Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

selam selam ben geldiiiimmmm
kahvaltım
1 dilim çavdar ekmeği
1 haşlanmış yumurta
peynir
çay

öğle
tarhana çorbası
salçalı makarna
yoğurt

şimdilik bu kdr

acaba ? Neden bende diyorum bu çocuklar kuzenlerim nefes alamıycak şekilde gülüyolar diyorum çocuklar morarıyor yoksa

kızlar şimdi bana yardım edin lütfen ben bu şüpheci ve güvensiz eylülü nasıl bastırıcam kıskançlığımı nasıl yok edicem yada bana yalan söylüyor mu nasıl anlıycam?:26::26: ben çok mutsuzum bu konuda özellikle zeburus topraks PEGASUS hadi bana bişiler diyin ben kıskanmak istemiiyorum ya bu konuda değiştiğimi görsün istiyorum. bekar ama nişanlı yada sevgilisi olanlar.

Kendi iyiliğin için ilk yapman gereken; hayatının merkezine sadece ve sadece kendini koyman.
Diğer herkes de önem derecesine, karşılıklı ilişkinin tadına göre halka halka yayılacak.. Misal annen 1.halkada olacak gibi...
Çünkü; "nispeten" de olsa kontrol edebileceğin tek şey kendinsindir. Okulun, iş hayatın, başarıların, başarısızlığın, iyi bir insan olup olmaman, kilo vermen, alman, sigara içmen, içmememen... işte bunlar senin alt kümelerindir ve "nispeten" de olsa kendini, kendin kontrol edebilirsin.
Eğer bu merkez sistemini oturtursan, diğer insanları bu merkezden uzak tutma noktalarını "hak edip, etmemelerine" göre belirlersen zamanla herşey yoluna girer.

Tek başına erkek arkadaş dünya demek değildir. Tek başına okul da dünya demek değildir. Dünya sensin. Sen varsan hayat var. Yoksan, yok.

Bahsettiğin kişinin durduğu zemini ayarlarsan, ona olan duygularını da kontrol etmeyi öğrenirsin.

Ben kişilik olarak çok katıyım. O yüzden verdiğim aklı, bir gece yumuşatıcıda bekletebilirsin.

Son düzenleme:
vay vay vay
özellikle de basen bölgendeki fark hemen gözüme çarptı..
Bravo tubişim!
Püsküütüm genetik olarak üst bölümümüz kalın zaten bizim ama nasıl gitcek bilmiyorum dambıllarla da çalışıyorum ama gitmiyo

eliptik bisiklet aldım perşembe gelicek bakalım nasıl olacak son çarem o

selamlar
cumadan beridir yogunlukdan yazamadın pazar günü girdim biraz okudum yazmaya fırsatım olmadı ..
iyisinizdir inşallah .

püsküütüm tebrikederim canım

aebenim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severimmm

monti annem benim ne oldu monti hala devam mı çok özledim seni elvancım

Dambıl çalışmasıyla ilgili kötü bir tecrübem oldu benim, hemen paylaşayım. Kafama göre çalıştım.. Sonra bir baktım omuz üstlerimde gelişme başladı.. Oysa benim tek derdim kollarımın sıkılaşmasıydı ve elbette ölçüyü kaçırmadan biraz kas. Yanlış hareketler seçmişim meğerse..
Sonra hareketleri değiştirdim. Ve sorun çözüldü, istediğim sonucu da aldım.
Hareketleri anlatmak, tahmin edersin ki zor..
Bugün bakınayım nette.. Yaptığım üç hareket var, onları bulayım buraya eklerim.
Eliptik bisiklet genel anlamda sıkılaşma yaratıyor ama kol bölgesinde çok büyük etkisi yok. Kuzenim 2 yıldır düzenli kullanıyor, oradan biliyorum.

Tubişim,

1.hareketin görsel anlatımı şu:

15x3 set

2.hareketi ancak link olarak bulabildim. Daha da iyi oldu aslında.
Dambıl Hareketleri Resimli Anlatım
Burada alt sıranın soldan ilk hareketi.
15x3 set

3.hareket de link olarak:
Dambıl Hareketleri Resimli Anlatım
Üst sıranın son hareketi.
15x3 set
Burada bir detay var. Ben bunu masada yapıyorum. 90c lik açı oluşturacak şekilde masaya boş kolumun dirseğini yaslıyorum. Masaya abanıyorum yani. Sadece boş kolumun dirseği ve kolun alt bölümü masaya değiyor. Diğer elimde dambıl oluyor. Ve kolumu aynı linkteki gibi arkaya ve öne hareket ettiriyorum.

Umarım açıklayıcı olabilmişimdir.

Bu hareketleri bir yıldır yapıyorum. Hem önceki dambıl kazasını yok ettim. Kollarım şu anda sıkı. Sıktığımda görünür olan kaslarım var. Benim istediğim buydu ve bu hareketler işe yaradı.

günaydın ..
burda hava ne kapalı kar yagacak sanırım

tubişim fark bariz canım tabrikler .. kolar ve sırt içinde püskütümün dambıllarına ek pilates çemberinide öneririm harika çalıştıryor koları . benim kollar pazı sarması olacak kadar oldular
aebenim canım benim canım benim seni ben pek çok pek çok severimmm

monti annem benim ne oldu monti hala devam mı çok özledim seni elvancım

özgem hayırsızım benim . duru nasık kocaman olmuştur şimdi . sen nasılsın ? hala dogum kiloların duryormu . istedigim işede girmişsin takip ediyorum eski dostları hep ..
monti linki hala ayakda ama ben yapmıyorum artık bünye iflas etti
amanın deşifrede olmuşum

bu hafta bende bi,rde regl var püskütüm sanırım artı çakmazsam bende şükredicem . perşembe yine lapa yapmayı düşünüyorum en azından reglin şişligi insin . birde bu yüzden iştahım bu hafta fazla açık ,tatlılar önümde pervane gibi dönüyor . malum evde benden başka 4 kişi daha var ve hepsi tatlı düşkünü . bugünler boyunca yaptıgım hamur işlerini saysam üf . yapma dediginizi duyar gibiyim ama benim yavruların 3 de okula gidiyor ve hepside 2 ögünlü okuldan yemekde istemiyorlar bende yapıp dolaba koyuyorum .. günlük çıkaracagım şekilde streçliyorum . dünde cızcezimin dogum günüydü . 2 çt pastasından aldım okadar.ama evde bulunan taze hurmaya bir türlü dayanamıyorum . yanı bu hafta dengem ve azmin bozulmuş durumda bunada şükür diyorum .

ay o dans gamgam deyilde ham ham olmalıymış

kıslar çayı bende deneyim bakim bugün dışarı çıkabilirsem alayım
püskütüm güzelim diyetde nasıl bir yol takip ediyorsun ? kl. sayıp dengeli beslenerekmi ?

Son düzenleme:

aeben abla istahin icin kahve icmeyi denedin mi?

aeben abla istahin icin kahve icmeyi denedin mi?

yok mumum ben hiç kahve içmemki... bilmiyormusun ben müzeligim . çuku çay kahve kırkyıl dursam aramam
geçenlerde yazmıştın sade kahveden bahsediyordun mumum yoksa nescafe tarzı şeylerdenmi . hazır kahvelerin içinde glikoz şurubu dolu birde ne oldugu beli olmayan kremalar .

Yaşasın lapa kardeşliği!
Yarın ben de lapa diyeti yapıyorum aebenim.. Çünkü Cuma günü motive olmaya ihtiyacım var.
Kızının doğumgünü de kutlu olsun.. Anneli, babalı, hep beraber sağlıklı yıllar inşallah.
Çayı bugün almayı becerdim ben de.. Ama henüz denemedim. Daha şimdi girdim eve. Ve günümün ilk çayını içiyorum. E şimdi mis gibi çay içmek varken bitki çayına geçemedim doğruya, doğru. Akşam üzeri ilk denememi yapmayı planladım.
Aebenim hani 200 gr almıştım ya. Sonraki hafta şaşırtmaca yaptım.

Şöyle:
10:00 1 adet kaşarlı tost (uno light ekmekle, normal yağlı kaşar ama ince dilim, yarım domates, 1 tane sivri biber, kekik, karabiber)
14:00 2 tatlı kaşığı sarelle veya mücver -3 tane, yoğurtla- veya balık veya makarna eklenmiş salata
17:30 Karalahana çorbası veya balık veya makarna eklenmiş salata veya bulgur salatasıyla köfte veya soyalı tavuk
19:00 Burada bir acıkma krizi giriyor neden bilmiyorum. 2 adet etimek ligt form, 1 tane salatalık
20:30 1 elma, 1 parça (dolu dolu löp löp) yağlı beyaz peynir
gece boyu ___ bitki çayları (ne ararsan ne bulursan)

Bu yöntemle geçen hafta 1.5 kilo gitti. Bu hafta uyanık sistem buna da alştı tepki veriyor. Sen misin tepki veren. Yarın lapayı dayarım ben de

...dedim, gittim. Kalan mesajlar sonraya.

Son düzenleme:
Ay ben soru sormaya gelmiştim güya..

Kardeşim soruyor. 2-3 günlük sıvı detoks diyeti var mı? Denediğiniz..?

bende hiiccc sevmezdim ablam ama ictikce alistim kurtaricim oldu,yok neskafe degil normal makina kahvesi,bizde tabletli makina var ben tablet olarak yapiyorum sade kahve icinede normal süt koyuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…