim

adam gibi 1 gün diyet yapayım yahu

bugün misafire hazırlık yapmakdan platesimide yapamadım zati

.... (çare arayan iç ses.)
'' ben akşam aç yatarak iyi kilo veriyordum dimi.'':44:

....akrebim günaydın demekden başka niye yazmıyon bacım ?:26:
bu haftada kebabları götürüyormusun ? ara bana iyi gelmez diyorsun ama kilona bakılırsa zaten ara yapıyorsun :))
tahrik oldunmu? hadi yazz:)))

.... kıslar mumuyu gören varmı? takım kaptanlıgını bırakdı kayıpmı oldu bu hatun .:44:

Son düzenleme:
Ay benim internetim sorun veriyor kaç gündür, giremiyorum. Aklim sizde, kalbim sizde, gözüm yemeklerde. Midemde bir bayram havası. :)) Herhalde bir kaç gün daha hasret kalicam size. :/
Bu arada Püsküütcm, ben de tüm parami sana yatiriyorum kuzum. :/

Kuşum işlerden dolayı giremiyorum..Sabah günaydın diyemezsem hiç görünemicem o bir borç gibi yani

Kilo ve ara bağlantısını anlayamadım kuzum :44: iyi mi dedin kötümü bilemedim..

Cafeye ilk gelenlerden hiç birini göremiyorum artık..Evet mumu da kayıp..

eczacım yinemi havlu atın .kaçamak kokusu alıyorum

oh oh , bumu kahvaltın akrebim ?

Kızlar şirince için güzel bir program yapılmış.

21 Aralık Şirince Programı;,,,,

10.00 Kahvaltı
12.00 Orman yürüyüşü
14.00 Piknik alanında öğlen yemeği
17.00 Şarapla gün batımı
18.30 Mehdi (İsa Mesih) ile buluşma
19.00 Son akşam yemeği

20.00 Düşen göktaşları izlencesi
21.30 İsrafil'den sur dinletisi
23.00 "Keşke herkes burada olsaydı" konuşmaları

00.00 Kıyamet ve kapanış

00.01 Mahşerde buluşma
00.02 "Ulan hani Şirince'ye bir şey olmayacaktı" tartışması
00.03 Sözlü için hazırlanma
04.00 Sözlülerin bitimi
05.00 Sırat Köprüsü turu
06.00 Cennet ve cehennem için dağılış... AMİN..

kilo ve ara baglantısı seni dürtüp yazdırmak içindi

kolaygele akrebim ..
evet niyedir bilmem insanoglu çabuk sıkılıyor . yada yogundurlar bilemedim .:44:

Son düzenleme:
seni görmek ne güzel sezen .

ay harika olmuş .. en begendigim yerde'' hani şirinceye bişi olmayacaktı''

yani gülüyoruz ama, ben çok üzülüyorum bu hale RABBIM günüllerimize hidayet ver inşallah . :26:
bir can borcumuz var rabıma o gittimi kıyamet işte ..
hemde ölümü HZ.Mevlana gibi dügün kabul edenlerden eyle .AMİN .

babana geçmiş olsun spirochet .inşallah iyidir

sedece sıkılaşmaya ve tekrar kilo almamaya ihtiyacın var yazmak istemiştim

günaydın kızlar...

teşekkür ederim güzelim biraz daha iyi ama yaşlılık aksilik dik başlılık hepsini bünyesinde barındıran sevimli bir babam var :)

cumaya kadar 2 gün toparlama günüm ..
akşam yine aç yapmayı planlıyorum umarım yapabilirim ....

pilatesi bekliyorum bacaklar , göbüş ve kasa kısmı yaglandı streçlendi iyce bir spor yapıp atayım son 3 haftayı
baskül fazla inmedi demekki kilo aldım . balirsiniz baskülden çok mezuroya bakarım . dün göbüşde ve bacakda 1 cm fazlalık görünüyordu bugün tamalanmış her yerimde 1 cm fazlalık var . demekki 1 kilo almışım bu 3 haftalık ara dönemimde .. yarlaşmadan postalamam lazım ve ondan sonrada bismillah deyip sıkıca sarılmaya . yeter bukadar nane yadigim .
bende durum budur .. masayı toplayım pilatese kadar .

..püsküütüm gelmedin :26:

mumu ayrıldı... bir süre ayrılmak istedi arada uğrayacağını söyledi ama herhalde müsait olmuyor... anlıyorum onu aksilikler üstüste geliyor motivasyonu dağılıyor inşallah çok ayrı kalmaz bizlerden ama biraz kafasını dağıtsa iyi gelecektir eminim...

günaydın kızlar...

teşekkür ederim güzelim biraz daha iyi ama yaşlılık aksilik dik başlılık hepsini bünyesinde barındıran sevimli bir babam var :)

kul kuısursuz olurmu ? varmı ana baba gibisi .. rabbım başımızdan eksik etmesin inşallah .

hayallah bu kıza buralardan ayrılmak iyi gelmez . diyet dışında bişi yokdur inşallah .:26:

oh oh , bumu kahvaltın akrebim ?
Yani zorlaa hizaya sokuyosun hırslandırıyosun varya şu an itibariyle oldukça gıcık etmiş bulunmaktasın beni
kilo ve ara baglantısı seni dürtüp yazdırmak içindi

kolaygele akrebim ..
evet niyedir bilmem insanoglu çabuk sıkılıyor . yada yogundurlar bilemedim .:44:
İnan bana benim sıkılmalarda kapıda ensemde yanı başımda şööle bi hareketlenip silkelesem kilocukları süper olucak daa bu sefer de soğuklar başladı..Sabah iki pantolonumuda hem fitilli kadife hem terziden aldığımı kapının arkasındaki askıya astım..Dedim sizi burdan alıp giyicem bekleyin anacımmEn azından akşam eve gelip soyunup dökünürken yemek öncesi görürüm o pantolonları kilo verme hırsım kamçılanır beynim tok olur

Amiinnnn

bende memlekette 2 kg almışım dün gitti 1 kilosu ama mezuroda artış var göbek kalça ek 1 er cm birde göbek üstü 2 cm püsküütten sonra göbeğimle konuşmaya başladım 'biz senle böyle mi anlaşmıştık noluyor 2 cm artmalar filan' çok kızdım ona akşam...

sabah kahvaltısını birkaç gün sileceğim. antepte kahvaltıları deli gibi yapmıştım. ayrılda gel demem lazım metabolizmama

Canım en son akşam yememeye de alıştı vücut diyodun..

Ben menü sonrası zıplıyorum..Bugün farkettim basen bölgesi daha bi eksilmi sanki..Ölçmedim ama gözüme öyle göründü..İnş. doğrudur avuntu değildir

Kahvaltıda nohut dürümü ile ciğer kebapmı yedin ünlü Antep pidesi ile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…