Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

cevabin icin tskrlr.dedigin gibi yaptim ve diger tarayicilari da denedim sonuc ayni
zaten esimin kullandigi pc de de internet explorer kullaniliyor ve artik ondanda 2 günde anca girebiliyorum
sende yüzden verenlerdensin
79 daki sacin ve 65 diyorum

ccevabin icin tskrlr
ben cok bekletmiyorum yani toplam 2-3 saniye sürüyo yukariya dogru kivirarak cekiyorum hemen cok da güzel oluyor fakat duman beni rahatsiz ediyor
ne demek istedigini tam olarak anlamadim
yani istedigim topige tiklasamda hic birsey cikmiyor bende
yada ben anlamadim senin anlattiklarini
ayy cnm yenmezmi o
tr olmak vardi simdi canin istedimi git ye offf offff
diger alttakide cissss uzak durun kizlar uymayin siz akrebe
Ya ben remington duzlestirici kullanıyorum ıslak kuru .onda buhar cıkıyo ama aynı seymi bilemedim cokta memnunum sacım yıpranmadı 2 ay oluyo alalı
seninki hangi serisi acaba üzerinde yaziyo bi bakabilirmisin
Aynen öyle şekerim...

Üstüne tatlı yanında da bol ekmek yemediğin sürece zararlı değil faydalı protein deposu oluyor ayol

protein deposu ayy cok güldüm cnm
yani söyle diyim beyaz et ve kirmizi et dersek beyaz et bas siradadir aslinda
protein depolamak istiyorsaniz da yumurta beyazi derim cnm kebap kadar degildir tadi ama protein deposudur

Son düzenleme:
iyi akşamlar hatunlar

maşallah

tarif alındı efem
fadimecim balık yede hangisini yersen ye canım :104::104::104::104: kilo verme etkiside bol protein olması ve saglıklı pişirilirse kl düşük olması .
en saglıklı et balık bu tartışılmaz . en zengin omega 3 de şu dondurulmuş ithal palamutlar varya onlar.. neden derseniz balık ne kadar soguk suda olursa o kadar yaglanıyormuş .
hemen notunu aldım eminim tadı da çok güzeldir.

bu arada selamlar herkese açıldığından beri cafe'nin takibindeyim ama fırsat olmamıştı kısmet bugüneymiş diyelim.
hoşgeldin
kahwaltımda bu
1 simit
1 kk peynir
çay
irras 1 simit 4 dl ekmekdir .

ooo amanın püf yahu desenizde aldım kilocukları
neyse bugun zamansız uykum yüzünden öğleni atladım
bugunki listem
1 simit çay 1 kk peynir
ara 2 mandalina
nescafe
akşam
7 yaprak sarması yoğurtlu
1 tane karnabahar kızartması :26:
çay fln içtim
yarın düzene oturtucam liste yapıcam kendime 2 günlük tam anlamıyla uyduğumda haftalık yapıcam

Buzdolabının kapağında, aklıma geldikçe eklemeler yaptığım alışveriş listem var.. Sabah çıkarken listeyi kağıda geçiriyordum ki kalakaldım.
"diydon"
Arkadaş bu ne?
Düşün düşün.. bunlar bağımsız mı birbirinden? diy bi'şey.. don da başka şey mi? Çünkü literatürde diydon diye bi'şey yok bildiğim kadarıyla..
Sonra jeton düştü.

Diyet dondurma! Diydon Ay böyle yazınca nasıl da masum gözüktün gözüme diydoncum!

günaydın

irascım mönün pek diyet mönüsü olmamış canım .

demek oluyorki kendine ödül veriyorsun püskütüm . afiyet olsun diydon ha .
püskütüm senin eskiden lapa günlerin vardı . şimdide uyguluyormusun ?

demek oluyorki kendine ödül veriyorsun püskütüm . afiyet olsun diydon ha .
püskütüm senin eskiden lapa günlerin vardı . şimdide uyguluyormusun ?
Aslında düzenli bir gıda ödülü sistemim yok aebenim.. Ama geçen gece dondurma krizine girdim. Soğuk süte tarçın, hindistancevizi ve kakao ekleyip içtim. Hani dedim erimiş dondurma farzedeyim.
Bir diydon alayım da olası krizler için dolapta beklesin diye..

Eski diyet dönemim kadar rutin olmasa da ayda bir kez yapıyorumdur.. Misal yoldan çıktığımda..

Ama yarışma boyunca hiç aksatmamıştım. Her Perşembe lapa diyeti.

canım benim amacım diyet menü değilki yemek hayatımı komple değiştirmek ben çoook düşkünüm yemeğe yani zevk alıyorum yemekten yaa
abur cubur yerli yersiz yemek zamanları ...
bi düzene soksam kendimi frenlesem zaten gider benden yemeyince veriyorum ben

diyet yapmıyoruz desekte hayatımız diyet dimi püsküütüm
bende çok canım tallı çektginde activianın kayısılısını yiyorum . zaten baya şekerli

niye lapayı sordum çünki bugün yapıyorumda aslında benimlki lapadan çok pirinç salatası kıvamında
dogruyorum içine salatalık, domates , dere otu, maydonoz .. kırmızı biber ,karabiber ,nanede kattımı .oldumu sana pirnçli, yagsız ,tuzsuz kısır

bu arada 5 kilomun 2 sinden kurtulmuş bulunmakdayım . arada bayram girmeseydi an az 3.4 kilo olacaktı . her daim dedigim gibi bizler kilo verememekden çok verdiklerimiz koruyamakdan hala buralardayız .
neyse önümüze bakalım 1 aralıkda 62 olma hayalimi gerçege dönüştürmek adına elimden geleni yapıyorum .
bu arada küçük bir tüyo ,akşamları çok az yiyip gece aç yatmak kilo vermede baya etkili

irrascım kolay gelsin canım ne şekilde kilo vermek istiyorsan inşallah o şekilde gider kiloların .....
ben bilgimle yorum yaparım gerisinden anlamam .

Senin lapan, pardon salatan benimkinden daha mantıklı. Lapa diyetinde protein almamak gerekiyor ama ben lapayı yoğurtla (yanında bol dünya acısı biber) yediğim için almış oluyorum tabii.. Senin fikir güzelmiş.. Tadı eminim güzel oluyordur. Peki sen lapa yaptıktan sonra neler oluyor? Ortalama ne veriyorsun ve bir ertesi günde ne kadarını geri alıyorsun?
Yolu yarılamaya yaklaşmışsın..
Hep derler ya akşam fakir gibi yiyeceksin diye.. doğru yani. Ama bizdeki gece geleneği farklı.. Bazen yatarken etrafa bakıyorum pencereden.. neredeyse bütün ışıklar yanık. Saat 01:00 olmuş herkes oturuyor.. Sonra da ye babam ye. Zaten geleneklerimiz pek bi'şahane!
Senin tüyona uyup da kilo vermemek mümkün değil.

püsküütüm lapayı genelde bende senin gibi kaçamak, şişlik vs. sonra yaparım .genlde 500gr .1 kilo arsı gider .ama bugün kilo verdikden sonra deniyorum .yarın sabah ne olur bilemem birde lapa karbon zaten yogurt katmak ve tuzlu turşu yemek iyi fikir deyil ..
bu günlerde bir şu dikatimi çekti:44: birgün pro agırlıklı, birgün karbon agırlılı besleneyim diyorum .sanırım bünye böyle olunca şaşırıyor ve hızlı kilo veriyor . o yüzden lapadan sanda yani perşembe proya yüklenicem .. bakalım cumaya ne olacak .. anaaa tüm diyet tüyo ve sırlarımı döktüm . birde cumaya kilo alıp geliyormuşum .

Son düzenleme:

Yine döktürdün sabah sabah.. Araştırmacı profesörüm benim.
Karbon olayını bilmiyorum da lapa diyetinde protein alınmaması gerektiğini ve asla tuz kullanılmaması gerektiğini biliyorum. Şöyle bir deneme yapmıştım eskiden. Pirinci haşlarken içine domates rendesi ve ince doğranmış yeşil biber de koymuştum. O bulamaca baharat ekleyip yedim.
Kilo açısından etkisi, yoğurtla yediğime göre aynı olunca da bir daha sebzeli yemedim. Ama gün içinde acıktıkça salatalık, domates ve 1 tane meyve atıştırmalıkları ekledim. Zamanla bu hale dönüştü.
Cuma gelse de tartılsam yahu! Kesin verdim kesin.
Ay böyle deyip deyip nazar değdirirmişim.. İkimiz de şişermişiz Cumaya..

Son düzenleme:

ay benim çenem durmaz işde ne yaparsam ortaya dökerim sırf bir kişiye bile bilgi olsun diye .
seni bilmemde püsküütüm bende aynen dedigim gibi oluyor cumaya kilo alıp geldim demesem bari.

huu diger hatunlar nerdesiniz bakın cafe püskütümle bize kaldı

birde dün plates çemberimide aldım . pilates takımın tam oldu
trambolinde alayım dedim ama eve nasıl getirecem . netten bir bakıyım . netdende hiç alış verişim yoktur .:26:

tubiş sendim dibi trombolinde zıplayan

akrebim sen nerlerdesin ? kebab maslarındamı kaldın bacım 1 aralıga verecek 6 kilon var hoş, sen rekorların kadınısın .

ben kaçar platesim başlıyacak

not : püsküütüm lapaya domates bende rendeledim unutmuşum yazmayı daha güzel oluyor .

Son düzenleme:

Bunu denemem lazım..Süper bir lezzet olucak bence

Teşekkürler canım

Cafe bize kaldı kalmasına da empati yapınca haklılar be aebenim..
Hem git takımda bin tane mesaj oku, mönü yorumu falan yap.. sonra bi'de buraya gel.. Zor iş.
Bizim takım makım yok rahatız.. burasını takım yaptık adeta..
Ohh sefan olsun, güle güle kullan aebenim.
Benim de bisikletimin pedal bandı koptu, fular taktım yerine.. Şık bi'bisikletim var artık..
Keyifli pilatesler efem..

günaydin kizlar,

Allahia sükür sonunda gönlüm rahat icim rahat kararli kendime inanarak diyetime bugün baslamiys bulunuyorum,simdiye kadar nemi yapiyordum resmen oyalaniyordum :) öyle kati ve yasakli diyet lsitem yok uslu bir kücük olarak aeben ablami dinleyip ,diyetimi hayatima göre uyarlamaya karar verdim,gecen aksam 3 sene önce 4.takima ilk girdigim mesajlarimi okudum ne yapmisim diyete nasil baslamisim nasil kilo vermisim,cok basitmis aslinda sabah ve ögle evde ne varsa yemisim aksamlarida ya yogurda taze meyve dograyip(özelliklede ananas) yada salata yada karisik sebze ve meyve tabagi yapip yiyerek tikir tikir veriyomusum kilolarimi tabi 18 den sonrada bisey yememisim sonra ne olmus ne olacak hayatin her alanindaki sabirsizligim diyetimede yansimis ve arayislara girip herseyi alt üst etmisim,ve ben simdi basladigim yeere geri dönüyorum.hadi gazam mübarek olsun..

püsküütüm bu hafta 1.5 kilo vermiycem hatta üstüne almis olucam belki ama suan icimdeki huzur hic bir kiloyaya paha bicilemez 300 500 1000 ne olursa olsun ama yavas ama hizli bu sefer ben bu isi bitiricem Allahinda yardimi ve izniyle ins..

oh beeeeeeeeee

him bide hep diyoruz ya herkesin bünyesi farkli diye evet gercekten öyle eski mesajlarima bakarken yine görüdmki ben hic meyveden kismamisim hatta abartmisim bile meyveyi ama bana bi zarari olmamis ama sunuda umutmamam lazim tabi ozaman yeni dogurmustum ve emziriyordum,neyse deneye deneye görecegiz ozamandan bu zamana neler degismis :)

bundan sonra sabahlari sekersiz sütlü bir kahve icicem ,sanirim istahimi kapatiyor benim :) bu sabah oglumun kresinde randevum vardi bizim ufaklik hakkinda konustuk biraz kadin kahve ikram etti bende ictim sütle beraber eve geldim kahvalti ediyom simdi ama canim istemiyo :) evet evet bu kahve yariyo bana eminim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…