Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Bu arada Eylül'ün tavsiye ettiği 7otlu çayı içiyorum şu anda..
Olsa da içeyim denilmez.. Ha, içilmeyecek gibi değil de.. Mate ve kekik tadı çok baskın. Ama işe yarayacaksa içeriz..

iç ses: Sana da bi'şey beğendirsinler ben de kafamı kırayım Püsküüt! (ay bir de özel isimmiş gibi ilk harfini büyük yapmaz mı? Gözüm görmesin seni! Hadi yavrum sen çayını iç.

aebenim..
Hani demişsin ya; montiyle ilgili olarak "bünyem iflas etti" diye.. Sağlık açısından mı sorun yaşadın yoksa kurallardan mı sıkıldın? Öğrenelim be bir köşede dursun bu bilgi.. Yakın çevremden yapmaya kalkışan olursan anlatırım.

Sen bizzat denedin mi mumuşum?
Cevabın evetse, detay rica edeyim.
Sen denemediysen zaten boş ver..
Yoksa internet detoks diyetleriyle dolu..

denemistim püsküütüm güzel verdiriyor yalnis hatirlamiyorsam birgünde 1 kilo gitmisti ama 2.gün devam edememistim tadi ok güzel ama bir zaman sonra bayiyor iste,kkda deneyim topigide var yapanlar memnun ,dur linki bulayimda vereyim

canım çok teşekkür ediyorum bende kızlardan bazılarıyla facebooktan görüşüyorum .duru kocaman oldu ama benim kilolar hala vücudumda bu süreçte diyet yapmaya çalıştım ama motivasyon olmadan olmuyor birinin denetlemesi gerekli sanırım bende kürkçü dükkanına geri döndüm 4. takımdayım deneme süresindeyim bakalım inşallah aralarına alırlarsa bu sefer kurtulacağım diye umut ediyorum zira vücudumda bir insan daha taşıyorum
senin çocuklar nasıl , sen nasılsın sen azimlisin yıllardır bırakmadın diyeti almamışsındır eminim 3 çocuklu çıtır arkadaşım benim

püsküüt kesinlikle lapa kardeşliği çok yaşasın ben senin sayende tanışmıştım lapa diyetiyle ve kilolarımın zorlandığı anlarda bir güzel savaş açmıştım pirinç sayesinde şimdi kilomun inatlaşacağı anı bekliyorum hemen pirinçleri üzerine salacağım

Çok sevindim senin de fayda görmene..
Hakikaten benim için de bir çeşit cephane bu lapa diyeti.
Sekiz ay boyunca her Perşembe yapmıştım.. Her zaman da faydasını gördüm. En güzel faydası da Cuma sabahları tartıyla buluşma anını güzelleştirmesi.. ve ne oluyorsa sonrasında bir hareket geliyor metabolizmaya.
Bu sefer lapa diyetine, 7 otlu çay da ekleyeceğim. Merakla bekliyorum ne olacak.

Canım bulursan çok sevinirim diyecektim kiii

Bulmuşsun çoook teşekkür ederim. Ben dambıldan yeterli faydayı göremeyince şu aleti aldım inanılmaz çalıştırıyor küçücük alet resmen kolların acıyor ama bilmiyorum dambıla dönerimm

ama bu hareketleri deneyeceğim dambılla bir süre sonuçları foto ile gösteririm

çoooooook teşekkürler canım eve bi alet daha alırsam annem beni evden atacak evi spor salonuna çevirdin diye söyleniyor

Koptummmmm gülmektennnnnn Püsküütümmm sen bizim için özelsinnnn O çay da işe yarıyor ben de içiyorum

Bu aletten ben de almıştım M.Ö. 233 müydü neydi sene..
Ama arkadaş, insan bu kadar mı beceriksiz olur? Yahu bir türlü tutamadım elimde bu aleti. Habire fırlıyo gidiyo. Sonra ben onu bacak araları için kullanmıştım ama bu sefer roket radarında kafam olduğu için ne olur, ne olmaz.. mecburen ayrıldık kendisiyle.
Sen ki trombolini çözmüş insan bu alet kelebek gelir sana..
Dilerim güzel sonuçlar alırsın tubişim.

günaydın
kahvaltı pilates aram hergün size ait
aslında bu arada evi toplamam lazım . 3 bebe ve bi onlara besdlede eş evden çıkıp gidiyorlar evin halini siz düşünün
ama sizsiz olmuyor 4 senedir
gelelim mesajları cevaplamaya

sorma püsküütüm benim bol bol motive olmam lazım .bu hafta sönügüm pöff .reglde tam olacak zamanı buldu
Püsküütüm bendede degişiklik işe yarar ama 3 gün ondan sonra onada alışır bünyem
geçen hafta balık işe yaramış sende .
demek bugün ikimizde lapacıyız hadi hayırlı olsun ben baya artıdayım reglden tam kilomu bilmiyorum neyseki ölçülerimde aynı baskül artsada

Ay ben soru sormaya gelmiştim güya..

Kardeşim soruyor. 2-3 günlük sıvı detoks diyeti var mı? Denediğiniz..?
neden herşeye parmak kaldırıyorum ne çok şey denemişim
ama bu detoksu kilo için yapmamıştım . saglık içindi . peri kardit vardı geçen sene bünyemi temizlemek için yapmıştım .
püskütüm benim detoks sadece sebze meyve suyuylaydı 1 hafta . evet 1 hafta sebze suyuyla surdum . son zamanlarda salata katmıştım ...
tatlillerimden anladıgım kadarıylada baya işe yaramıştı . bünyemi temizlemişti . kardeşin ne için yapacak kilo içinmi saglık içinmi?
ha bu arada o hafta 2.5 kiloda vermiştim . 1 kilosu bagırsaklar boş oldugundan normala dönünce geri geldi tabi .ama 1 kiloda yagdan kaybetigimi not düşmüşüm .
bu sıralda alkali diyeti kafama taktım sabahları sebze ve meyve suyuyla başlasam iyi olacak her bakımdan
bende hiiccc sevmezdim ablam ama ictikce alistim kurtaricim oldu,yok neskafe degil normal makina kahvesi,bizde tabletli makina var ben tablet olarak yapiyorum sade kahve icinede normal süt koyuyorum
bildigimiz sade neskafe sütde katıyorsun .. mumum sütünde tok tuttugunu biliyorum o etki etmesin . denedinmi sütlü sütsüz farkını ?

he birde püsküütüm mumum dedigi ayran detoksunu ben çok sık yapardım . ama o pek sıvı detoksu deyil baklagilli .ondanda iyi sonuç alırım ben .

püsküütüm monti benim aklımın ve mantıgımın % 100 yatıgı bir beslenme şekli . o yüzden linkini bırakıp gidemiyorum bu kadar savunuyorum . bünyem iflas etti derken söyle . monti kaçamak kaldırmıyor bana etki etmesi içinde kaçamaksız yapmam gerekiyor . ve benimde artık sabrım yok . ben kendimi bildim bileli (15 yaşından bu yana ) sürekli diyetle ugraşırım
tatlıya dayanamıyorum bazan ve kaçaklarım sonucundada dalgalanan baskül motivemi bozuyor ve devamını getiremiyorum artık ya deyilse monti saglık bakımından sayamıycagım bir çok faydası olan ve ömür boyu yapılsada hiç bir şekilde zararı olmayacak bir yöntem . 2 ay hiç kaçamaksız yaptıgımı hatırlıyorum .ve ben 58 kilolara monti yaparken düşmüştüm
saglıga zararı olan doymuş yaglardan uzak, şekerden ,bayaz undan uzak bir beslenmenin kime zararı olur ..? ve montinin 2.aşamasındada kaçamaklara yer var zaten . arada bir dengeleyerek yedikden sonra her şey yenebiliyor .
benim şu son 2 senem tatilerde ve tozuttugumda aldıklarımı tekrar vermekle geçti. 2 aydır birazda senin sayende bu kadar uzun diyet yapıyorum . yoksa bir süre sonra salıyorum hopp sil baştan al ver şu 3 kiloyu oldu hep .

maşalah duruya.. özgem çeç bile kalmışsın takımlara girmeye
özgem 1 takımda kiraz var nazlışımda ordaydı hamile şuan .. biliyormusun melegin oglu oldu eşini ikna eti .
çoçujklar iyi ablası . bu sene kızlarımın ikisninde sınavları var biri ün. biride lise sınavlarına girecek .
ben burlardayım şükür kilomada işde genç kıski kilomda duryorum 1 şagı 2 yukarı işde .ama hala gözüm 5'li ramlarda
Teşekkürler..
Kardeşim, sağlık anlamında sıvı detoksu souyor.
Kiloyla ilgili değil yani..
Ama bu linke de bakayım şimdi.
püskütüm o zaman sebze ve meyve suyuna
tübiş bu resimdeki altden bu hafta bime gelecek galiba . ama enim çemberde bu işi görüyor sanırım . dedigin gibi evi spor salonuna çevirmeye gerek yok

ben çakar pilates başlayacak .

aebenim, hassas böreğim...
Aynı duygulardayız.. Ben de senden güç alıyorum. Tubişin bu cafeyi açması iyi oldu. Bu sayede seninle yeniden sohbet edebilme imkanım olduğu için keyfim yerinde..
Biz bu işi bitirene kadar buradan birbirimize destek olmaya devam ederiz. En azından kendi adıma böyle düşünüyorum. :13:

Regl kötü zamanlama oldu tamam ama sen önümüzdeki haftayı düşünerek keyfini yüksek tut. Çünkü haftaya gidecek bu geçici şişlik, sen de biliyorsun.

Doğru yakalamışsın, bence de balık hız kattı. Bugün hayırlısıyla lapayı halledeyim, yarın balık işine geri döneceğim. Bu hafta canım çok çekti diye lahana çorbası yaptım ama kalorisi yüksek bir çorba. Durağanlığın sebebini biliyorum.
Cuma versek de alsak da bu yola çıktık birlikte. Başaracağımıza inanıyorum ben.

Sebze-meyve detoksunun yapılış detaylarını da verebilir misin rica etsem? Kopyalayıp kardeşime mail atayım.

Senin sıkı bir montici olduğunu bildiğim için eşeledim zaten, merak ettim. Ya işte benim de huyum kötü. Kaçamak yapabiliyor olmam lazım. Liste dayatmalarını beceremiyorum. Gerçi lapa da bir disiplin ama bir gün sürüyor. O yüzden beceriyorum ya zaten.

Sen her gün mü tartılıyorsun aebenim?

eşim şehir dışında tam pirinç lapası diyeti vaktidir o kadar övdünüz yapmazsam çatlarım :)

iyi akşamlar

evetya püskütüm hegün tartılıyorum . başa çıkamadıgım tek alışkanlıgım :26: aslında birazda ne yöntemle nekadar verdim diye tartılıyorum ona göre notlar düşüyorum ..

detoksu yazarım birazdan ayrıntısıyle ..

tubişe bende teşekkür ediyorum senle burda bir takımda gibi olduk . birbirimize destek şimdiye çokdan salmıştım sırf sana söz verdim diye hala çabalıyorum
düşüncelerimizde duygularımızda aynı püsküütüm bende burdayım uzunda sürse arzu etigim kiloya inene kadar burdayım önümüzda koca kış var ayol
bu haftadan ümidim yok ama hafta inşallah 63 lü kiloları görürüm .. hafta sonu önemli benim için dagıttımmı toplaması zor oluyor .
eşim şehir dışında tam pirinç lapası diyeti vaktidir o kadar övdünüz yapmazsam çatlarım :)

spirochet hiç durma canım dene baskülde yüz güldürür

yok ablam sade süt fayda etmiyor bana

püsküütüm benim yaptıgım detoks nerden çıktı dersen açıklaması şöyle (joson vale) diye bi adam var ben katı meyve sıkacagı alırken içinden onun kitabı çıktı (süper özsu diyeti )diye
ben ondan uyguladım ..

birde kk. da linkini buldum kopyaladım ama çıkmadı ..
2. linkdede ayrıntılı yapılışı var . ben bu kadar baglı kalmadım , gerilir patlarım sonra

http://www.google.com.tr/url?sa=t&r...yYDoBg&usg=AFQjCNFKBrZhR9VfQthXziYr5BvPe5j58g

püsküütüm ben zamanında şöyle yapmışım .
sabah kalkınca
7 .30 .... 1 br limonlu su .
9.00 .......2 br süper öz su
12:0........ başka bir sebze meyve suyu .
15.00........ özsu .
18.00........ ufak tefek meyve yemişim .
20 :00........gibi açıkrsan yine meyve sebze suyu

gecede bitki çayları . tabi aralardada içebilir bitki çayı .
notlarıma baktımda ilk gün baya zor olmuş 2 gün alışmışım .. daha sonraki günlerde ufak tefek şeylerde yemişim . mesela az yaglı salata . meyve gibi şeyler .

yukardaki listeye hergün baglı kalmamışım ama .saatler degişebilmiş açıkmama göre içmişim birazda ..

gelelim sularda ne olduguna .
genlde 2.3. çeşit özsuyu yapmıştım biri sebze digeri meyve agırlıklı . bazanda kafama göre ..
önemli tek ayrıntı (sprulina) yosun tableti bilirsin . günde 2 kere mutlaka almışım öz sularla .. yeşil çim suyum yoktu aslında diktim balkona ama ben yaptıkdan sonra yetiştiler

öz sularda elma ve ananas tad verici bunlardan 1 parça katınca tadı güzel oluyor suyun .

1 parça ananas . 1 elma . 1 havuç .
bir tutam ıspanak , maydonoz . tere .
salatalık .kereviz sapı .limon .lahana, brokoli.portakal
suyuna göre minik bir dilim zencefil .

bunlar damak tadına göre karıştırılıyor (hepsi 1 seferde deyil ) yukarda verdigim linkde ayrıntılı yazılmış
tek suyu sıkılmayan ve nerdeyse her suda bulunan avakodo onuda güzelce ezip sonradan suya katıyorsun . bu detosk için avakado gerekli

Son düzenleme:
Kızlar tek bir takım gibi olmamız için iyi oldu burası motive ediyor ama ben katılamıyorum artık pek gündüz girilmiyor işyerinden hala

Bu arada iddia listesini hatırlatayım dedim kaybetmeyelim biyere

İDDİA LİSTESİ

17 Kasım
S_A 73,5 kilodan az olacak. (Güncel kilo: 78)

1 Aralık
Püsküüt 67 kiloya inecek.

Akrep 60 kiloya inecek.

Aeben 62 kiloya inecek.

Neslihan 78 kiloya inecek.

Buffy26 60 kiloya inecek.

spirochet 84 kiloya inecek. (Güncel kilo: 87,5)

tubis87 71 kiloya inecek (Güncel Kilo: 74.0)

ananee 70.5 kiloya inecek (guncel kilo 73)

liste için saggol tubişim . ay nasıl unutulur 1 aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…