Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

merhabalar kızlarrr,

nasılız bakalım??? pazartesi masası diye birşey buldum nedense pazartesileri masamın üstü karmakarışık oluyor... hepsini ben mi yapacağım off yaaa otururken masa toplamaktan kilo verilse keşke :))))))

- diyet ne alemde?
- o çok iyi selamları var, haftasonu evde rahatlık hiç değiştirmedi beni sporla desteklendim birşeyciklerde yemedim :)) (alkışlar ona:)))

yeşil çaylarım yerini grip nedeniyle ıhlamura bıraktı... karbonatlı suyumun karbonatını azıcık azalttım... yutkunamadığım için canım birşey yemek istemiyor bu sevindirici bir haber :p

O kim yahuu:44: ben bişiimi kaçırdım :26:

ben geldim daha yeni girdim içeri sayılır
bugunki listem 12 de kalktım bugun herşey şaştı hasta olucam sanırım
sabah 1 haşlanmış yumurta
peynir çay
2 dilim ekmek

ara
1 kepek sandviç ekmeğinden tost
çay
akşamda
salçalı makarna ve yoğurt yicem

sporum
1,5 saat yürüyüş
55 dk da spor aletleri
çok yoğun bi gün oldu bugun
suda 1 lt oldu anca :KK43:
su içemiyorum ya 2 de kalıyorum sıkıntıdan çatlıcam
neyse ben gidiyorum yemek yapayım

$dogadan.png

kızlar doğadan 7 bitkili çayı ben denedim günde en fazla 3 bardak tavsiye ediliyor. 5 günde 1 kiloya yakın kilo verdim belki denemek istersiniz dedim çünkü aktarlardan alınca hazırlamak istemeyip üşenip kullanmayanlar var ama bunlar hazır. 3 dakika kaynar syda demle afiyet olsun.

Eki Görüntüle 550992

kızlar doğadan 7 bitkili çayı ben denedim günde en fazla 3 bardak tavsiye ediliyor. 5 günde 1 kiloya yakın kilo verdim belki denemek istersiniz dedim çünkü aktarlardan alınca hazırlamak istemeyip üşenip kullanmayanlar var ama bunlar hazır. 3 dakika kaynar syda demle afiyet olsun.
Eylül'ün tavsiyesiyle aldım bende cumartesi günü. Metabolizmayı hızlandırdığı kesin bir yürüyüş yaptım kan ter içinde kaldım resmen :KK71:

kızlar ya size birşey sorucam böyle akşam yemeğinden sonra karnım bir acıkıyor benim uff ufff ki ne offf

kızlar ya size birşey sorucam böyle akşam yemeğinden sonra karnım bir acıkıyor benim uff ufff ki ne offf

Eki Görüntüle 550992

Eylül'ün tavsiyesiyle aldım bende cumartesi günü. Metabolizmayı hızlandırdığı kesin bir yürüyüş yaptım kan ter içinde kaldım resmen :KK71:

Aaaa güzelmiş..

Ben aktardan aldım ama hakkaten zor oluyor hazırlaması ve ben hep üşeniyorum o yüzden hla bitmedi...

Hemen bitirip bundan almalı:KK1:

Eki Görüntüle 550992

ben içiyorum günde aklıma gelirse 3 dün 1 tane içtim bu gün bende 3 tane içeyim bakalım bendede işe yarıcakmı

selamlar :KK16:
cumadan beridir yogunlukdan yazamadın pazar günü girdim biraz okudum yazmaya fırsatım olmadı ..:KK6:
iyisinizdir inşallah .

püsküütüm tebrikederim canım :nazar::KK9:

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 550992

Eylülcüm bu karışım bitki çayı konusunda çok cahilim ben.
Neler var içeriğinde? Gerçi netten de bakabilirim buna pardon.. :KK60:
İddiası neymiş bu çayın? Sen günde kaç bardak içtin? Bir de senin regl sonrası hızlı kilo veme sürecinin de etkisi olabilir kilo vermende değil mi? Yoksa ekstra hiçbirşey yapmadığın için mi verdin 5 günde 1 kiloyu?
Ay ne çok soru sordun be Püsküüt! :KK53:
Tubişim yürüyüşten ne kadar önce içtin? Paketin üzerinde böyle bir not var mı?
Misal içinde cafein olan içecekler adrenalin salgsını arttırdığı için metabolizmayı hızlandırır ve spordan yarım saat önce tüketilmeleri önerilir. Bu çay da böyle mi kullanılacak acaba?

A-ahahahah hala soruyorum yahu! :KK55:

Bir dokun, bin ah işit gibi oldu resmen...:KK17:

selamlar :KK16:
cumadan beridir yogunlukdan yazamadın pazar günü girdim biraz okudum yazmaya fırsatım olmadı ..:KK6:
iyisinizdir inşallah .

püsküütüm tebrikederim canım :nazar::KK9:
Teşekkür ederim aebenim. Bir önceki hafta kilo veremediğim gibi 200 gr. da almıştım. Sanırım o duraklama dönemini azmedip atlatınca aniden çözüldü kilolar.. Yoksa haftada 1.5 kilo vermek gibi örneklere sahip biri değilim ben.. Ay bu hafta almam inşallah! :18:

Eki Görüntüle 550992

ben ilk çıktıgında denemiştim .sanrım 15 gün kadar kualndım ama sallamasını deyil karışık olarak almıştım ..
bir zamanlarda 5 1 yerde vardı . genelde aynı şeyler oluyor . şu kadar zamanda şu kilo verdim diyemem . ama mutlaka etkisi oluyordur

günaydın kızlar artık kalkın ögle olucak nerdeyse
yagmur demedim şemsiyemi aldım 1 saat stadyumda yürüdüm
:nazar:maşalah fadime :KK9:
Eylülcüm şu linki de inceleyebilirsin..
Pilates Topuyla Karın Göbek Basen Eritme İnceltme Sıkılaştırma Egzersizleri Hareketleri | Sağlık, Hastalık Tedavi, Kanser, Bakım, Güzellik, Hakkında Sağlıklı Bilgiler
Görsel canlandırayım diye bakındım ama ananeenin bahsettiği hareket burada yok.
Aeben geldiğinde ilave bilgiler verir mutlaka.. Pilates canavarımız kendisi oluyor çünkü.. :KK52:
:KK17:bilgim oldugu kadar yazayım püskütüm .
ilk şunu yazayım pilates topu muhabbetine hiççç girmeyin pilates tıpuyla olan egzersizlerin %90 nı topsuzda yapıyorur:KK31: o yüzden büyük top almadım almayıda düşünmüyorum i,lates yapıyorsanız olmazsa olmazınız küçük top lastikdir kol çalıştırmak istiyorsanızda pilates çemberi ..
püskütüm verdigin linkdeki hareketler göbek ve besen için etkilidir . topsuzda yapılabilir ..
ananecim aşagıda vedigin linkdeki hareketler güzel ama tam hareketleri görmek için EBRU ŞALLI'NIN pilates programlarından birinin tamamını izlerseniz .bu linkdeki hareketlerin daha ayrıntısını görebilirsiniz .
üylülcüm sanırım hareketleri sen sormuştun ilk basta . ben basen ve kalçalar için pilatesde 3 hareketi tek geçerim . birisi pubigi (iç kalçayı yere yapıştırarak yüz üstü yapılan ayakları tersden yukarı kaldırılan bir hareket var .(yazsarak ne kadar anlatabilirim ) biliyorsundur büyük ihtimal pilates yapıyorsan .
2 .si yan yatarak yapılan bir hareket bacagın birini çevirerek yapılıyor . eger kasları tam hissederek yaparsdan bütün kalça kaslarını hissedebilirsin . 3. de yarı şınav şeklinde durup tersden bacakları yukarı dogru kaldırmak bunun adına kaçka kaldırma operasyonu :KK9: verdiginiz linklerdede var .
3 dedim ama bir hareket daha var bana güzel gelen köprü kurarka kalçayı sıkmak .
bu hareketlerde ve diger kalça ve basen hareketlerinde önemli olan kasları sıkarak hissedip hereketleri öyle yapmak . yoksa bu hareketleri yapsanda bir etkisi olmaz . tıpkı karnı içine çekmeden yapılan mekik gibi bir etkisi olmaz ..
bir önerimde bilmem duydunmu call diye bir spor var amerikalı teyzelerın yaptıgı pilatesin anası gibi bişi . daha zor ve etkili callaletics diye yazarsan sanırım çıkar videoları .:KK16: ilk yaptıgımda agrımadık yerim kalmamıştı :KK37:
BASEN VE KALÇA ERİTME EGZERSİZLERİ burda yüzüstü hareketler varya hani onlarıda topla yapıyorum püsküüt bide top şişmiş şekilde kalsa olmazmı her seferinde çok zor olur

Başarı yolumun haftalık grafiklerini bir araya getirdim. Ay şımarmaya bak şımarmaya.. :KK60:
:nazar: vermen gereken 4 kiloydu ve 3 den fazlasından kurtuldun demek püskütüm maşallah . yeni hedefin yokmu ?:KK23:

pilates sati geldi efem ben kaçar ...
bu arada regl olmuşum :KK37: bu hafta tartıya nesıl yansır ecep .:44:

Son düzenleme:
Teşekkür ederim aebenim. Bir önceki hafta kilo veremediğim gibi 200 gr. da almıştım. Sanırım o duraklama dönemini azmedip atlatınca aniden çözüldü kilolar.. Yoksa haftada 1.5 kilo vermek gibi örneklere sahip biri değilim ben.. Ay bu hafta almam inşallah! :18:

püskütüm sanırım haftalık tartılıyorsun ?
öyle olunca dalglanmalar görünmüyor . aslında kilonun artıgı haftada verrmişsindir kilo şişlik vs olunca basküle yansımıyor sonraki haftada 2 hafanın kilosu birden gidiyor .. inşallah bu hafta hedefindesin canım oda olmadı haftaya . aynen devam canım ..
birde eger 1 aralıga 62'li kiloları göremessem yıl başına kadar daha aşagı yeni hedef koyucam yani bırakmak yok bu sefer :KK4:

Eylülcüm bu karışım bitki çayı konusunda çok cahilim ben.
Neler var içeriğinde? Gerçi netten de bakabilirim buna pardon.. :KK60:
İddiası neymiş bu çayın? Sen günde kaç bardak içtin? Bir de senin regl sonrası hızlı kilo veme sürecinin de etkisi olabilir kilo vermende değil mi? Yoksa ekstra hiçbirşey yapmadığın için mi verdin 5 günde 1 kiloyu?
Ay ne çok soru sordun be Püsküüt! :KK53:

Tubişim yürüyüşten ne kadar önce içtin? Paketin üzerinde böyle bir not var mı?
Misal içinde cafein olan içecekler adrenalin salgsını arttırdığı için metabolizmayı hızlandırır ve spordan yarım saat önce tüketilmeleri önerilir. Bu çay da böyle mi kullanılacak acaba?

A-ahahahah hala soruyorum yahu! :KK55:

Bir dokun, bin ah işit gibi oldu resmen...:KK17:

canım ben çayı günde 3 defa içiyorum regl dönemi içinde kilo vermeye başladığımı anladığım için yararlı diyorum normalde bittikten sonra 1 hafta içinde tekrar küçülüyodum fakat bu çayı aldığımdan beri (damardan alıyomuşum gibi oldu :KK9::KK9: ) regl dönemi içinde başladı. hareket etmek gerekiyor tabi yeni hareketim gangam style oldu o dansı bi yapıyorum su içindeyim bide öğrendim baya süper yapıyorummm:21::21::21: bu çayın içinde bitki hariç bişi yok canım ama bitkilerin kendi özellikleri metobolizma hızlandırdığı yönünde bilgiler aldım. ama ben netten okudum tabi ne yaparsan yap yediğine içtiğine dikkat etmezsen olmaz.

Son düzenleme:
ben ilk çıktıgında denemiştim .sanrım 15 gün kadar kualndım ama sallamasını deyil karışık olarak almıştım ..
bir zamanlarda 5 1 yerde vardı . genelde aynı şeyler oluyor . şu kadar zamanda şu kilo verdim diyemem . ama mutlaka etkisi oluyordur

:nazar:maşalah fadime :KK9:

:KK17:bilgim oldugu kadar yazayım püskütüm .
ilk şunu yazayım pilates topu muhabbetine hiççç girmeyin pilates tıpuyla olan egzersizlerin %90 nı topsuzda yapıyorur:KK31: o yüzden büyük top almadım almayıda düşünmüyorum i,lates yapıyorsanız olmazsa olmazınız küçük top lastikdir kol çalıştırmak istiyorsanızda pilates çemberi ..
püskütüm verdigin linkdeki hareketler göbek ve besen için etkilidir . topsuzda yapılabilir ..
ananecim aşagıda vedigin linkdeki hareketler güzel ama tam hareketleri görmek için EBRU ŞALLI'NIN pilates programlarından birinin tamamını izlerseniz .bu linkdeki hareketlerin daha ayrıntısını görebilirsiniz .
üylülcüm sanırım hareketleri sen sormuştun ilk basta . ben basen ve kalçalar için pilatesde 3 hareketi tek geçerim . birisi pubigi (iç kalçayı yere yapıştırarak yüz üstü yapılan ayakları tersden yukarı kaldırılan bir hareket var .(yazsarak ne kadar anlatabilirim ) biliyorsundur büyük ihtimal pilates yapıyorsan .
2 .si yan yatarak yapılan bir hareket bacagın birini çevirerek yapılıyor . eger kasları tam hissederek yaparsdan bütün kalça kaslarını hissedebilirsin . 3. de yarı şınav şeklinde durup tersden bacakları yukarı dogru kaldırmak bunun adına kaçka kaldırma operasyonu :KK9: verdiginiz linklerdede var .
3 dedim ama bir hareket daha var bana güzel gelen köprü kurarka kalçayı sıkmak .
bu hareketlerde ve diger kalça ve basen hareketlerinde önemli olan kasları sıkarak hissedip hereketleri öyle yapmak . yoksa bu hareketleri yapsanda bir etkisi olmaz . tıpkı karnı içine çekmeden yapılan mekik gibi bir etkisi olmaz ..
bir önerimde bilmem duydunmu call diye bir spor var amerikalı teyzelerın yaptıgı pilatesin anası gibi bişi . daha zor ve etkili callaletics diye yazarsan sanırım çıkar videoları .:KK16: ilk yaptıgımda agrımadık yerim kalmamıştı :KK37:

:nazar: vermen gereken 4 kiloydu ve 3 den fazlasından kurtuldun demek püskütüm maşallah . yeni hedefin yokmu ?:KK23:

pilates sati geldi efem ben kaçar ...
bu arada regl olmuşum :KK37: bu hafta tartıya nesıl yansır ecep .:44:

söylediklerini biliyorum canım evet çoğu hareket topsuz yapılıyor. sadece 3. hareketi anlamadım ama dur ben bununla ilgili görsel bişi bulmayı deniycem size

püskütüm sanırım haftalık tartılıyorsun ?
öyle olunca dalglanmalar görünmüyor . aslında kilonun artıgı haftada verrmişsindir kilo şişlik vs olunca basküle yansımıyor sonraki haftada 2 hafanın kilosu birden gidiyor .. inşallah bu hafta hedefindesin canım oda olmadı haftaya . aynen devam canım ..
birde eger 1 aralıga 62'li kiloları göremessem yıl başına kadar daha aşagı yeni hedef koyucam yani bırakmak yok bu sefer :KK4:

Evet aebenim.. Zaten artık öyle hassaslaşmış ki bünye sabah kalkınca anlıyorum ne yolda gittiğimi.. misal bu hafta henüz bir eksilme yok bence. Pantolonlar aynı.. Benim terazi bir tek Cuma günü mesai yapıyor. Haftanın diğer günleri de kotlarım.. :KK60:
İnşallah ikimiz de böyle hedef oyunlarıyla bitirecez bu işi bu sefer aebenim. Sıkıntı geldi, kapıya dayandı çünkü. Şimdilik açmıyorum, içeri davet etmiyorum, duymazlıktan geliyorum o ayrı konu.. :KK30:
Ben de aynen senin gibi düşünüyorum. Şu anda 1 aralık tarihine kilitlendim. 900 gr. kaldı.
Sonraki hedefim 1 Mart 65 diye düşünüyorum şimdilik. Ama kesin kararımı 1 Aralık günü veririm.
Cezam da hep yarışmaya dönmek olacak. Çünkü bu benim içim en büyük ceza. Burada yeniden yarışmacı/kaptan olmak, menü okumak, yorum yapmak falan.. Düşününce bile açlığım geçiyor. :KK56: :KK34:

canım ben çayı günde 3 defa içiyorum regl dönemi içinde kilo vermeye başladığımı anladığım için yararlı diyorum normalde bittikten sonra 1 hafta içinde tekrar küçülüyodum fakat bu çayı aldığımdan beri (damardan alıyomuşum gibi oldu :KK9::KK9: ) regl dönemi içinde başladı. hareket etmek gerekiyor tabi yeni hareketim gangam style oldu o dansı bi yapıyorum su içindeyim bide öğrendim baya süper yapıyorummm:21::21::21: bu çayın içinde bitki hariç bişi yok canım ama bitkilerin kendi özellikleri metobolizma hızlandırdığı yönünde bilgiler aldım. ama ben netten okudum tabi ne yaparsan yap yediğine içtiğine dikkat etmezsen olmaz.
Teşekkürler Eylülcüm..
Ben de bir an önce alayım.. En azından denemiş olayım.. Bugün alamam da.. Yarın almayı becerebilirim sanırım..
Elbette haraket/yemek en önemlisi. Bu çay sadece ek bir destek olacak diye heeslendim. Bisiklete binmeden önce içerim ben de.. Bakalım tubiş yürüyüşten ne kadar önce içmiş, yazınca on da öğreniriz..
Ay ben de yapıyorum o dansı.. lulut kaçıyo odadan nedense :KK60: :KK60:

X