Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Aebenim 1 Aralık hedefine ulaşamazsan sen de takım kuruyor muydun, hatırlamıyorum..

Hayırdır inşallah..
Kırmızı etin "faydalı" olduğunu da ilk defa duydum gam yemem..

püsküütüm ben kırmızı etin tavukdan (organik hariç )daha saglıklı oldugunu düşünüyorum . balıgı tek geçerim tabi.
pişirme teknigi iyi oldugu sürece kırmızı etde saglıllıksız bişi oldugunu düşünmüyorum ben 0 kan gurubuyum , bana ekmek etden daha zararlı bunu deneyimlerimdende biliyorum . ne zaman ekmek yesem kilo vermem zor oluyor ve şişiyorum .ama kırmızı et yedigimde ne hazım problemim nede kilo surunum oluyor . bunlar benim kişisel tecrübelerim tabi beni baglar .

pilates saati gelmeden biraz ev işlerine dalayım

Son düzenleme:

Ekmek ve antibiyotikli tavuk hakkında söylediklerinde hemfikiriz..
Benim bahsettiğim kırmızı etin yol açtığı kroner hastalıklar aebenim..
Ama lezzetine laf yok tabii..

amanın yok püsküütüm ben senin kurdugum takıma eşlik ediyordum ama yardımcın olabilirim
neler diyoruz, hedefe ulaşmak lazım .
Büyük konuşmak gibi olmasın da ben büyük ihtimalle takım kurmayacağım..
Çok az bir kilom kaldı geriye.. Veremezsem ayıp olur artık..
Ben soruyu kendimi ayrı tutarak sormuştum..
Sen de gittin "kurduğun takım" dedin.. Bu nasıl destek olmaktır yahu!

Ekmek ve antibiyotikli tavuk hakkında söylediklerinde hemfikiriz..
Benim bahsettiğim kırmızı etin yol açtığı kroner hastalıklar aebenim..
Ama lezzetine laf yok tabii..

uzun vadede neyin vucudmuzda neler yaptıgı konusunda gerçekden işde budur denecek bir bilgim yok püsküütüm . herkes bilgisine göre bakış açısına göre bişiler söylüyor . açıkçası dr. larında çok saglıklı bilgi verdiklerini düşünmüyorum bazı konularda . (zaten onlarda ayrı fikirde olabiliyor ) birde kişiye has vucud özelikleri var. yani birini hasta eden bir digerine şifa olabiliyor .
ve biz insanlar okadar karışık besleniyoruzki neyin yararlı neyin zararlı oldugu bir karmaşa . belki asıl sorun bukadar akarışık beslenmekde :44:
sanırım benim kafam bu konularda baya karışık sizinkinide karıştırmayım .

Son düzenleme:

Aynen katılıyorum aebenim..
Her kafamızı karıştırana karşılık yemeyi bıraksaydık, herhalde şu anda evdeki mobilyaları falan kemirmeye başlamıştık da.. ahşabın, vernik cilasının falan zararı var mıdır ki?
Zaten şu da var.. Kanserin, kalp hastalıklarının her gün artarak yayıldığını düşünürsek galiba sağlıklı gıda diye birşey yok..

22 yaşındayım .. evliyim
çoluk çombalağım yok
91.4 üm
bide giysiz tartıldım 89.4 üm :26:
1 kilo fazlalık giysilerim ..

bugun sabah 7 de kalktım 8 de çıktım 8 30 a kdr yürüdüm sonra parka gittim 30 dk da ordaki aletlerden yaptım ... hergün bu şekil yapmayı düşünüyorum en azından 1 hafta arttırmamayı ..
sonra leslie yapıcam gün içinde bir takım hareketlerimde var kafamda ..
bıktım artık herbişiden
hep kilolouyum hep ya

püsküütüm sanırım benim dertek olma taktigim biraz farklı . genelde füzeyi ateşleyerek uzaya yollamaya çalışıyorum
demek hedefe geleceksin (bundan şüpem yok aslında )
benimde hedefe gelem içinbir füze rampası bulamam lazım . başka çarem yok sanrım
günaydın kızlar bugun havuza gitcemmm:)
oh ne güzel bzim içinde yüz.
benim adım gizem şimdi hemen tartılıp geliyorum

irrascım hoşgeldin
canım bu konularda tecrüben az sanırım yada daha yeni başlayacaksın dogrumudur ?

slm hoş geldin ben bu topgin en kilolusuyum bu gün 4. günüm diyetisyen eşliginde zayıflamaya başladım hergün düzenli en az 1 saat sporum var ,haftanın 3 günüde fitnesse gidiyorum

günaydın kızlar size birşey sorucam ben kahve içince göbegimde kaşıntı oluyor acaba neden bilgisi olan varmı:26:

sabah 6 da kalkıyorum 6.30 kahvaltımı yapıp saat 8 de stadyumda yürüyüşümü yapıp duşdan sonra 1 türk kahvesi içip sonra ara ögünümü yapıp ev işlerimi yapıp saat 14 de spor salonuna gidip 1.5 saat spor yapıp geliyorum inşallah dr bana verdigi listeyle sporumla mart 1 de 85 olurum

daha öncede hep burdaydım fakat şimdi kesinkezzz döndüm

slm hoş geldin ben bu topgin en kilolusuyum bu gün 4. günüm diyetisyen eşliginde zayıflamaya başladım hergün düzenli en az 1 saat sporum var ,haftanın 3 günüde fitnesse gidiyorum

evet spor zaten çok önemli ya bu kilolarıda boşluktan aldık zaten bence yani ...
günümüz dolu dolu olsa aklımıza yemek bile gelmez .. pis boğazım benim
birbirimize destek olabiliriz kilolarımız yakın ya

günaydın kızlar size birşey sorucam ben kahve içince göbegimde kaşıntı oluyor acaba neden bilgisi olan varmı:26:

çokmu fazla kahve içiyorsunuz .. bendede kaşıntı oluyor vucudumda ...
bide çarpıntıda yapıyor bana biraz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…