Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

bende sana soracaktım bunu ama unuttummm
geçen bi arkadaşımda dedi karbonatlı su içtim diyee her içtigin suya kattınmı abla mesela ben 2.5-3 lt su içiyorum günde 3 çk yetermi direk içine atsam mesela olurmu

evde olan hanımlar hadi pilatese hazırlanın ve başlayın saati yaklaşıyor .

banum hadi

Sigara söylemine %100 katılıyorum edacım.. (ay iyi oldu bu isim)
Ben de bırakmayı istemeyenlerdenim. Yani isteyen ama istemeyen..
Eşim bırakalı 1.5 yıl olacak. Adam bir sabah kalktı ve rutinimiz için kahve pişiriyordum ki; bana yapma dedi. Hayırdır? Ben sigarayı bıraktım, güldüm, rüyanda mı gördün? Hiç inanmadım. Oysa sahiden de bırakmış.

Spor için bravo!

Ağaoğlu iyi olmuş..

Şöyle özetleyebilirim:
Hiç büyümeyen bir bebeğin olduğunu düşün. Her adımında sana muhtaç. Sen vermezsen su bile içemez. Ve bu bebeğe ölüm yakışır mı? Ne demiş Cemal Süreya: Her ölüm, erken ölümdür!

Ben evlenirken çocuk konusuna çok ılımlı bakmadığını söylemiştim eşime.. O da benim kafadaydı. Sonra gittik, geldik. Arkadaşlarımız birer birer çocuk yaptılar. Ya acaba bizde mi dedik..
Sonra bir gün bir kağıt aldık elimize. Kağıt:A4 Yer:Mutfak masası.
Kağıdı ortadan boylamasına çizdik.
Sağ tarafa çocuk yazdık, sol tarafa köpek.
Artıları ne, eksileri ne.. Ve sonra da köpek kazandı.

İnsanın karakterini yaşadıkları belirliyor.. Küçüktüm, annem melek olduğunda.. Ve geride büyütülmesi gereken, bendne 10 yaş küçük bir erkek kardeşim vardı. Doğurmadan çocuk sahibi oldum ve anneliğin dünyanın en ama en zor şey olduğunu öğrendim.
Kaçma sebebim budur.

Çok yaşa aebenim.. Şu an desktop notlarımdan biri de bu..
Forumda okudum, araştırmak için köşede bekliyordu.
Karbonatlı su dedikleri, suyun ph değerini yükseltmek ve alkali su elde etmek için önerilen bir yöntem. Eczanalerde de damla şeklinde satılıyor. Özetle denilen şu; vücuttaki asiti azaltıyor. Asit her anlamda zararlı. Kanser için de zemin biliyorsunuz.
O yazıda oran şöyleydi: 1 lt.suya 1 çay kaşığı karbonat.
Yalnız şöyle bir de uyarı var: Karbonatlı su yemeklerden önce ve sonra içilmeyecek. Sebebi de: Midedeki asiti azalttığı için bu da sindirmi olumsuz olarak etkiliyormuş.
Ben de Müftoğlu-alkali yazıp soracam Google amcaya.. Denk gelip de soramadım.
Ama yine de yüzeysel bilgilerimi paylaşayım dedim.
Bak sende faydasını görmüşsün..

bende sana soracaktım bunu ama unuttummm
geçen bi arkadaşımda dedi karbonatlı su içtim diyee her içtigin suya kattınmı abla mesela ben 2.5-3 lt su içiyorum günde 3 çk yetermi direk içine atsam mesela olurmu
banum ben arada bir normal suyun tadını almak için katmıyorum . eger zorlanmasan gün boyu içecegin 2.3. lt suya kat ve iç . sıcak suya katıgında köpürüp erimesi daha kolay oluyor .
banun bu konuyla ilgili bir link var ama hepsini uygulayamadım ben uygulasak vucud temizligi açısında süper olur ama nerde . dur oranın linkinide kopyalayım size .http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-yontemleri-deneyimlerimiz/548706-alkali-diyeti.html.

birde bir link daha var ama tam okumadım onun için öneremem . diyet deneyimlerinde okuya bilirsiniz

eşini tebrik etmek lazım maşallah
sıgara konusuna giremiyorum çünki hiç deneyimim yok ailemde hiçde içende yok sıgarayı bırakmanın zor bir sürüven oldugunu arkadaşlarımdan biliyorum . o yüzden ahkam kesmek istemem bırakın diye .. ama biliyorumki insanoglunun yapamayacagı şey yok imkanlar dahlinde

ben kaçtım hatunlar pilatesl başlıyor .

evet püsküütüm tam ayrıntılı yazamadın zatten amaç vucudu asitlerde temizlemek . buda vucudun alkali saviyesini yükseltmekle alkali beslenmekle oluyor..
aslında tüm hastalıklardan bununla baglantılı . bu konuyu araştırmak lazım iyce ..

aben abla 1 lt suya 1 tk kattım sıcak suda çözdürdümm ama tadı kötü geldi bana ya

Aynısını bende yaptim hemde aynı kağıt bebeği yazmadan ben köpeğin artılariyla doldurdum kağıdı eşim baktiki geçemeyecek direk kuranda eve alinmamali dedi konuyu kapadı...

Benimde alışkanlıgimdir 1 bardak suyuma 2-3 damla limon sıarim fazlası değil ama, karbonati hiç denemedim aslinda limon taşımasi zor oluyor birde onu deniyim...

Bırakırsın inş. canım.Sen önce ideal kilonu gör oturt sonrası sigarayı da bırakırsın..

Benim kilo çizelgede belli canım..O potansiyeli hiç kıpraştırmıyorum çünkü az gitsin ama tam gitsin niyetindeyim canım..
En azından zikzaklı bir geçmişim olmuyor süre uzuyor ama olsun

bence süre uzamasın iddia var ortada

Günaydın kızlar çok yoğundum şimdi düzeldim biraz. geçmişi okimmm geliyorum

canım sarellenin şekersizini gördüm markette direkt etiketi okudum yağ oranı aynı sadece tatlandırıcı var yani şeker hastaları için. tatlandırıcı da zararlı hem ben hoşlanmıyorum pek. cumartesi gelsin diyetisyene soracam neden nutella dediğini bakalım istişare yaparız

ayyy kilomu vereyim ilk işim sigarayı da bırakmak olacak herşey sıraylaa eşine bravoo bu arada

Yaa kızlar trambolinimin yayı çıktı yine keşke daha büyüğünü alsaymışım hareketleri yaparken farkında olmadan gaza geliyorum kenarlara basıyorum en sonunda çıktı daha öncede çıktı zor yaptırmıştım

sarellenin şekersiziini bend egördüm alıcaktım geçen ama emin olamadım , yag ve karbonhidrat aynı hemen emen tek fark şekerr
aslında yiyebilsek ne kaa güzel olur

Aman Tanrım! Neler okudum böyle?

Sigara başlamaya çalışmayın, içenlere bıraktırmaya çalışın. Siz değişip sağlıksız olacağınıza; onlar değişsin sağlıklı olsun.

Püsküütcüm bir ara ben de yapmıştım pilates. Hedef kiloma inince tekrar başlayacağım. Muhteşem bir sıkılaştırıcıdır gerçekten. Bacaklar, popo... İnsanın her tarafı semsert oluyor.

merhabaa, bende aranıza katılabilirmiyimm??
son kilollarınıı veremeyen biri olarakkk
Hosgeldin:) bak o noktaya gelipte daha azimli olmamak olmaz :)
Bende kedi sahiplendim 8aydir bizimle kizim oldu hep dusunuyorum ona bisey olursa naparim diye gozune bisey kaciyo ben korkuyorum..
Ya aslinda yuzme sigarayi birakmaya yardimci oluyo ama istek olmali en bastan soyle yardimci oluyo sen yuzunce nefesin aciliyo ve ictigin sigaranin seni bogdugunu hissediyosun..
hoşbuldukkk aben ablammmm

birileri spormu dediiii:26::26::26::26::26::26::26: aylarrrrrr oldu sporu bırakalıııı( bari mekik çeksemm yok onuda yapmıyorum
Duzenli yapmak sart..
Hemen denencek:)
Aynısını bende yaptim hemde aynı kağıt bebeği yazmadan ben köpeğin artılariyla doldurdum kağıdı eşim baktiki geçemeyecek direk kuranda eve alinmamali dedi konuyu kapadı...
Kedi alin:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…