Cafe Light / Cuma Zayıflama Yarışması

Hosgeldin:) bak o noktaya gelipte daha azimli olmamak olmaz :)

Bende kedi sahiplendim 8aydir bizimle kizim oldu hep dusunuyorum ona bisey olursa naparim diye gozune bisey kaciyo ben korkuyorum..

Ya aslinda yuzme sigarayi birakmaya yardimci oluyo ama istek olmali en bastan soyle yardimci oluyo sen yuzunce nefesin aciliyo ve ictigin sigaranin seni bogdugunu hissediyosun..

Duzenli yapmak sart..

Hemen denencek:)

Kedi alin:)

merhaba hoşbuldukkkk, valla veremedimm yıl oldu neredeyse şu 7 kilo kaldı bendeee:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
okadar moralim bozuluyor

Kizlar ben bayramda sehir disindaydim ve ne bulduysam yedim tabi tartilmadimda ve evdeki sonuc aglatcakti beni resmen hani idda listesine girmek istiyorum ama 74um suanda nerdeyse ben bu hafta lahana corbasi yapiyorum daha dogrusu corba bitene veya bozulana kadar:) neyse ben bu kiloyla idda listesine nasil bi hedef koymaliyimki

merhaba hoşbuldukkkk, valla veremedimm yıl oldu neredeyse şu 7 kilo kaldı bendeee:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:
okadar moralim bozuluyor
Vucuduna sok etkiler yapman lazim belkide hani ayran kürü pirinc lapasi tarzi seyler ama sporunuda duzenli yapman lazim..yag oraninida olcturebilirsin sagliksiz olmasin, bolgeseldir tahminimce o 7kilo
Uzun ve sağlıklı bir ömür diliyorum kedine.. :nazar:

Cok tesekkur ederim:) Bulutta sagligina kavusur insallah kiyamam ben ona tam anlattigin gibi bebek hepsi insallah duzelir bi dahada hasta olmaz

selam kızlar yarın sabah dahiliye bölümüne rendevu aldım yeni bir diyetisyen buldum .inşallah bayanın dedigi kadar vardır
çok merak içindeyim cuma tartılıcam bakalım kaç kilo oldum hiç dikkat etmedim bu aralar
cuma günü inşallah düzgün bir diyet listesiyle burdayım

Vucuduna sok etkiler yapman lazim belkide hani ayran kürü pirinc lapasi tarzi seyler ama sporunuda duzenli yapman lazim..yag oraninida olcturebilirsin sagliksiz olmasin, bolgeseldir tahminimce o 7kilo

Cok tesekkur ederim:) Bulutta sagligina kavusur insallah kiyamam ben ona tam anlattigin gibi bebek hepsi insallah duzelir bi dahada hasta olmaz

aynen bölgesel dedigin gibi göbek,migde ve simitler:KK43:(

neler yaptım veriyorum ama sadık kalamadıım için diyete tekrar alıyorum:KK43:(

iyi akşamlar :KK16:

canım sarellenin şekersizini gördüm markette direkt etiketi okudum yağ oranı aynı sadece tatlandırıcı var yani şeker hastaları için. tatlandırıcı da zararlı hem ben hoşlanmıyorum pek. cumartesi gelsin diyetisyene soracam neden nutella dediğini bakalım istişare yaparız :KK52:

ayyy kilomu vereyim ilk işim sigarayı da bırakmak olacak herşey sıraylaa eşine bravoo bu arada

Yaa kızlar trambolinimin yayı çıktı yine :KK43: keşke daha büyüğünü alsaymışım hareketleri yaparken farkında olmadan gaza geliyorum kenarlara basıyorum en sonunda çıktı daha öncede çıktı zor yaptırmıştım :KK43:
tubiş trambolinin boyutu nedir ne ölçüde almamızı tavsiye edersin ?
sarellenin şekersiziini bend egördüm alıcaktım geçen ama emin olamadım , yag ve karbonhidrat aynı hemen emen tek fark şekerr
aslında yiyebilsek ne kaa güzel olur:KK1::KK1::KK1:
bu şekersiz diyet ürünlerinden hiç haz etmem . belki şeker yok içinde ama en az şeker kadar zararlı tatlandırıcılar var.:KK19:
aynen bölgesel dedigin gibi göbek,migde ve simitler:KK43:(

neler yaptım veriyorum ama sadık kalamadıım için diyete tekrar alıyorum:KK43:(
sorunumuzda buya banum verip tekrar almak. önemli olan verdigini korumak bir çogumuz o yüzden hala buralardayız :KK14:

iyi akşamlar :KK16:

tubiş trambolinin boyutu nedir ne ölçüde almamızı tavsiye edersin ?

bu şekersiz diyet ürünlerinden hiç haz etmem . belki şeker yok içinde ama en az şeker kadar zararlı tatlandırıcılar var.:KK19:

sorunumuzda buya banum verip tekrar almak. önemli olan verdigini korumak bir çogumuz o yüzden hala buralardayız :KK14:

valla abla sabahtan beri talan ettim bütün kk yı, listeler kürler hep aynı şeylerr napcamm yine bilemedennn kös kös oturuyorumm :KK43::KK43::KK43::KK43:
nasıl bi çıkmaza giridm böle ya:KK43:

valla abla sabahtan beri talan ettim bütün kk yı, listeler kürler hep aynı şeylerr napcamm yine bilemedennn kös kös oturuyorumm :KK43::KK43::KK43::KK43:
nasıl bi çıkmaza giridm böle ya:KK43:

banum asıl sorunda burda işde . ben artık kürler yöntemler den çok uzun vadede kendimi sıkmadan ve hayatıma uygulayabilecegim şekilde kilo vermek istiyorum
diyet konusunda ne kadar çok şey biliyorsun bunu degerlendir. bırak listeleri saglıklı beslen fazla yeme . ve sporunada dikkat et mutlaka gidecek :KK34:

..az öncede dedigim gibi bizim sonumuz kilo verememekden çok verdigimizi koruyamamak . onun içinde iştah atakları olmadan kendimizi buna fırsat vermeycek şekilde kısıtlamadan diyet yapmak tabi uzun vadede .işde bunu başarabilirsek kilo sorununu çözeriz .:KK16:

banum asıl sorunda burda işde . ben artık kürler yöntemler den çok uzun vadede kendimi sıkmadan ve hayatıma uygulayabilecegim şekilde kilo vermek istiyorum
diyet konusunda ne kadar çok şey biliyorsun bunu degerlendir. bırak listeleri saglıklı beslen fazla yeme . ve sporunada dikkat et mutlaka gidecek :KK34:

..az öncede dedigim gibi bizim sonumuz kilo verememekden çok verdigimizi koruyamamak . onun içinde iştah atakları olmadan kendimizi buna fırsat vermeycek şekilde kısıtlamadan diyet yapmak tabi uzun vadede .işde bunu başarabilirsek kilo sorununu çözeriz .:KK16:

Sana cok katiliyorum istah krizi ve kilo korumak en zoru..ben dukani sectim bu yuzden kilomu koruyabilmek icin sadece uzun vadede ise yarayan bi diyet tabi kacamak yapmamak lazim affetmiyo:26:

aben abla en iyisi dediginn gibi yapmak ama ben beceremiyorum sanırım onu ya yaptıgım diyetin adı olmalıı illa
katı yasaklı diyetlerede gelemiyorum artıkk çıkmazdayım yine:KK43:

Tubis aklima bisey geldi sen o yayin cengellerini penseyle sıkıstiramazmisin acaba cikmaz oyle

Selaaam kizlar :KK1:

püsküüt ya canim su hedef listesini guncelleyelim bence :KK1:

17 kasimda 73,5 kilonun altinda olacagim 72 degil artik.

cünkü 73,5 te tam 10 kilo vermis oluyorum. :KK52:

Ay benim kafam karismis o 17aralik olcak:KK1: hatta ben 31aralikta 67.9oluym oyle diyim:)

Slm bayanlaarr. :KK3: Nasılsınız bakalım? :KK16: Bayram boyunca giremedim. Bugün dönebildim anca ki ayağımın tozuyla da izne ayrılıcam. Sınavlarım var. :KK37: Tam tüm sayfaları okumuştum derken 13 sf bayramdan birikmiş. 2 hafta sonraya nolur kim bilir. :18: Neyse, ben maşş:nazar: diyeyim de nazarım değmesin. :KK19: Şimdi yatmaya gidiyorum ama size de bir slm verip geçeyim istedim. :KK3:

30349d1343720159-gunaydin-estanbul-kardelen888_dilek10010.jpg

X