Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Eki Görüntüle 555277 Eki Görüntüle 555278

birini çekeli 25dk oldu diğerini ise 1 yıl olacak işte. o eski bazlama surat yok bazlama diyince bak aklıma geldi. tulum peynirle yesem keşke neyse kendime geliyim azcık göbüşüm kaldı biraz sıkıntılıydım ama şimdi geçti evde de çekicem özellikle regl dönemi öncesi ve sonrasını paylaşıcam sizinle

Maşallah!

E sen olmuşsun be güzelim!

Bu arada saç olarak da güncel halini daha çok sevdim ben..

Yalnız kafadan koparttın beni yine.. Bazlama mı! Annecim ya!!!!

Maşallah!

E sen olmuşsun be güzelim!

Bu arada saç olarak da güncel halini daha çok sevdim ben..

Yalnız kafadan koparttın beni yine.. Bazlama mı! Annecim ya!!!!

hiç sorma canım ya et sote bazlama arası yada domates tulum peyniri felan pufffff...

çok güzel olmuşsun darısı bu fadimenin başına

o zaman bende sizi dinleyip hedefimi 90 yapıyorum

Hep Eylül'ün suçu..
Bazlama dedi kaçtı..
Biz kaldık böyle, boynu bükük, bazlamadan esrik..

sabah çörekotu ,1 b sirkeli ballı ılık su
kahvaltı 6 zeytin ,bol yeşillik 2 d yapılmış çavdarlı tost,1 kupa tatlandırıcılı çay
ara 1 minacık bitter,kahve
ögle 4 k mantar sote ,1 yumurta ,1 k semizotlu yogurt,2 k domatesli bulgur pilavı salata
ara 1 çay
ara 1 portakal ,3 k yogurt
akşam yogurtlu biber 1 d çavdar ekmegi
1 meyve
7 otlu çay
1.5 saat yürüyüş

Sabahları erken kalkmak için güzel bir bahane.
Cnm özellikle kol için soruyorum. Zaten kaslı bir insanım, kollarımın bu bıllık bıllık halinde bile azcık kasılmada temel reise dönüyorum. Hatta belki de bu yüzdendir daha zor incelmesi, bilmiyorum. :44: Velhasılı kolumu kalınlaştırmasını istemem. (Bana bahane lazım ya tembellik için. )
İnş cnm benim, inşaallah hepimiz bir an evvel kısa-uzun tüm hedeflerimize ulaşırız da bir an evvel çıtır bayanlar oluruz.
Meyveyle arası olmayıp tatlı manyağı olarak anılabilecek insan ben de o diyete uymaya çalıştığım dönemlerde meyve yemem gereken tüm öğünlere hurma koymuştum. Ama bol suyla ve bilg başında uzun sürede yiyince zaten 3 tane falan yetiyordu, ben de devamını zorlamıyordum. :112: Ama sütlü kadayıf yerine yiyebilmek büyük başarı, tebrikler.

inş bende bır aralıkda 59 kılo olcammm

6.TAKIM
KADINLAR KULÜBÜ
RoSeSpRiNq

İnş kaptanımm. İnşş.

Eğer tatlı şeyleri seviyorsan seversin püsküütüm hurmayı da. Ayrıca besleyici değeri de yüksek bir yiyecek. :112: Eğer ara ara gelen tatlı krizlerin varsa dene derim.

Süpper ya. 1 sene önceki halin benm şimdiki halime benziyor. En azından benim beden algım o yönde. :112: Umarım bir gün şimdiki halin için de aynı yorumu yapabilirim. :103:

çok güzel olmuşsun darısı bu fadimenin başına

Ve Ecz nin.

ordaaa bi bazlama var uzaktaaa
o bazlama bizim bazlamamızdııırr
dokunamasak daaa yiyemesek dee
o bazlama bizim bazlamamızdııırr
lay lay lay lay laaaAAA

İlahi Püsküüt.

Son düzenleme:
canım valla ben senin kadar olsam bana yeter de artar bileee maşallahhh sana

Kızlar dün diyetisyene gittim evet acı gerçekle yüzleştim evet kilo vermişim ama yağdan gitmemiş. bunun nedeni ne biliyo musunuz trambolinim arızalıydı 5-6 gün yapamadım sadece öğlen arası yürüyüşle idare ettim. demekki o kadar ağır bir spordan sonra yürüyüş bana yağ yaktırmıyor dişimin kovuğuna yetmiyor. neyse bu hafta menümü değiştirdi. 70 kiloya in bakalım dedi bu hafta sık biraz dişini madem trambolin gelmiş eliptik bisiklet almışsın o halde bunları çok sıkı bi şekilde kullan dedi. Menüme gelince:

Sabah kalkınca: 1 ceviz + 1 bardak su
Kahvaltı: 1 dilim ekmek + 1 dilim peynir + domates salatalık (zeytinler çıktı)
Ara: 1 bardak süt yada ayran
Öğle: 4 kaşık sebze yemeği + 1 dilim ekmek
Ara: 1 meyve (ara öğünlerdeki alternatifler kalktı sadece benim söylediğimi ye dedi.)
Akşam: 1 tabak salata (üzerine 80 gr light ton balığı yada 2 kibrit kutusu peynir yada 2 köfte kadar göğüs haşlama) (akşam sadece salata verdi çorba sebze yemeği yoğurt vs. çıkarıldı)
Gece yatmadan 2 saat önce: 2 kaşık yoğurt.

Su: 3 lt içilecek
Spor: 30 dk idi 40 dk'ya çıkarıldı

İşte böyle kızlar bu hafta bi atak diyeti yapıyomuşum dukandaki atağa benzemiyor bizim ataklar

Son düzenleme:
Zorlayıcı bir diyet mönüsü olmuş.
70 kiloya in derken bir haftada mı verecekmişsin 2.1 kiloyu. Gerçi bu listeyle verilir gibi görünüyor.
Trombolinle bu kadar yağ yakıldığını hayatta aklıma getirmezdim.
Ben de bu Cuma istediğim kiloyu göremezsem ceza olarak bu listeyi mi yapsam acaba.. :44:
Sahiden ceza gibi bir liste çünkü..
Kolaylıklar dilerim tubişim..

Püsküütüm aslında bu menü ceza menüsü değil haftaya eminim daha serbest bi menü verecek ben 70e bir an önce inmek istediğimi söyledim süreç uzadıkça gerildiğimi söyledim o da bunu yaptı haftaya daha rahat bırakır spora yüklendirir. Şu 6'lı kiloları görsem son dönemeç benim için çocukluğumda falan görmüşümdür 6'lı kiloları o yüzden çok istiyorummmmm. Bunun için de elimden geleni yapacağım işte mesela sabah 20 dk eliptik bisiklet yaptım akşam da 30 dk civarı yapacam eliptik de yoruyo ya trambolin kadar olmasa da

iyi pazarla efem

çok şükür şişligin indi regl bitti gözüm aydın
ama bu hafta kilo vermemişim kıslar .yinede iyi o iştahım neydi öyle .
bu ay reglde çok zorlandım , daha evvel bu kadar olmuyordu sanırım . hatta son günler sabah 3 dl ekmekle kahvaltı yaptımki tok olayım diye ama ne çare 2 saat sonra hiç bişi yememiş gibi oluyordum eger hep öyle olsam sanırım 100 kilo olurum
şükür dün ikindiden sonra hem iştahım gitti hemde şişlik . bu kadar bariz ve açık gözle görünür bir şekilde
bu hafta inşallah kendimden umutluyum

eczacım benim pazılarda normalde bile eşiminkine taş çıkarır desem bende genelde arka kısmı çalıştırıyorum şu tuzluk dedikleri yeri bende genelde yogun kasşlıyımdır ama ben buna iyi gözle bakıyorum yoksa benim kilomla aynı kiloda olanları karşılaştırdıgımda ben onlarda nerden baksan 5 kilo daha az görünüyorum
püskütüm hurma harika bir meyve helede içerdigi zengin içerikden dolayı abartmıyorum 1 kase dolusunu bile yiyebilirim
canım valla ben senin kadar olsam bana yeter de artar bileee maşallahhh sana
aynen. maşallah arkadaşa hemde 2. resim sanki ablası gibi.
tubiş bu mönü ancak 600.700 kl. dayana bilecekmisin .:26: diyetisyenlerin bukadar düşük kl. verdigini bilmiyordum . biliyorum 1 haftalık ama yinede çok çok az bir mönü bu ..

... bu trombolin ve yürüyüş işi aklımı kurcaladı . kilo veriken yogun spora alışan vucud her daim istiyor. azaltıncada ya kilo vermen duruyor yada verdigini geri alıyorsun özeliklede sporu bırakınca sporu bırakınca :26:

istedigin olur ,inşallah tubiş .

Kolay gelsin kuzucm. Desene bu hafta en fazla 70 tesin inş.

Ay regl dönemi o iştah korkunç oluyor evt. Gerçi bendeki iştah artışı olarak değil de irade zayıflaması olarak gösteriyor kendini. Yoksa o iştah her daim mevcut ben de. Bir de o hafta uyuyorsun sürekli, ohh miss. Kilo almak için birebir. Ama bu hafta bomba gibi bir performans bekliyoruz senden.
Ah kuzum keşke tüm vücudum sıkı olsa. Yok öyle bir şey. Her yanım bıllık bıllık benim. Olduğum kilodan fazla gösteriyorum zaten.
Ama eşya azaltmayı beceremeyen ve senelerce yurtta kalıcam diye direten, sene başında ve sonunda 2-3 büyük koli yurda bırakıp(3 kat aşağıda depolanıyordu) 3-4 büyük boy valizle eve dönen, sene içerisinde 2 haftaya bir yolculuk yapan ve yurtta çamaşır yıkamayı reddederek tüm kirlilerini (ve tabii sonra temizlerini) eve götürüp getiren, ayrıca erkek arkadaş olayına da yaklaşmadığından tüm bunları tek başına kaldırıp indirip taşıyan biri olduğumdan kollarımda kas var sadece. Amma uzun açıkladım yine. Ve kollarımdaki kaslar sıkı durmasını sağlamıyor. Aksine bir de o kasların üzeri yağ bağladığından daha kalın. Ya da ben takıntı yaptım, bilmiyorum. Ama ağır taşıma mevzusunda durumun vehametini bu yaz farkettim. Bir fotoğrafta. Bir baktım omzun boyna birleştiği yerde bir kalınlık. Önce kamburluk mu acaba dedim ama cıkk. Bildiğin kas hipertrofisi işte. Biraz daha çabalasam vücut çalışanlara taş çıkartcam yani.
Kıssadan hisse: Siz taşımayın! Sevgili yapın, koca bulun o taşısın. Ve ya kökten çözüm, benim gibi illa her şeyim her yerde yanımda olsun diye diretmeyin.

Yani eğer ben uygularsam, benim için ceza gibi olacak..
Bana başaracaksın gibi geliyor, sağlıkla olsun dilerim..

Ohh gözün aydın aebenim.. Regl gitti, şişlik indi, iştah söndü. Desene tartı "dile benden ne dilersen" diyecek bu hafta.
Kaslı olması ne güzel vücudunun.. Genel yapın öyle miydi, sen mi başardın?
Spor konusunda sana katılıyorum. O yüzden başlarken, hep devam edilecek ayarda tutmak mantıklı gelir bana her zaman..

Bayıldım anlatımına..
Tamam biz biz oluruz taşımayız.. Bekar olanlar sırf bu yüzden evlensin hatta..
Bir geyik vardır, aslı astarı nedir, cahilim bu konuda bilmiyorum.
Kullanılmayan kas yağa çevrilir derler, dediğim gibi bana geyik gelir.. Yayılıp hacimsel olarak genleşme mi oluyor acaba?

Ayy tartının dile gelip 'dile benden ne dilersen' demesi! :97: Gözümde canlanıverdi de birden. Hoşuma gitti. An itibariyle tartı serüvenime yeni bir boyut kazandırdın Püsküütcm. Teşekkür ediyorum. :114:
Tabii, ben sırf bu sebepten az düşünmedim. dermişim.
Ben o geyiğe inananlardanım cnm. Tam mekanizmasını bilemiyorum ben de ama bildiğin kas yağa dönüşüyor diye biliyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…