Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Ay bak bilmiyordum bunu.. Sen dersen hemen inanıyorum zaten. Adeta bir nevi Müftüoğlusun benim için..
Kan şekeri yükseltiyor öyle mi.. O zaman yetişsin imdada elma sirkesi.. A-aa bilmiyordum resmen ya.. Ne güzel! Bugün de bir şey öğrendim sayende..

Sana bir teklifim var. Tamam burada deklare ettin ama kendi içinde 1 Aralık hedefini revize et. Hedefime ulaştım, bakışı insana moral veriyor. Nasıl olsa benim gibi facia bir cezan yok.

Ay bak bilmiyordum bunu.. Sen dersen hemen inanıyorum zaten. Adeta bir nevi Müftüoğlusun benim için..
Kan şekeri yükseltiyor öyle mi.. O zaman yetişsin imdada elma sirkesi.. A-aa bilmiyordum resmen ya.. Ne güzel! Bugün de bir şey öğrendim sayende..

Sana bir teklifim var. Tamam burada deklare ettin ama kendi içinde 1 Aralık hedefini revize et. Hedefime ulaştım, bakışı insana moral veriyor. Nasıl olsa benim gibi facia bir cezan yok.

Acıktıkça mate çayı..
Gerçi son günlerde konuştuğumuz 7otlu çayın içinde de var mate..
Ancak ben tek başına mate demleyip içiyorum, akşam krizlerini sakinleştiriyor..

Utandım püsküütüm
Genelde bu durum tüm yogun nişastalılarda böyeledir mesela merçimek çorbası. Ne kadar çok pişti okadar kan şekerini yükseltiyor . Benim ona buldugum çarede az pişirip blendırda ezmek

Püsküütüm hedef koyarkende sanırım biraz tartmadan kendimi zorlamak için zor olaşacagım bir hedef koydum .
şu an yeni hedef konusunda dada acele etmek istemiyorum ,1 aralık geldin bakalım rabbım neylerse güzel eyler . Sonrası içinde ömrümüz olursa ,geçen gün senin yazıdın tarihler içinde yeni bir hedef bilirleriz .

şimdi pilates başladı ben kaçar

Püsküütüm hala kilonu ögrnemedim ama . En azından senin için sevinirdim :26:

Bugün cuma sohbetim var gelemem akşama kadar . Tekrardan hıyırlı cumalar dilerim rabbım gönlünüzün muradını versin inşallah

1 sayfa geride kalmız mesajın ..
Açıklamalıarın dogrudur püskütüm bende biliyorum ama gelgelelim basküldeki rakamı degirtirmiyor ve verdigi kasvetlı havayı

100gr 100 gr dır bence seninde sevinmen lazım
Yıkarıda benim için yazdıgım kırmızladıgım yeribende sana iletiyorum püskütüm .
Kaçtım pilates kaçıyor çünki

evde kepekli makarnam var onla mı yapsam şaka şaka :) bugün çıkarsam alayım... dünkü bilmediğimden denemeydi asıl gün bugün bana 1 çay bardağı çok geliyor 1 öğüne insülin direnci derdim var o yüzden ben pirincide paylaştırırım yarım bardak yarım bardak, yoğurtları meyveyi ve salatalığa bayılırım onu ara öğünlere alayım... neyse ayrıntısını linkin olduğu başlıkta paylaşırım :) benimde migren derdim var baş ağrısı olursa direk bırakırım neyse bugün start aldık bakalım

2 yudum süt iç anane .
Yada kıslar gibi sade kahve iç, desem bu seferde uykun tümden dagılır

Baskülle aranın yi olmasınada çok sevimdim .

bugün benimde basküle sarılasım geldi. hatta tartıldıktan sonra ayağımla komidinin altına itmedim. önce bir sildim sonra elimle yavaşça ittim neden mi? 1,5 kg eksik gösterdi beni o böyle devam etsin yerini yurdunu değiştiririm komidinin altı ne demek salona koyarım manzaralı bir yere :)))))))))))))))))))))

ah lapamı yedim bu sefer teflonda yaptım :)))) baharatta atmadım tuzu da az yok gibi sulu filan... üstüne kahve içmek istiyorum ama biraz arası açılsın acıkayım değilmi??? sonra acıktığında vücudumu görmezden gelirsem bana küser filanda :))))

ne kadar süre için??? 17,3 kg çok hedefini uzak tut bari yüklenme hayatım gitmiyor zaten kolay kolay...
haziran ayına kadar vericem inşallah tam 6 ay var haziranın başına kadar veririm böyle beslenirsem alkalı sudanda içicem zaten çörekotu elma sirkesi tüketiyorum

heyooooooooooooo açıldııııııııııııııııı
Ohhh be! Gözlerim seni arıyor, desem abartmış olmam..

Bulduğun çare de yabana atılacak gibi değil ki kardeşim..
1 Aralıkta yeni hedeflerimizi istişare ederiz o halde..
A-aa e ben söyledim kilomu aebenim geçen hafta..
Bu hafta da söylemiş oldum aslında.
Hedefe 800 gr kaldı ne demek? Bi'düşün bakalım..
67,8 kiloyum bu sabah itibariyle.
Bakma sen cıvıklık yaptığıma.. 100 gr.ın bile kıymetini bilmeyi öğrendik bu taşlı diye yollarında..
Aralarda yediğin meyve ve salatayı ne kadar minimuma çekersen o kadar iyi, aklında olsun.
Dİlerim baş ağrısı çekmezsin ve faydasını görürsün lapanın..
Süper!
Tuz asla ve asla tüketilmiyor lapa diyetinde, lütfen dikkat et..
Aman bünyeyi küstürme, hazır yeni barışmışsınız..
haziran ayına kadar vericem inşallah tam 6 ay var haziranın başına kadar veririm böyle beslenirsem alkalı sudanda içicem zaten çörekotu elma sirkesi tüketiyorum
Sağlıklı bir hedef bana göre..
6 ayda 18 kilo, ayda 3 kilo eder. Daha ne olsun? Sağlıklı zayıflamalar dilerim şimdiden..

Eylülcüm, takım listenizi gördüm şimdi..

Bu kaçıncı be şekerim? Bir hafta sonuncusun öbür hafta hooop yukarı.. Bu almalar vermeler yerine, daha küçük aralıklarla devam etmeni temenni ediyorum.. Misal bu hafta bu zevkle yine çikolataya sardırırsan haftaya yine gümleyeceksin.. İşin şakası bir yana.. Bu kadar düzenli bir şekilde kilo alıp-vermek sağlığını etkilemesin. Lütfen dikkat et kendine.. Hazır verme yoluna girmişken dikkatli olmaya devam et de bir an önce kurtul kalan kilolarından..

Ohhh be! Gözlerim seni arıyor, desem abartmış olmam..
ayy canım valla bende sizleri çok özledim hergün denedim açılmıyo bugün açıldı şok oldum ankaradaki bilgi işlemciye cezerye gönderecem valla söz vermiştim

onunki kilo almak değil şişlik canım reglken 2-3 kg şişiyo geçen hafta regl'di bu hafta şişliği indi ama bu hafta spora da tekrar başladı hanımefendi

Slm bayanlaarr. Nasılsınız bakalım? Özledim siziii. O kadar uzun zamandır giremiyorum ki geçmişin tamamını okumam anlamsız kalacak. Ben 3-4 sayfa öncesinden başlayayım en iyisi.

Problemi 10 günde çözdü diye mi?
Bence; sen ona cezerye değil, o sana Ankara kedisi göndersin..

Yanlış hatırlamış olabilirim tubişim.. Aklımda kalan son bir aydır bir hafta alıyor, bir hafta veriyor.. E ayda iki kere regl olmuyordur herhalde..
Ya da ben yanlş hatırlıyorum.. Zaman, düşündüğümden hızlı geçiyor olabilir..

Slm bayanlaarr. Nasılsınız bakalım? Özledim siziii. O kadar uzun zamandır giremiyorum ki geçmişin tamamını okumam anlamsız kalacak. Ben 3-4 sayfa öncesinden başlayayım en iyisi.
Oh ne güzel, kadro toparlanıyor yavaştan..
Öyle bir kayboldunuz ki burası aebenimle benim takım topiğimiz gibi oldu..
Zaten siteye girdim az önce.. Bi'baktım teşekkür patlaması olmuş.. Hah dedim eczacım geldi.. Ve aynen doğru bilmişim.
Sen de hoş geldin, sefalar getirdin.

Bu hafta verdi
282. etap tfneyll: ( 58.0 / 60.9 / -2.9 / -%5.0)
281. etap tfneyll: ( 58.2 /58.0 / 0.20 / 0.34)
Bu hafta da bayram
279. etap tfneyll: ( 59.9 / 58.2 / 1.70 / %2.84 )
278. etap tfneyll: (57.6 /59.9 / -2.30 / -%3.99 )

6 haftada araya 2 defa - girmiş onlarda da regl idi ama hanımefendi yiyor çikolata spor yapmıyor ceza veriyoruz uygulamıyor mezun olmamak için çabalıyor gibime geliyor şişko gelin olacak

Ay kızı iyi çekiştirdik

Ya tabii araya bayram girdi. İki hafta oldu bir hafta.. Benim kafa ondan şaştı zaten..

Son günlerde hata üstüne hata yapmaya başladım.. Hayırlara vesile olsun, gözlerimden öpüyorum.

Mevsim değişikliği var ya dikkat dağınıklığı hepimizde var geçen müdür bi yazıyı 10 defa düzeltti 10 defa hatalı yazdım adam deliriyodu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…