Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

ben geldim kızlar kendime eşortman üstü aldım biraz bakındım bez gardolop arıyorum bulsam alıcam ama bulamıyorummm neyse ben gene gidiyorum gezmeye akşamda aradaşa gidicem 1 saat yürüyüşüm var bugun eve gelincede 30 dk leslie yapsam tamamdır bugunluk yarına kısmet :KK1:

günaydın kızlar artık kalkın ögle olucak nerdeyse
yagmur demedim şemsiyemi aldım 1 saat stadyumda yürüdüm

günaydın kızlar artık kalkın ögle olucak nerdeyse
yagmur demedim şemsiyemi aldım 1 saat stadyumda yürüdüm

Uff şemsiye ile yürüyüş MaaşAllah:KK53:

Ben de erkenden kalktım bi keree kızımı kursa bıraktım yürüyüşümü de yapmış oldum vee burası da yağmurluuu:nazar:

Son düzenleme:
uff şemsiye ile yürüyüş maaşallah:KK53:

Ben de erkenden kalktım bi keree kızımı kursa bıraktım yürüyüşümü de yapmış oldum vee burası da yağmurluuu:nazar:

günaydın sende erkencisin
ögeden sonra 1.5 saat fitness var daha onada gidicem kızım bu hafta geldi üsküdarda okuyor uyanmadı gitti kıyamıyorum uyandırmaya
sen 15 kiloyu ne kadar sürede verdin

günaydın sende erkencisin
ögeden sonra 1.5 saat fitness var daha onada gidicem kızım bu hafta geldi üsküdarda okuyor uyanmadı gitti kıyamıyorum uyandırmaya
sen 15 kiloyu ne kadar sürede verdin

Ben de hala inanamıyorum gittiğine ama gitti işte canım..Önce kısa vadede büyük kilolarla gitti..

Sonra ani gidip ani geri dönen kilolarla anladımki yavaş giden kilo geri dönmesi zor kilo oluyor o yüzden son çalışmalarımla daha ağırdan ama daha güzel vererekten hedefime ulaşıcam inş.

Ben de hala inanamıyorum gittiğine ama gitti işte canım..Önce kısa vadede büyük kilolarla gitti..

Sonra ani gidip ani geri dönen kilolarla anladımki yavaş giden kilo geri dönmesi zor kilo oluyor o yüzden son çalışmalarımla daha ağırdan ama daha güzel vererekten hedefime ulaşıcam inş.
Akrepppp birinciliğinizi tebrik ederim canımmmm :KK19: :119: sen de bizim sondan birinciliğimizi tebrik et :KK52:

bugun ki listeeeem
:KK53:
sabah 2 dilim börek çay
öğle 1 dolma 1 kase yoğurt
ara çay :KK47::KK47: ufak kare şeklinde mısır poğçası
akşam daha yemedim pişiyor
çorba ve yopurt yemeyi planlıyorum

eveeett kışlıklarımı çıkardım ve 1 beden küçük kotlarımı giydim veee oldum içinee çok mutluyum alaaahıııımmmm :KK28::KK36::KK36::KK36:

herkese günaydın iyi pazarlaaaaarrrrr
bugunki kahvaltım
2 krep
çay
1 kk peynir
öğle pilav ve 2 tavuk baget yemeyi düşünüyorum bide yoğurt tabi
akşamıda daha kararlaştırmadım

ara öğünlerime de bugun meyve fln eklicem
spora gidicem birazdan
kaç gündür yağmurluydu hava anca yürüdüm işte

gunaydin.jpg

merhabalar kızlarrr,

nasılız bakalım??? pazartesi masası diye birşey buldum nedense pazartesileri masamın üstü karmakarışık oluyor... hepsini ben mi yapacağım off yaaa otururken masa toplamaktan kilo verilse keşke :))))))

- diyet ne alemde?
- o çok iyi selamları var, haftasonu evde rahatlık hiç değiştirmedi beni sporla desteklendim birşeyciklerde yemedim :)) (alkışlar ona:)))

yeşil çaylarım yerini grip nedeniyle ıhlamura bıraktı... karbonatlı suyumun karbonatını azıcık azalttım... yutkunamadığım için canım birşey yemek istemiyor bu sevindirici bir haber :p

X